Chemtrails (smugi chemiczne)

Naturalne chmury kumulują się spontanicznie, zasłaniają i przesłaniają niebieskie (lazurowe) niebo. Niebo ma kolor niebieski, a nie biały i szary. Sztuczne – chemiczne chmury – poddają się powiewom wiatru. Tworzą one efekty typowe dla fali stojącej – pofalowanie jak na pustyni lub piasku we wodzie np. jeziora lub morza.

Polska, Poznań, lipiec 2019 – widać pył z chemtrails – rozpylona trucizna w wysokich warstwach atmosfery planety przez samoloty; trucizna rozpylana jest ponad chmurami; przestępcy rozpylają trucizną w ciągu dnia i w nocy.

Polska, Poznań, lipiec 2019 – charakterystyczna szaro – biała trucizna na niebie, która zawiera oprócz aluminium również nano włókna. Nano włókna powodują powstanie objawu choroby nazywanej chorobą Morgellon.
Nano włókna są nano technologią, która potrafi samodzielnie się mnożyć w organizmach ludzi i zwierząt (aluminiowe życie, które lubi obecność żelaza, np. w krwinkach).
Nano włókna są nośnikami nano botów (nano robotów), które infekują układ nerwowy człowieka – mózg szczególnie. Celem jest telemetria człowieka i zdalne przejęcie kontroli nad ciałem człowieka.

Ze szczepionkami, które są trucizną, wstrzykiwane są nano czipy do identyfikacji człowieka oraz zdalnej kontroli.

Wszystkie kamery na ulicach mają funkcję identyfikacji człowieka i identyfikowania czipów w organizmie człowieka. Kamery, oprócz telefonów komórkowych i komputerów, zbierają informacje do profilowania każdego człowieka. Druga funkcja kamer na ulicach to wpływ na umysł i psychikę człowieka za pomocą fal elektromagnetycznych (mikrofal o odpowiednich charakterystykach). Sieć telefonii komórkowej służy do inwigilacji ludzi oraz sterowania umysłami ludzi za pomocą modulacji fal radiowych. Technologia 5G umożliwi ingerencję w kody DNA człowieka bezpośrednio. Szczepionki służą do modyfikacji kodów DNA człowieka pośrednio (broń biologiczno – chemiczna od około 100 lat, zapoczątkowana przez grypę Rockefellera od 1918 roku).

Polska, Poznań, czerwiec 2019 – charakterystyczna szaro – biała trucizna na niebie.

Polska, Poznań, lipiec 2019 – pył trujący jest przesuwany przez wiatr.

Polska, Poznań, lipiec 2019 – charakterystyczna szaro – biała trucizna na niebie, która jest przemieszczana przez wiatr.

Polska, Poznań, lipiec 2019 – trucizna przemieszcza się zgodnie z kierunkiem wiatru.

Polska, Poznań, sierpień 2019 – charakterystyczna fala stojąca, podobna do fali zrobionej z piasku we falującej wodzie lub piasek na pustyni, który jest przemieszczany przez wiatr.

======

Eter TV – Mgła śmierci nad Polską cz.1 (2018-04-27)

======

Chemtrails – chemiczne smugi na całej planecie Ziemia (2011-11-20)

Rozpylanie trucizn chemicznych na ludzi i planetę (biosferę) rozpoczęło się w 1998 roku. Wszystko realizowane za kradzione od ludzi pieniądze i bez zgody ludzi na te przestępcze praktyki. Przestępcy u władzy wysypali za pomocą samolotów na ludzi i biosferę planety już miliony ton trucizny wyprodukowanej przez koncerny farmaceutyczne.

Eter TV – Mgła śmierci nad Polską cz.2 (2018-05-03) (różnica pomiędzy smugą kondensacyjną a smugą chemiczną)

======

Akcja rozpylania aerozoli sfilmowana z kokpitu pilota (2011-01-02)

======

2006-11

======

======

======

Zrzucanie trucizn z samolotów rozpoczęło się w 1998 roku.

Trucizny są ukierunkowane przeciwko ludziom i przeciwko biosferze planety, na której żyjemy – łatwy wniosek, że celem jest zniszczenie mieszkańców tej planety i samej planety.

Przestępcy u władzy – sprawcy, którzy realizują tą kryminalną działalność, powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności przez mieszkańców tej planety.

Rządy krajów (aktorzy teatru dla gojów) współpracują z tymi przestępcami, ponieważ te samoloty latają prawie codziennie w ciągu dnia i w nocy.

Nikt tych pasożytów społecznych i kryminalistów – nie upoważnił do niszczenia tej planety i jej mieszkańców.

Jeżeli taki proceder przestępczy istnieje od więcej, niż 20 lat, to oznacza, że sprawcy są jednoznacznie wrogami rasy ludzi.

To są tysiące ton trucizny sfabrykowanej wg precyzyjnej receptury.

Tylko koncerny farmaceutyczne mają możliwości technologiczne, aby w takich ilościach produkować truciznę dla ludzi i biosfery planety.

Trucizna rozpylana jest na całej planecie za pomocą samolotów rejsowych komercyjnych lub samolotów wojskowych.

Sprawcy tego przestępczego procederu są zabezpieczeni technologicznie od wpływu tych trucizn na ich zdrowie. Ludzie i przyroda – nie mają tych zabezpieczeń.

Oni dysponują technologiami pochodzącymi m. in. z kradzieży i morderstw wynalazców, np. Nicola Tesla, Victor Schauberger i wielu innych. Te technologie wyprzedzają odkrycia dostępne dla zwykłych ludzi do około 500 lat. Te technologie też pochodzą od tzw. UFO – kryminalistów galaktycznych. Wymiana handlowa i sprzedaż (zdrada) rasy ludzkiej – poza wiedzą opinii publicznej. Dla zdrajców, kolaborantów i kretów jest tylko jedna kara.

Oni również przejęli technologie istniejące po poprzednich cywilizacjach, które były na tej planecie, np Atlantydzie i Tartarii. A jest to dorobek rasy ludzi, a nie przestępców.

Zbrodniarze i pasożyty społeczne – jak zwykle bezczelnie przywłaszczyli sobie te rzeczy – i wykorzystują te technologie do zabijania i niszczenia. Technologia w złych rękach zawsze używana jest do złych celów.

Reguła się nie zmienia. Jeżeli osobnicy o naturze demonicznej dostaną w swoje ręce władzę i technologię, to wykorzystają te rzeczy do zabijania innych i uzurpacji cudzej wolnej woli, uzurpacji cudzego życia, kradzieży energii życiowej, kradzieży cudzej własności. Tradycyjnie bezczelność i brak szacunku.

