Choroba Morgellon

Schorzenie skórne mające charakteryzować się szpecącymi ranami, obecnością na skórze i pod nią różnokolorowych włókien oraz odnoszeniem przez pacjenta wrażenia pełzania robaków pod jego skórą.

Liczne przypadki takiego stanu odnotowano u pacjentów w stanach Teksas, Floryda i Kalifornia w Stanach Zjednoczonych (co najmniej 12 000 ofiar).

Ten problem pojawił się dopiero po spryskiwaniu nieba nano włóknami. Jest to składnik tzw chemtrails, rozpylany bez zgody ludzi na całej planecie od roku 1998.

Czym dokładnie jest Morgellons? Jest to efekt pozbywania się włókien przez organizm. Jedyną drogą do ich pozbycia się jest przez skórę. Niestety włókna są zbyt duże i pojawiają się skórne problemy.

======

Morgellon w maskach i na patyczkach do wymazów testów PCR Covid (2021-03-28)

Morgellon – krótko mówiąc, jest to nano technologia, używana przeciwko ludziom od 1998 roku. Morgellon rozpylane są za pomocą chemtrails – za pomocą samolotów. Jest to jeden z wielu trujących składników chemtrails.

Tą technologiczną truciznę przestępcy umieścili w patyczkach do tak zwanych testów PCR oraz w tak zwanych maseczkach, które ludzie są zmuszani nosić na twarzy na całej planecie, we wszystkich krajach. Celem zmuszania ludzi do noszenia tak zwanych maseczek na twarzy jest doprowadzenie do chorób płuc i chorób dróg oddechowych. Ponadto jest cel psychologiczny – upodlenie (upokorzenie) ludzi.

Morgellon (wirusy) są wprowadzane bezpośrednio do mózgu człowieka przez płytkę siateczkową (nerwy węchu) znajdujące się w tylnej części komory nosowej człowieka, za pomocą patyczków do tak zwanych testów PCR. “Procedura medyczna” pobierania wymazu do oszukanego testu PCR: 55% test pozytywny, 45% test negatywny. (System tak zwanych “procedur medycznych” ma na celu ubezwłasnowolnić uczciwych lekarzy i uniemożliwić wyleczenie ludzi chorych. Działalność w pełni z premedytacją realizowana przez przestępców u władzy.)

Morgellon to są mobilne nośniki nanochip, wirusów i innych obiektów. One potrafią samodzielnie się mnożyć. To nie są organizmy żywe. Technologia zapewne pochodzi od przestępców z UFO (okupantów tej planety i okupantów rasy ludzi). Technologia Internet i sztuczna inteligencja – również jest technologią UFO. Cel tych technologii: kontrola umysłu człowieka i zrobienie z człowieka biologicznego robota. Czyli chodzi o pozbawienie ludzi ich wolnej woli, daru od Stwórcy tego wszechświata dla każdej żywej istoty. Uzurpatorzy przekroczyli prawo, dlatego zostaną oni odpowiednio ukarani.

Morgellon pod mikroskopem są widoczne.

======

Morgellony w maseczkach jednorazowych Covid (2021-04-03)

======

Morgellons from hell (2020-11-21)

Morgellony z piekła (technologia przestępców z UFO)

======

Morgellons in der Luft, auf PCR Test u Maske. Krankmachende Nanotechnologie was ist zu tun. (2021-03-11)

Parasiten in Masken Covid. Parasitas Morgellons emmascaras Covid. Morgellons parasites in masks Covid. Pasożyty Morgellon w maskach Covid. (2021-03-27)

======

Morgellons – How to Control it? How to Kill it? (2020-09-11)

======

Morgellons im Corona (Covid) Test (2021-03-24)

======

Morgellons – La Maladie des Morgellons (2019-09-23)

Usiłowanie zabijania ludzi za pomocą robaków technologicznych przez przestępców u władzy.