Ludzi z Atlantydy zamordowali, głównie za pomocą broni atomowej, odwieczni wrogowie ludzi – gady w wersji inteligentnej (odłamy zdegenerowane moralnie) i ich nadzorcy – owady, w wersji inteligentnej. Gady w tej i innych galaktykach prowadzą wojny w celu podbicia innych mieszkańców tego wszechświata fizycznego. Jest wiele demonicznych ras w galaktyce, które współpracują z gadami – przeciwko ludziom.

======

Jak rozpoznać smugi chemiczne? (2009-05-29)

Piloci samolotu sfilmowali oprysk chemiczny (2012-05-29)

======

Samolot do oprysku chemicznego od wewnątrz (2014-07-27)

======

Założenia są logiczne:

 • blokowanie słońca; witamina D3 wytwarza się w organizmie pod wpływem promieni słońca (UV-B); kremy z filtrem UV również blokują dopływ promieni słońca i wytwarzanie witaminy D3, niezbędnej dla zdrowia i normalnego funkcjonowania organizmu (kolejne kłamstwo);
 • zlikwidować pszczoły i owady zapylające rośliny; spowoduje to zniszczenie plonów;
 • zrujnować rolnictwo i gospodarkę wybranego kraju (aluminium, metale ciężkie, zagrożenie biologiczne – biohazard); uzależnić ludzi od patologii NWO: sprzedać kilka razy drożej żywność zatrutą chemicznie i zmodyfikowaną genetycznie (żywność zmodyfikowana genetycznie jest trucizną fizyczną i energetyczną);
 • zatrucie ludzi i osłabienie systemu immunologicznego ludzi i zwierząt: zapalenie zatok, przeziębienia, grypa, alergie, astma, rak, nowe choroby – chory i zatruty człowiek ma obniżone władze umysłowe i psychiczne, co mocno sprzyja kontroli umysłu;
 • zarobić na sprzedaży lekarstw i wprowadzenie nowych lekarstw, które są trucizną pod pozorem medycyny;
 • dochód ze sprzedaży umożliwi jeszcze bardziej skuteczną depopulację;
 • eliminacja słabych jednostek ludzkich;
 • używanie systemu mikrofali HAARP razem z trucizną chemiczną, która zawiera aluminium: manipulacja pogodą, manipulacja psychiką i umysłami ludzi, niszczenie DNA (DNA energetyczne i DNA fizyczne steruje prawidłową pracą organizmu), niszczenie organizmów ludzi;
 • rządy państw współpracują z przestępcami, którzy niszczą ludzi i całą planetę między innymi truciznami chemicznymi; zatem tzw politycy są kolaborantami sił wrogich ludziom dobrej woli, czyli wrogami;
 • plan tej patologii o nazwie NWO (nowy porządek świata, czyli demoniczny porządek świata) zakłada, że do roku 2029 ma zostać wymordowane co najmniej 2/3 populacji ludzkiej, czyli ok 4,7 miliarda ludzi;
 • Polaków ma docelowo pozostać nie więcej, niż 15 300 000 ludzi! To jest dokładna wielkość podana w publikacji tzw Klubu Rzymskiego z 1971 roku;
 • ludzie, którzy ujawniają przestępczą działalność zbrodniarzy, są mordowani, np. Philip Schneider;
 • za pomocą HAARP już są realizowane trzęsienia ziemi, powodzie, huragany – do niszczenia używa się osiągnięć technicznych, zamiast do budowy normalnej pozytywnej cywilizacji;
 • patologia technologiczna – tylko w taki sposób pasożyty potrafią używać osiągnięć technicznych, które są efektem pracy wszystkich członków tej ludzkiej cywilizacji na tej planecie – bezczelna uzurpacja;
 • konkretna grupa kryminalistów jest odpowiedzialna za ten stan rzeczy; oni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za ich przestępstwa, które popełnili przeciwko ludziom i przeciwko tej planecie; – w Polsce mogą być silne opady deszczu, silne wichury, trąby powietrzne – siły niszczące.

W nocy też trwają opryski chemiczne.

======

Uwaga! Trucizna. Informuj, udostępnij. (2018-04-22)
Roundup firmy Monsanto – rzekomo nie jest trujący – w dalszej części filmu.

Chemtrails, czyli smugi chemiczne (nano włókna) – sytuację kontrolują szaleńcy! (2018-10-10)

======

Senator z ramienia Demokratów Daniel Ken Inouye głosował przeciw interwencji USA w Iraku w 2002 roku (napad zbrojny na obcy kraj w celu rabunku i zabijania).

Stwierdził on, że istnieje „rząd cieni” ze swoimi siłami powietrznymi, siłami morskimi, posiadający własny mechanizm pozyskiwania funduszy oraz realizowania swoich pomysłów, którego nie krępuje żadne prawo. Ta mroczna siła jest rzeczywistością i dysponuje obecnie bronią tak kolosalną i diaboliczną, że zmusza nas to do rewizji poglądów na to, co jest obecnie możliwe. Musimy mieć świadomość jej istnienia. (Przestępcy i kryminaliści.)

======

Geoinżynieria klimatu – chemtrails 2019 (2019-01-09)

Tzw. elita, czyli przestępcy u władzy, niszczą ludzi na wiele sposobów, w tym za pomocą chemtrails, zatrutej żywności, zatrutej wody, zatrutego powietrza, mikrofal elektromagnetycznych z telefonii komórkowej i satelitów, HAARP, Wi-Fi, szczepionek, chemii farmaceutycznej, chemii w kosmetykach, wojen, rewolucji, powodowania nędzy, powodowania głodu oraz wszystkich religii śmierci, które są oszustwem.

Przyjdzie dzień, kiedy ta “elita” zostanie złożona w ofierze na ołtarzu zagłady swoim mocodawcom o naturze demonicznej. To będzie całkiem sprawiedliwe.

Te siły demoniczne oficjalnie nie istnieją, ale dzięki kolaborantom i zdrajcom rasy ludzkiej – te siły demoniczne przejmą tą planetę, po zabiciu prawie wszystkich ludzi oraz zabiciu sługusów i zdrajców ludzi.

Jeżeli ludzie – mieszkańcy tej planety – zaczną rozumieć i staną do obrony czynnej, to obronimy tą planetę i siebie.

======

Chemtrails – kolejny czynnik rakotwórczy. Zbrodniarze będą płacić za zatruwanie ! (2018-07-12)

Wypowiedź w filmie:

Myślicie, że kto stoi za chemtrails, kto to produkuje?

Wiadomo Rotschild’s, wiadomo: kontrola, niszczenie, manipulacja, depopulacja.

Ale ktoś to produkuje.

Kto ma technologie i możliwości, aby produkować miliony ton trucizn (toksyn) wg ściśle określonych parametrów?

Oczywiście – że wielka farmacja. A kto inny?

Nie życzymy sobie waszych produktów na naszej ziemi w naszej przestrzeni powietrznej.

Jeżeli znajdę próbkę na mojej skórze albo w moich płucach – ty zaparkowałeś samochód w mojej sypialni – (będzie kara).

Czy firma Bayer jest w stanie usunąć te toksyny bez powodowania szkody?

Nie sądzę.

Oni będą płacili do końca mojego życia, które powinno być najdłuższe, jak tylko to możliwe.

Ponieważ jeżeli będę żył krócej, będzie odpowiednia kara dla nich.

Zabicie człowieka powinno być gigantycznym kosztem.

Ile jest warte życie człowieka?

Ile jest warte cierpienie w życiu człowieka?

Czasami dziesiątki lat, czasami całe życie – ludzie cierpią.

======

Zwykłe smugi kondensacyjne mają nie więcej niż 10 długości samolotu.

Obecnie rozpylane trucizny chemiczne mają drobniejsze cząstki, niż te wcześniej rozpylane przed 2019-08. To powoduje szybsze rozpraszanie się trucizny w powietrzu.

Z obserwacji w 2019-07 wynika, że w odniesieniu do marca 2019 roku nastąpiło zwiększenie ilości rozpylanych trucizn nad naszymi głowami w powietrzu do około 5 razy. Kryminaliści zwiększyli dawki trucizn. To oznacza, że im się spieszy zabić jak najwięcej ludzi oraz przejąć możliwie szybko kontrolę nad umysłami ludzi, którzy przeżyją zatrucie chemiczne i energetyczne.

======

Chemtrails – kto i dlaczego nas truje? – dr medycyny Jerzy Jaśkowski (2019-01-28)

======

Zabójcze smugi chemiczne, czyli chemtrails, na niebie – dr Jerzy Jaśkowski (2016-05-26)

======

Geoinżynieria – chemtrails poland silesia – dr Jerzy Jaśkowski cz. 4 (2017-11-25)

======

CHEMTRAILS. Samoloty podczas rozpylania trucizny nad Policami, Polska. (2015-12-30)

======

Big Chemtrail over Finland (2019-01-19)

======

Musisz to wiedzieć (1015) – Jedni promują panele słoneczne, a drudzy chcą im je zasłonić (2021-01-31)

Bajki o smugach kondensacyjnych (2018-05-23)

Film dla ludzi, którzy śpią i bezkrytycznie wierzą w kłamstwa w mass mediach i TV oraz dla troli.

Film dla ludzi, którzy udają, że niczego nie widzą, bo nie chcą widzieć. Oszukiwanie samych siebie to najgłupsze rozwiązanie i pociąga za sobą najgorsze skutki takiej postawy. Włożenie głowy w piasek, jak struś, nie rozwiąże problemu agresji przestępców przeciwko ludziom, którzy mieszkają na tej planecie.

======

Chemtrails 2018. Niemiecka telewizja mówi oficjalnie (2018-09-09)

======

Nano chemtrails w Niemczech potwierdzone i zbadane (2012-02-10)

======

Chemtrails Inside and Out (2010-04-25)

======

Tzw. rządy państw i tzw. politycy (przestępcy u władzy) – oni są kolaborantami tych kryminalistów (zbrodniarzy), którzy zrzucają z samolotów truciznę na ludzi i na biosferę tej planety.

Smugi chemiczne rozpraszają się, ale pozostaje po nich mgła chemiczna koloru białego. Niebo jest białe i szare, zamiast niebieskie i lazurowe.

Mgła chemiczna nie przepuszcza w pełni promieni słonecznych i powoduje rozczepianie się światła, podobnie jak pryzmat. Mgła chemiczna powoduje efekt halo, kiedy patrzymy w kierunku słońca. Opada ona na ziemię.

Ludzie również wdychają tą truciznę do płuc. W ten sposób trucizna przedostaje się do obiegu krwi w żywych organizmach, ponieważ są to bardzo małe cząstki.

Mgła chemiczna – silna trucizna dla żywych organizmów, w tym – trucizna dla ludzi. Szybko wzrasta śmiertelność populacji ludzkiej i liczba chorób – statystyki.

======

======

Trucizna chemiczna składa się z:

 • aluminium (zatruwanie i uszkadzanie szyszynki; silna neurotoksyna – niszczy mózg i układ nerwowy; powoduje przewlekły stan zapalny organizmu, który prowadzi do raka; powoduje objawy choroby Alzheimera);
 • tytanu;
 • baru;
 • kadm;
 • ołów (silna neurotoksyna);
 • stront;
 • mangan, ponieważ świetnie łączy się z wodą; nadmiar manganu możne również sprzyjać rozwojowi demencji, schizofrenii oraz pogłębiać chorobę Parkinsona;
 • pierwiastki ziem rzadkich dla katalizowania pewnych procesów, których nie znam;
 • włókna polimerowych (poliwęglany, bifenole – niszczenie równowagi układu hormonalnego organizmu);
 • włókna szklane, które można znaleźć w komórkach ciała ludzkiego za pomocą mikroskopu; włókna szklane niszczą ścianki komórek ciała i błony komórkowe; włókna szklane powodują również stan zapalny organizmu;
 • nano włókna – nośniki nano – botów, przeznaczonych do przejęcia kontroli nad człowiekiem, jego umysłem i psychiką; ponadto geo – lokacja wybranego człowieka; obecnie tą funkcję realizują telefony komórkowe; nano włókna – w celu instalacji w każdym człowieku BioAPI;
 • Morgellons – aluminiowe robaki, które żyją w ciałach ludzi i zwierząt; obecnie jaja tych robaków podawane są w tzw. szczepionkach, które w obecności węgla (tlenek grafenu) i mikrofal elektromagnetycznych są aktywowane, wykluwają się i rozmnażają się;
 • niebezpieczne grzyby chorobotwórcze (Candidia – rakotwórczy grzyb, drożdże – jako nośniki wirusów i bakterii chorobotwórczych; biohazard – zagrożenie biologiczne);
 • grzyby, w szczególności MUCOR – perfidny grzyb, który wnika do płuc dając zapalenie dróg oddechowych; może powodować przerzuty do mózgu i przenosi się po całym ciele wraz z krwią;
 • drożdże, ponieważ są bardzo duże i do ich wnętrza można wprowadzić dowolną bakterię lub wirusa do jego namnożenia;
 • pleśnie;
 • związki czynnie biologiczne są zrzucane w otoczkach, jak kapsułki leków; aby mogły się aktywować na odpowiedniej wysokości w odpowiednim środowisku;
 • siarka;
 • bifenole – uszkadzanie systemu hormonalnego;
 • Iterb (YB), powoduje zaburzenia metabolizmu, utlenia się na powietrzu, reaguje z wodą, rozpuszcza się w kwasach, dodawany jest do stopów glinu (aluminium).