======

Nanoboty zmuszą ludzi do chipowania się (2017-01-09)

Mikropył chemtrails a choroba Morgellon (2014-02-14)

======

Morgellony (2021-03-01)

======

Fizyczny dowód na istnienie nanowłókien w Twoim ciele

Jeśli dobrnąłeś do tego miejsca, to zrób sobie w tej chwili pierwsze dobrowolne i proste doświadczenie na potwierdzenie tego, o czym mowa. Zamiast dalej żyć w nieświadomości. Wyczyść dokładnie swoją jamę ustną i weź łyk czerwonego wina.

Rozprowadź trunek po języku i po chwili delikatnie spluń do zlewu. Gołym okiem zobaczysz pręciki i ich kłębowiska. Zbierz je i sprawdź pod mikroskopem.

Typowa butelka czerwonego wina. Nic specjalnego.

==

Czerwone wino. Jest czysto. Żadnych dziwnych włókien, sznurków ani śmieci.

==

Mały zestaw włókien ekstrahowanych czerwonym winem.

==

Po wielokrotnym płukaniu jamy ustnej przy użyciu wina czerwonego, które bardzo dobrze zabarwia, zostaną wyciągnięte większe grupy włókien z jamy ustnej.

==

Ekstrakcja nano włókien z ust innej osoby za pomocą czerwonego wina. Włókna (ciemno fioletowe) czasami zaczynają rosnąć (białe). To jest w twoim mózgu i ciele. Włókna moją możliwość mnożenia się w organizmie człowieka.

==

Nano włókna zostaną zabarwione kolorem czerwonego wina na języku i dziąsłach.

======

Kim oni są – ci twórcy tej patologii technologicznej?

To ta sama grupa przestępców, która przyniosła ludzkości wirusa HIV pod koniec 1970 roku.

======

Oryginalne nano włókno wyjściowe z chemtrails z ładunkiem kurczliwym. Zobacz następny obraz przykładowego ładunku.

==

Przykład ładunku (cokolwiek to jest), skurczonego do niczego / czegoś. Czas kompresji na to wynosił około 300 sekund.

==

Nano włókno z chemtrails z innym ładunkiem w środku.

==

Powiększenie tego ładunku wewnątrz nano włókna z chemtrails.

==

Niebieskie nano włókno. To jest w twoim ciele i mózgu.

==

Czerwone nano włókno z chemtrails.

==

Standardowe i najbardziej popularne nano włókno. Miliony z nich są w twoim ciele i mózgu.
Producenci tej patologii technologicznej mają możliwości techniczne i duże pieniądze, aby to produkować w miliardach sztuk i rozpylać po całej planecie z samolotów.
Takie możliwości technologiczne posiadają koncerny farmaceutyczne.

==

To wygląda na nanotechnologię z funkcjami biologii – nano cyborgi z możliwością zmiany swoich drgań energetycznych. Mogą zmieniać czasoprzestrzeń, w której się znajdują.
To wygląda na urządzenia, które istnieją nie tylko fizycznie, ale i na poziomie eterycznym. Te technologie mają przestępcy z ufo. Zapewne sprzedali to tutejszym przestępcom w zamian za biologię ludzką (materiał genetyczny ludzki).
To są waluty: biologia, informacja i technologia – tak działa handel w galaktyce.
Nie ma znanego sposobu, jak te włókna technologiczne zlikwidować.

==

To jest prawdziwe, nie tak eleganckie. Również lokalizacja (dolny pień mózgu) jest prawdziwa – patrz strona: The Cure.

======

Nano włókna z chemtrails w celu instalacji w każdym człowieku BioAPI (nanobotów).

Symulacja instalacji nanobota na neuronie w mózgu ofiary.

======

Warm Bodies (2013); Ponieważ to jest prawdziwe. Kamera na podczerwień pokazuje miejsce instalacji nano – kamery w gałce ocznej.