Aluminium jako metal nie występuje w przyrodzie naturalnie, dlatego jest to bardzo silna trucizna dla organizmów żywych, w tym dla ludzi. Pszczoły masowo giną od tych oprysków chemicznych.

Metale uszkadzają potencjał elektrostatyczny w żyłach i tętnicach, który powoduje odpychanie krwi i krwinek od ścianek naczyń krwionośnych. To prowadzi do schorzeń typu zakrzepy krwi.

======

======

======

Zrzuty nad Polską prawdopodobnie rozpoczęły się 2 stycznia 2005 roku, po akcesji Polski do Unii Europejskiej dnia 1 maja 2004 roku (rocznica oficjalnego powstania pewnej grupy przestępczej, która niszczy ludzi i tą planetę; uzurpacja do wielu rzeczy; ta rocznica nazywana jest świętem pracy).

Zrzuty trucizny dokonuje się nad dużymi miastami. Zrzuca się po kilkaset ton trucizny z wysokości 20 000 m (20 km) za pomocą nieoznakowanych samolotów, na koszt podatników.

Skażenie chemiczne kumuluje się w powierzchniowej warstwie gleby do 60 cm głębokości. Stąd trucizna jest pobierana przez rośliny i wbudowywane w komórki roślin oraz poprzez transpiracje (parowanie z liści) trafia do atmosfery.

W atmosferze związki chemiczne kumulują się w szczególności do wysokości 3 metrów. Człowiek tą trucizną oddycha.

Pamiętajcie, że wszystkie zanieczyszczenia kumulują się na szczycie piramidy troficznej ekosystemu.

Skład chemtrails nad Polską został podany zgodnie ze stanem faktycznym! Jest on wynikiem badań laboratoryjnych składu grzybów, które chłoną wszystko i w każdych ilościach, bo nie mają ścian komórkowych.

Chemtrails powodują brak opadów. Suche deszcze – w Europie to się zaczęło od Szwajcarii w 2002 roku. Chemtrails odbijają promienie słońca, co prowadzi do obniżenia temperatury, w konsekwencji do spadku plonów oraz osłabienia ludzi – witamina D3 wytwarza się na słońcu w organizmie człowieka. Ten sam mechanizm blokowania promieni słońca mają kremy z filtrem UV.

Może zauważyliście, że właśnie teraz mamy dość ciepłe warunki pogodowe. Wiele drzew powariowało i zaczęło kwitnąć w grudniu! Na Węgrzech jest fizyk, który pracował dla NASA. Wszystkie modele NASA zakładają, że atmosfera ziemska jest nieskończona. Choć już na wysokości 100 km jest umowna granica przestrzeni kosmicznej. Ten naukowiec samodzielnie dokonał symulacji zjawisk zachodzących w ziemskiej atmosferze z uwzględnieniem ograniczoności naszej atmosfery. Sprawdzał on swoje wyniki na danych historycznych. Z badań wynika, że nawet małe odchylenia temperatury na plus w krótkim czasie mogą powodować nieproporcjonalny spadek temperatury w znacznie dłuższym czasie (epoka zimna).

======

======

======

======

Geoinżynieria i osprzęt do tego potrzebny – chemtrails (2018-03-11)

======

W maju 2000 roku, anonimowy mechanik lotnictwa i dyrektor wykonawczy linii lotniczych przyznał, że samoloty handlowe były wyposażane w specjalny osprzęt do rozpylania w powietrzu nieznanych substancji chemicznych. W tym celu w USA wykorzystano tysiące takich samolotów. Na skrzydłach montowano nieruchome dysze, z których rozpylano środek chemiczny znajdujący się w instalowanym w samolocie pojemniku.

Całą operację przeprowadza się potajemnie.

Przebiegiem procesu zajmowała się mała grupa pracowników (przestępców) z firmy zewnętrznej.

Kierownictwu linii lotniczych oznajmiono, że każdy, kto ujawni operację oprysków chemicznych, trafi do więzienia. Dokumenty Project Cloverleaft (Projekt Koniczyna) są zamknięte w sejfach podmiotów uczestniczących w projekcie (procederze przestępczym).

Według informatora wszystkie przewozowe linie lotnicze zaczęły stosować opisany proceder od 1998 roku. Za realizację tej przestępczej działalności linie lotnicze komercyjne brały za to od rządu wysokie subwencje (duże pieniądze).

Do paliwa lotniczego dodawane są trucizny chemiczne, które opadają na ziemię i na ludzi.

Pieniądze podatników są używane do zabijania tych podatników – typowe działanie pasożytów społecznych. Kryminaliści za kradzione pieniądze zabijają i niszczą planetę, na której żyjemy. Typowa patologia natury demonicznej.

Akcja powietrznych oprysków chemicznych, przeprowadzona do połowy czerwca 2000 roku w trzynastu krajach sojuszniczych Stanów Zjednoczonych, spowodowała całą serię poważnych chorób (również u ludzi) oraz zmianę pogody (patologiczna modyfikacja pogody w celu niszczenia przyrody i ludzi za pomocą sztucznie indukowanych klęsk żywiołowych).

======

Na zdjęciu widać charakterystyczne rozczepienie światła – efekt tęczy, podczas rozpylania trucizny chemtrails. Tego przestępstwa dopuszczają się darmozjady u władzy. Jest to jednoznaczne, że są to wrogowie rasy ludzi.

======

Film Dokumentalny “Chemtrials – The Secret War” (Cały Film) (2017-04-18)

Mała grupa kryminalistów powoli zabija wszystkich mieszkańców tej planety – i robi to jak dotąd bezkarnie. Oni jeszcze nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności za zabijanie ludzi na tej planecie oraz zabijanie życia na tej planecie. Za takie przestępstwo jest tylko jedna kara.