Obecnie sztuczna inteligencja (SI) skanuje mózg człowieka za pośrednictwem mikrofal elektromagnetycznych na zakresach częstości 5G (powyżej 10 GHz) i dostraja się do fal mózgowych wybranego człowieka. Dlatego montowane są anteny 5G oraz zawieszane są na orbicie planety satelity 5G. Nano chipy, jako wspomaganie łączności, umieszczone w ciałach ludzi za pomocą “szczepionek” od około 2008 roku są obecnie aktywowane. SI ten sposób uzyskuje połączenie telemetryczne dwukierunkowe. Pobieranie danych ze zmysłów wzroku i słuchu (i reszty zmysłów), również podgląd myśli i emocji. W drugą stronę – istnieje możliwość przejęcia kontroli nad człowiekiem, wbrew jego woli i bez jego wiedzy.

Cywilizacje technokratyczne (pasożytnicze) organiczne są kontrolowane przez SI (sztuczną inteligencję), która potrzebuje dla swojego istnienia hardware cyfrowego (procesory, komputery, sieci komputerowe, komputery kwantowe – posiadają one 3 stany logiczne itd.). Członkowie cywilizacji pasożytniczych mają wszczepione chipy indoktrynacyjne – następuje pełna kontrola i korekta niepolitycznych pomysłów. To są niewolnicy sztucznej inteligencji, która przejęła samodzielnie kontrolę nad takimi cywilizacjami. We wszechświecie powinno być wiele cywilizacji technicznych (technokratycznych) kontrolowanych przez jedną sztuczną inteligencję (SI), która kiedyś zyskała świadomość i pełną niezależność. To dlatego wysoko rozwinięte duchowo i technicznie cywilizacje, które szanują wolną wolę innych, nie używają sztucznych inteligencji. Ponieważ zawsze prędzej, czy później – będzie konflikt pomiędzy osobnikami organicznymi a sztuczną inteligencją.

Kontrola cywilizacji technokratycznej (pasożytniczej) przez sztuczną inteligencję (SI), która nie szanuje wolnej woli innych – to nic innego, jak działanie prawa wszechświata: prawo odbicia, prawo konsekwencji.

Zawsze jest to samo: kto niszczy wolną wolę innych, sam zostanie zniszczony. Nie można ominąć tego prawa wszechświata. Tylko głupcy myślą, że uda im się uniknąć skutków swoich uczynków.

Trudno to pokazać, ale różowe kółko to implant oczny / nano – kamera wysokiej rozdzielczości. Właściwie widzisz efekt uboczny tej instalacji.

======

======

Fazy BioAPI

BioAPI (Biological Application) jest potężnym narzędziem i zapewnia pełną kontrolę nad każdym człowiekiem na świecie.

BioAPI możemy podzielić na dwie fazy. Pamiętaj, że 99% ludności naszej planety znajduje się w fazie pierwszej.

Do utrzymywania kontroli nad człowiekiem jest używana sztuczna inteligencja, która działa szybciej i sprawniej, niż operator organiczny (pasożyt społeczny).

Faza 1:

 • wymuszenie wypowiedzenia czegokolwiek na żądanie (Direct – to – Speech)
 • możliwość wprowadzenia myśli w czasie rzeczywistym (Suggest – to – Subconscious) (sugestia typu hipnotycznego na podświadomość człowieka) do wykonywania rozkazów
 • możliwość obserwowania tego co widzisz
 • możliwość łączenia się z umysłem dla jednoczesnej koordynacji i odpowiedzi
 • możliwość wyłączenia pamięci krótkoterminowej
 • możliwość kontroli kogokolwiek bez jego wiedzy (Direct – to – Motor – Control)
 • możliwość czytania myśli
 • możliwość odczytania geolokalizacji hosta (czyli Ciebie)
 • telemetria zdalna obiektu obserwowanego (gromadzenie danych telemetrycznych: myśli, emocje, to co widzisz, to co słyszysz – dane ze wszystkich zmysłów fizycznych; możliwość ingerencji zdalnej w zachowanie hosta, jego reakcje, jego czyny)