Czym spryskiwany jest świat (2013-12-13)

Mała grupa kryminalistów powoli zabija wszystkich mieszkańców tej planety (cała biosfera planety) – i robi to jak dotąd bezkarnie. Oni jeszcze nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności za zabijanie ludzi na tej planecie oraz zabijanie życia na tej planecie.

Są ludzie, którzy udają, że tego nie widzą. Oni nie chcą tego widzieć. Za tak głupią postawę będzie odpowiednia kara, bo zawsze tak jest.

======

Cele i zadania projektu Koniczyna

Artykuł Geoinżynieria, HAARP, Chemtrails: Najważniejsza broń globalistów.

Globaliści to ci przestępcy, którzy chcą wprowadzić tzw Nowy Porządek Świata, czyli demoniczny porządek świata – oczywiście wbrew woli mieszkańców tej planety.

Artykuł zamieszczono na stronie The Freedom Articles (freedomarticles. toolsforfreedom.com).

Autor artykułu wymienia podstawowe cele, jakie chce osiągnąć rząd amerykański, a ściślej mówiąc, kierownictwo NWO (nowy porządek świata, czyli demoniczny porządek świata), którego administracja prezydencka jest tylko elementem wykonawczym.

Cel pierwszy to depopulacja: rozpylanie w powietrzu patogenów ma spowodować wzrost zachorowań i podwyższyć wskaźnik umieralności. Proces ten będzie przebiegał na tyle wolno, aby nie wzbudza większych podejrzeń i nie prowokować skojarzeń z białymi smugami na niebie jako jego przyczyną. Chodzi o to, aby ludzie źle się czuli i skupili się na swych dolegliwościach. Tacy ludzie, którzy ciągle chorują, nie mają sił ani ochoty na samodzielne myślenie i nie powinni stawiać skutecznego oporu.

Cel drugi to wzrost dochodów przemysłu i korporacji biotechnicznych produkujących substancje opryskowe (trucizny chemiczne i biologiczne). Poza tym, gdy rozpylana z samolotów chemia opada wreszcie na ziemię, w glebie wzrasta współczynnik pH, czyniąc ją zasadową. A taka gleba nie jest zdolna do rodzenia plonów. Wtedy do akcji wkracza firma Monsanto ze swymi zmodyfikowanymi genetycznie nasionami, które są odporne na aluminium. Dlatego rolnicy są zmuszeni do kupowania tych nasion. Ponieważ ziarna typu GMO nie reprodukują się, dlatego farmerzy po roku muszą kupować od korporacji nowe nasiona.

Cel trzeci wynika z faktu, że projekt Koniczyna jest realizowany w ramach HAARP. Jednym z elementów HAARP jest nasycenie wszystkich mórz żelazem. Samoloty dokonują zrzutów milionów ton opiłków żelaza i cząstek baru do wód morskich, które w ten sposób zmieniają skład chemiczny. Ma to pozwolić na regulowanie ciśnienia w wodach mórz i oceanów. A taka manipulacja pozwala tworzyć sztormy i powodzie. Poza tym cząstki powietrza wzbogacone o substancje ułatwiające przewodzenie fal elektromagnetycznych umożliwiają wpływanie na nasz umysł, psychikę, komórki ciała fizycznego i energetycznego oraz DNA za pomocą przekazów z oddalonych nadajników fal elektromagnetycznych, np. telefonii komórkowej.

Cel czwarty to zablokowanie aktywowania ludzkiego DNA, które pobiera i przekazuje informacje z innych regionów świata, spoza tej planety oraz wyższych poziomów energetycznych. Aktywacja DNA powoduje powiększanie się świadomości u ludzi i wrażliwości duchowej. To jest niedopuszczalne, ponieważ rozwój świadomości spowoduje, że ludzie przestaną być zaprogramowanymi niewolnikami, których się wykorzystuje i okrada. Aktywności Słońca, zwłaszcza duże rozbłyski słoneczne, jak też wielkie zmiany zachodzące w Układzie Słonecznym i galaktyce mają zdolność uaktywniania naszego DNA i zdejmują blokady umysłowe, psychiczne i na zmysłach ponad fizycznych zamontowane u ludzi przez wrogów ludzi. Odblokowanie standardowych funkcji u ludzi przyspiesza proces ewolucji człowieka, uwalniania potencjał intelektualny i duchowy zakodowany w DNA. Wrogowie ludzi dobrej woli usiłują nie dopuścić do globalnego uaktywnienia się społeczeństw i dlatego rozsiewają toksyczne cząstki w stratosferze. To pochłania duże zasoby finansowe i materialne. Te trucizny działają jak tarcza, która ma zablokować aktywację naszego DNA.

Cel piąty. Metale, które znalazły się w atmosferze, umożliwią lepszą projekcję olbrzymich i realistycznych hologramów na niebie. Zgodnie z projektem Blue Beam, hologramy mają przedstawiać obrazy fałszywej inwazji obcych lub inne zjawiska wizualne. Społeczeństwo ma mieć poczucie krańcowego zagrożenia. Taki stan emocji sprawi, że ludzie dobrowolnie podporządkują się rządowi światowemu (grupie kryminalistów), który obieca obronę przed zagrożeniami.
Ponadto metale powodują lepsze przewodzenie fal elektromagnetycznych – mikrofal.

======

======

W 1997 roku, ówczesny sekretarz obrony USA William Cohen przyznał, że są urzędnicy państwowi, którzy zaangażowali się w eko terroryzm. Mogą zmieniać klimat, powodować trzęsienie ziemi, wybuchy wulkanów i inne klęski żywiołowe. Do realizacji tych celów używają fal elektromagnetycznych, mikrofal HAARP i telefonia komórkowa – dużo anten rozmieszczonych głównie w miastach.

======

======

Departament Obrony ma opracowany program „Vision for 2020”, który zakłada rozwój broni, do uruchomienia i działania których potrzebne jest stosowanie chemicznych oprysków atmosfery (www.bibliotecapleyades.net).

Program o nazwie „Wizja dla roku 2020” („Vision for 2020”) powstał w lutym 1997 roku. W programie tym dowództwo przestrzeni powietrznej USA wzywa rząd do dominacji w przestrzeni, na ziemi, na morzu i w powietrzu. Przestrzeń staje się coraz istotniejszym elementem, który może być wykorzystany w działaniach wojskowych. Niedługo opanowanie przestrzeni stanie się podstawowym celem wszystkich liczących się na świecie państw. Podobnie jak dotychczas panowanie na morzu, w powietrzu czy na lądzie były głównymi celami strategicznymi sił zbrojnych.

O wszystkim decydować będzie to, kto zdominuje przestrzeń, czyli obszar od troposfery po jonosferę.

Smugi chemiczne rozpylane na niebie tworzą medium, które ma ułatwić działanie broni elektromagnetycznych, przepływ fal elektromagnetycznych, działanie oscylatorów fal elektromagnetycznych oraz grzejników jonosfery. Grzejniki jonosfery są używane do sztucznego podgrzewania jonosfery i atmosfery w celu zmian w klimacie i innych działań geo inżynierii. Takie zakłócenia są skuteczną metodą szantażu krajów.

======

======

Rosnąca gęstość cząsteczek metali z chemtrails, że będą się one ze sobą częściej zderzać, a to spowoduje większe ich naładowanie elektryczne. To wpływa na pole magnetyczne planety i żywych organizmów. Taka koncentracja metali umożliwi stworzenie broni strzelającej wiązkami plazmy naładowanej elektronicznie.

Chemtrails to medium, które przekształci cząstki związków chemicznych w naładowany elektrycznie snop plazmy, a ten można będzie skierować na cele wroga i przeciwko ludziom.

W smugach chemicznych znajdują się również cząstki węgla, który pochłania mikrofale. Są tam też płatki metali, które sprawiają, że samoloty stają się niewidoczne dla radarów. Poza tym istnieją spraye maskujące, które mogą być użyte do tworzenia plazmowych płaszczy zakrywających samoloty wojskowe.

Technologia ta umożliwia również powstawanie różnej wielkości plazmowych kul gazowych, które wykorzystywane są jako odbiorniki i nadajniki. One mogące przesyłać analogowy i cyfrowy dźwięk.

Związki baru mają większą zdolność zmiany kierunku rozchodzenia się fal niż szkło.

Ten typ broni, której działanie umożliwiają chemiczne smugi, atakuje nas 24 godziny na dobę, bez przerwy. Może on prześwietlać warstwy naszej planety promieniami rentgenowskimi w poszukiwaniu podziemnych baz wojskowych, złota lub rezerw ropy naftowej. Od lat 1960 są urządzenia, które prześwietlają domy obserwowanych osób i podsłuchują treści rozmów – prowadzona jest inwigilacja.

Cały ten opisany wyżej system, wchodzący w skład projektu Koniczyna wraz z innymi zjawiskami, jak chipy, implanty, kamery na ulicach, obozy FEMA itp. tworzy jedną wielką siatkę kontroli przestrzeni, w której żyją ludzie.

Nowy typ oręża opartego na chemii i elektronice może mieć zastosowanie jako broń niewykrywalna, dokonująca eksplozji jądrowych, bądź jako broń defensywna. Te krzyżujące się energie, wydobyte z procesów chemicznych i elektroniki, mogą też być używane do destrukcji osobistych fal elektrycznych, które posiada organizm każdego człowieka. Już teraz jest prowadzona telemetria ludzi, np można uzyskać obraz z oczu ludzi; podsłuch dźwięku pobieranego przez uszy człowieka; odczyt zdalny myśli człowieka po zdalnym (przy użyciu mikrofal) podłączeniu się do ośrodka mowy w mózgu człowieka i zestrojeniu.

Przed tego typu bronią trudno jest się skryć. Należałoby stosować przeciw niej ceramiczną ochronę lub bardzo głęboko ukryte w ziemi schrony.

Jako broni jeszcze bardziej zaawansowanej można używać tzw fale skalarne, odkryte jeszcze przez Nicolę Teslę. Serbski geniusz odkrył istnienie fal, które nie są normalnymi falami elektromagnetycznymi. Są one czterowymiarowe, czyli posiadają one: wysokość, szerokość, długość oraz jeszcze jeden wymiar: czas.

Stąd mogą oddziaływać nie tylko na przestrzeń, ale i na czas lub na oba te zjawiska naraz. Fale skalarne oddziałują też na pole świadomości człowieka – można manipulować umysłem i świadomością człowieka. Co istotne, ich energia nie maleje wraz z oddalaniem się od nadajnika – poziom eteryczny fal, związany z polem magnetycznym i elektrycznym. Wielce prawdopodobne, że to właśnie te fale stanowią czynnik odpowiedzialny za szereg zjawisk uważanych przez naukę za paranormalne (fenomenologiczne), których nie da się wyjaśnić w ramach współczesnej nauki.

Tesla doszedł do wniosku, że fale skalarne posiadają specyficzny rodzaj energii, która zawiera w sobie wszelkie informacje istniejące we wszechświecie. To właśnie dzięki tej informacji fale przechowują ludzkie odczucia i nie traci się pamięci zdarzeń. Ponieważ fala skalarna jest jednocześnie materią, informacją i czasem, potrafi nie tylko przesyłać pewne komunikaty, ale i tworzyć nowe, niezależne światy.

======

======

Geoinżynieria – Cicha wojna cz. 1 (2013-12-08)

======

Geoinżynieria – Cicha wojna cz. 3 (2013-12-08)

======

Geoinżynieria 2 – Pogoda jako broń (2015-10-18)

======

Niezaprzeczalny dowód na prowadzenie programów geoinżynierii cz. 1 (2017-10-30)

======

Dowody – geoinżynieria klimatu – chemtrails (2019-03-13)

Geoinżynieria – Cicha wojna cz. 2 (2013-12-08)

======

Geoinżynieria – Cicha wojna cz. 4 (2013-12-08)

======

Geoinżynieria 3 – Kontrola populacji (2017-10-21)

======

Niezaprzeczalny dowód na prowadzenie programów geoinżynierii cz. 2 (2018-05-28)

======

Dane Wigington. Zagrożenia globalnej geoinżynierii (2017-11-01)

======

Chemtrails – ukryta wojna z narodami

Nasuwają się pytania: Kto i dlaczego prowadzi wojnę z narodami tej planety? Od jak dawna trwa ta wojna?

Historia tej planety pokazuje jednoznacznie, kto i dlaczego prowadzi wojnę z narodami tej planety.

Wojna jest prowadzona wg zasad:
1. cel uświęca środki;
2. dziel ludzi i rządź nimi (systemy religijne doskonale spełniają to zadanie);
3. ludzie to bydło, które nie ma żadnych praw i ma nam służyć przez całe swoje życie tutaj;
4. ludzie nie mogą w żadnym przypadku samodzielnie myśleć (okaleczanie umysłów i blokowanie inteligencji za pomocą tzw. szczepionek, zatrutej żywności, zatrutej wody, zatrutego powietrza, pieczęci energetycznych w systemie energetycznym człowieka);
5. ludzie nie mogą w żadnym przypadku rozwijać swojej prawdziwej duchowej świadomości – oni muszą pozostać bezmyślnym bydłem;
6. ludzie nie mogą w żadnym przypadku mieć własnej inicjatywy w czymkolwiek – to my (okupanci) dajemy bydłu ludzkiemu naszą inicjatywę i kierujemy ich myśleniem.