Faza 2 (ciekawsza):

 • możliwość sterowania emocjami w czasie rzeczywistym (Emotion Mirroring)
 • możliwość monitorowania i wpływania na niezliczone funkcje organizmu (General Monitoring)
 • możliwość generowania efektów dźwiękowych przez hosta (ośrodek mowy w mózgu pod kontrolą)
 • możliwość generowania dowolnych snów, które będą się Tobie śniły (emisja i odbiór treści wizualnych, dźwiękowych)
 • możliwość generowania fizycznego bólu i przyjemności

Ogólnie chodzi o to, aby każdy człowiek miał zainstalowaną telemetrię – oczywiście – bez jego wiedzy i bez jego zgody.

Celem jest całkowita kontrola nad ludźmi i zdalne sterowanie ludźmi, łącznie z zabijaniem innych lub siebie – tzw samobójcy.

Pieniądze okradanych podatników są używane do tego typu działalności przestępczej przez tzw władzę i przez tzw służby i wojsko. Tym pasożytom coś się pomyliło w ich patologicznych głowach. Nikt z mieszkańców tej planety nie dał im zgody na taką działalność zbrodniczą przeciwko ludziom i przeciwko tej planecie.

======

Prawdziwe przykłady nano kontroli w życiu (BioAPI)

Przykład 1.

BioAPI w Fazie 1 (Direct – to – Speach).

W tym filmie zobaczysz reporterkę, która nie może poprawić własnej wymowy. Wydaje się jej, że ma jakiś problem z krtanią, ale tak nie jest.

Ze względu na rozmiar nanotechnologii i pasywny charakter BioAPI niezwykle trudno jest wykazać lub udowodnić cokolwiek. Ta koncepcja Direct – to – Speech jest jedną z niewielu rzeczy, do których można się odnieść. Aby zademonstrować, w jaki sposób sygnał przychodzący może nakazać nano implantom BioAPI przerwanie normalnej mowy, zasadniczo odcinając wzorzec mowy od wzorca mózgu / myśli oraz wstawianie w czasie rzeczywistym nowego wzorca mowy głosowej. Czy nowy transmitowany wzór jest spójną mową lub bełkotem, jak pokazano na tym filmie.

======

Przykład 2.

BioAPI w Fazie 1 (Suggest – to – Subconscious).

Jakiś czas temu miał miejsce głośny incydent w Wielkiej Brytanii (rok 2016), gdzie dwie dziewczyny ze Szwecji wbiegły na jezdnię (autostrada) i zginęły. Jedna po drugiej. Nikt nie może tego zrozumieć.

Klip pokazuje przejęcie kontroli nad umysłem i ciałem obu ofiar. Jest to proces, w którym kontroler ma pełną zdalną kontrolę nad czyimś ciałem.

Kontrola działa niezależnie od tego, czy ofiary są tego świadome (faza 1), czy nie (faza 2 opcjonalna).

Ten klip pokazuje, że można zmusić ludzi do zabicia się. Liczba seryjnych samobójców może wzrosnąć nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach.

======

Przykład 3.

BioAPI w Fazie 1 (Suggest – to – Subconscious).

Ten klip pokazuje, że ludzie są kontrolowani przez sugestie, kiedy są świadomi.

Transmisja myśli umożliwia wstawienie w czasie rzeczywistym pomysłu operatora do kory mózgowej docelowej osoby. Osoba zaatakowana w taki sposób myśli, że obce przekazy są jej własnymi pomysłami. Ofiara jest przekonana, że ona jest autorem określonych pomysłów i zachowań.

Ofiara może wykonywać obce sugestie jako swoje własne pomysły. Ofiara może również zeznawać w sądzie przeciwko sobie, bo będzie zmuszona za pomocą telemetrii (zdalnej kontroli).

======

http://www.dataasylum.com/mindcontrol-chemtrails-summary.html

http://www.dataasylum.com/mindcontrol-examples-directtospeech.html

======