Chemtrails – smugi chemiczne to broń przeciwko ludzkości. Nie ma żadnych rozsądnych wytycznych, które pozwalałyby na wypuszczanie z samolotów toksyn.

Aluminium, które wieloma tonami opada ze sztucznie tworzonych smug chemicznych, uszkadza system nerwowy i immunologiczny. Aluminium powoduje chorobę Alzheimera i długotrwały stan zapalny organizmu, który prowadzi do raka. Inne trujące metale: rtęć, bar, stront. Metale w układzie krwionośnym człowieka powodują zanikanie potencjałów elektrycznych pomiędzy krwinkami, które zawierają żelazo w sobie – a ściankami naczyń krwionośnych. To jest początek chorób układu krążenia krwi.

Ponadto od urodzenia za pomocą szczepionek uszkadzany jest system immunologiczny – i młody człowiek w najlepszym przypadku choruje całe życie, a w najgorszym przypadku – umiera.

Chemtrials zawierają również nano włókna.

Aluminium i rtęć są wstrzykiwane dzieciom i noworodkom zaraz po urodzeniu za pomocą tzw szczepionek. Przymus tzw szczepień tymi truciznami jest gwarantowany za pomocą tzw prawa i ustaw. Szczepionki modyfikują kod genetyczny DNA człowieka.

Chemikalia trują człowieka, zwierzęta i również gleby. Rośliny są również skażone truciznami z chemtrails. Rośliny zjadają ludzie i zwierzęta – trucizna przenika.

Małe cząstki trucizn chemicznych i biologicznych przenikają przez płuca do krwi bezpośrednio. Filtry powietrza układu oddechowego człowieka i zwierząt nie filtrują tych trucizn, ponieważ są za małe rozmiary cząstek.

Oczywisty i prosty wniosek jest taki, że kryminaliści i kolaboranci z premedytacją zabijają ludzi i wszystkie żywe istoty żyjące na tej planecie, mieszkańców tej planety. To kosztuje dużo pieniędzy. Pieniędzy, z których okradani są pracujący uczciwie ludzie przez patologiczne i pasożytnicze systemy ekonomiczne, przez tzw podatki.

Nikt tych przestępców nie upoważnił do takich kryminalnych działań przeciwko rasie ludzi i przeciwko planecie, na której żyjemy. Zgodnie z prawem odbicia – ci kryminaliści, którzy zabijają ludzi i planetę – udzielili prawa do tego, aby ich wszystkich zabić.

Oni zrobili ludobójstwa w formie rewolucji i wojen. Ich uczynki zdradzają ich. Ich metody działań od 2000 lat i więcej lat – zdradzają ich. To są zdrajcy rasy ludzi i krety przeciwko ludziom dobrej woli. Ciekawe, kiedy oni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności? Ciekawe, kiedy mocodawcy zdrajców rasy ludzi zostaną pociągnięci do odpowiedzialności? Mocodawcy – spoza tej planety, i którzy przybyli na tą planetę w celach przestępczych i pasożytniczych.

Akcja smug chemicznych jest realizowana na całym świecie, na całej planecie.

Ludzie żyjący na tej planecie nie udzielili nikomu zgody na zatruwanie, niszczenie i zabijanie.

======

======

Możliwe metody obrony przed agresją wrogów ludzi, którzy używają m. in. chemtrails do zabijania ludzi

===

Chemiczne smugi i promienie śmierci. Jak uleczyć swoje DNA? Żywa Woda (o podwyższonej energii) odtwarza DNA. Jan Popko. (2017-07-13)

Potęga energetyki pokazuje, w jaki sposób zlikwidować lub znacznie ograniczyć wpływ chemtrails na nasze życie.

Chemiczne smugi i promienie śmierci stały się rzeczywistością. Już teraz zbierają swoje żniwo w postaci defektów DNA i sieją zniszczenie w świecie fizycznym i duchowym.

Inżynieria duchowa. Nadciągającemu złu nic nie było dotąd się w stanie przeciwstawić. To zło dysponuje władzą, technologią i wsparciem tzw. Ciemności.

Tylko obudzeni w duchu ludzie są w stanie nauczyć się technik, którymi można zmienić obraz tego świata. Inżynieria Duchowa i Psychologia Duchowa, którą darmo udostępniam wam na stronie www.popko.pl, jest sposobem na odzyskanie zdrowia fizycznego, poprawę psychiki i egzystencji. Jest ona metodą na zabezpieczenie się przed technologiami niszczącymi fizyczne i energetyczne ciało człowieka.

Bez udziału tzw. Chrystusa, czyli Mocy Duchowej, która nie ma nic wspólnego z tzw. Kościołem i religiami, w tych zmaganiach nic nie będzie mogło być odzyskane i przywrócone do pierwotnych, początkowych wartości. Inżynieria duchowa i psychologia duchowa oferuje wam niespotykane techniki, dzięki którymi sami dokonacie cudów, o jakich ezoteryka ledwie wspomina. Sami to zrobicie. To nie tylko odzyskanie pogody ducha, ale i dostępu do wiedzy ukrytej w polach świadomości. No i jedyna nadzieja na zwycięstwo w walce z kosmiczną technologią ujarzmiania ludzkiego umysłu i sterowania ludzką psychiką.

Blokowanie kontroli umysłu to jeden z materiałów, w którym podpowiadam, czego my uczymy się w astralnym Mieście Oriin. Pamiętajcie – nie jesteśmy jedynymi, którzy mogą się uczyć pod patronatem sił duchowych. Każdy to potrafi. My zaś wam podpowiemy, jak to macie robić

======

Smugi chemiczne i walka z nimi. Moje doświadczenie po 6 latach (2018-01-06)

Energia świadomości a chemtrails (2014-06-07)

Człowiek na wzór i podobieństwo Stwórcy został wyposażony w nieskończone moce i nieskończone możliwości. siła umysłu i siła ducha człowieka – tworzy rzeczywistość. Tej nieskończonej mocy można użyć do obrony przed agresją sił demonicznych, które zabijają ludzi.

======

======

Chemtrails Poland 2016 (2016-04-15)

======

Chemtrails – posłuchaj i zobacz (2017-07-31)

Wy wyśmiewacie się z tzw teorii spisku przeciwko ludziom i przeciwko tej planecie. To zacznijcie obserwować, co się dzieje wokół Was.

Mała grupa pasożytów społecznych o rzekomo wyższym intelekcie miesza bydłem w liczbie 7 miliardów sztuk na tej planecie (2017 rok). To trwa już 3000 lat – i bydło nie może się zorientować, że jest robione w … .

Chemia z nieba w polskie rodziny – fakty ukrywane przed wami (2018-07-19)

======

Mechanik samolotowy o chemtrails (2010-12-09)

Mechanik samolotowy, który robił przeglądy samolotów na lotnisku przed kolejnym lotem, zainteresował się nietypowymi instalacjami w samolocie. Tych instalacji nie powinno tam być.

Z powodu swojego zainteresowania dostał ostrzeżenie, że nie powinien się interesować sprawami, które nie są dla niego. Został usunięty z pracy i dostał ostrzeżenie, że jego zainteresowanie chemtrails może to wpłynąć negatywnie na jego zdrowie i życie.

======

Gdańsk (2018-04-07) – opryskują ciebie jak stonkę ziemiaczaną

======

Gdańsk (2018-04-22) – chemiczna niedziela

======

Gdańsk (2018-06-05) – geoinżynieria – Trójmiasto cz. 2

======

Gdańsk (2018-04-28) – chemtrails – samoloty rejsowe (?) krążą nad miastem

======

Gdańsk (2018-08-23) – geoinżynieria pogodowa nad twoim domem

Gdańsk (2018-04-19) – chemtrails – głos z Polski

======

Gdańsk (2018-06-05) – geoinżynieria – Trójmiasto cz. 1

======

Gdańsk (2018-06-09) – geoinżynieria – politycy uciekają od tematu

To jest oczywiste, że tzw politycy to są kolaboranci przeciwko ludziom.

======

Gdańsk (2018-06-03) – geoinżynieria – Polska, Trójmiasto. Dziennikarze, media i politycy – milczą (czyli kłamią i oszukują w ten sposób)

======

Gdańsk (2018-07-11) – finalny efekt sztucznego zachmurzenia nieba przez samoloty, które robią długie smugi

======

Pod aluminiowym niebem. Czy bydło obudzi się z hibernacji? (Geoinżynieria Chemtrails) (2018-06-19)

To Was osłabia każdego dnia.
To powoli zabija Was i Wasze dzieci.
Geoinżynieria / chemtrails / smugi chemiczne.
NATO rzekomo walczy z psedo globalnym ociepleniem.
Telewizja publiczna milczy na ten temat.
Otwórzcie swoje otępiałe umysły.
Rzeczywistość nie jest taka, jak to pokazuje Wam telewizja systemowa.
Jesteście okłamywani i oszukiwani we wszystkim.
W telewizji pokazują Wam brednie, aby do końca wyprać Wasze mózgi.
Opryskują Was dniami i nocami. Tony metali ciężkich i aluminium opadają na ziemię i robią Wam powolne spustoszenie w głowach.
Nagrane na filmie rozpylone trucizny pokazują rzeczywistość. Wy sami to widzicie, że to nie są żadne teorie spiskowe.
Taka jest prawda, którą musicie przyjąć do własnej świadomości, jeżeli chcecie przeżyć!
Chemiczne jedzenie z marketów i oglądanie zakłamanej telewizji, to tylko przykrywka prawdy, którą oferuje Wam zakłamany system przestępczy.
Skoki narciarskie, mecze piłkarskie, tańce z gwiazdami, programy o kuchni i potrawach – to są tylko tematy zastępcze. Dzięki tej propagandzie nie zauważacie, co się wokół Was dzieje. A to kosztuje Wasze zdrowie i życie.

To nie są smugi kondensacyjne – nie bądźcie aż tak naiwni. System przestępczy jest ustawiony przeciwko ludziom.

Chyba, że Wy chcecie sami siebie okłamywać – to jest już Wasz wybór. Okłamywanie siebie zawsze się kończy tragicznie.

Można siebie okłamywać, tak też można.
Tylko co powiecie, kiedy Wasze dzieci znajdą się na onkologii z rakiem?
Czy Wy też będziecie nadal bierni?

Przestańcie się zachowywać jak stado owiec, które idą do rzeźni.
Wpiszcie w wyszukiwarce internetowej “chemtrails” i zobaczcie, czym gangsterzy Was zatruwają. Oprócz mikrofal elektromagnetycznych, które powodują raka.

======

Powiemy im, że to są smugi kondensacyjne. Oni uwierzą we wszystko (Chemtrails). (2018-05-30)

Jesteśmy opryskiwani – nie ma wątpliwości.

To kolejny czynnik, który stworzył Wam system kontrolowany przez zbrodniarzy.

Te chemiczne pyły opadają na ziemię i wdychacie tą nano truciznę do Waszych płuc. Aluminium i metale ciężkie docierają z krwiobiegiem do Waszego mózgu i do narządów w całym organizmie.

Gdy nastąpi kumulacja metali w organizmie, pozostanie Wam tylko jeden kierunek: centrum onkologii lub cmentarz.

Tutaj się Wami zaopiekują ostatecznie.

Gdy nie ma osoby fizycznej, nie trzeba wydawać pieniędzy na leczenie ani płacić emerytury.

======

Bill Gates – depopulacja i zrównoważony rozwój (czyli mordowanie ludzi) (2015-10-05)

Najpierw na wybrany rejon wprowadza się suszę za pomocą chemtrails i HAARP, a potem firma Monsanto sprzedaje rolnikom ziarno GMO i chemię do zatruwania roślin (Roundup). Typowo gangsterska działalność, która opiera się na oszustwie ludzi.

Roundup – nazwa handlowa nieselektywnego herbicydu zawierającego jako substancję czynną glifosat, produkowany przez koncern Monsanto. Zwalcza niemal wszystkie rośliny, dlatego może być stosowany przed założeniem plantacji roślin, wschodem uprawianej rośliny lub tuż przed zbiorem.

Używanie Roundup tuż przed zbiorem powoduje skażenie płodów rolnych, które potem jedzą ludzie i zwierzęta. Oprysk chemiczny środkiem Roundup zboża przed zbiorem powoduje równomierne zasuszenie nasion w kłosach. To jest trucizna dla ludzi i zwierząt, za którą korporacja Monsanto bierze pieniądze.

Szczepionki dla ludzi mają na celu spowodowanie uszkodzenie układu immunologicznego i depopulację.

======