Grawitacja a inwazja obcych

Obcy z ufo, czyli zdegenerowani moralnie eksploatatorzy i okupanci rasy ludzi na planecie Ziemia od wielu tysięcy lat ziemskich. Oni ciągle się wtrącają w życie ludzi i w życie cywilizacji ludzkiej na tej planecie. Znani są jako kryminaliści i ludobójcy.

(fragmenty opublikowane przed rokiem 2002. Autor: inż. Andrzej Kraśnicki)

Myśl ludzka jest szybsza niż światło, przekracza wszelkie bariery, nie wymaga ona jakiegokolwiek czasu i przestrzeni.

Rzecz będzie o grawitacji, ale inaczej.

Według oficjalnej nauki, grawitację uznano za jedno z najsłabszych oddziaływań materii.

Jest to fałszywa informacja, której zadaniem jest odwrócenie uwagi od użycia technicznego sił grawitacji do lotów np. międzygalaktycznych.

Takie fałszywe informacje mają wpływać na świadomość ludzi i są one tworzone przez wrogów ludzi.

Grawitacja jest największą i najsilniejszą, najbardziej pierwotną i fundamentalną siłą przyrody. Ona wiąże między sobą wszystkie planety i galaktyki.

Grawitacja łączy cały wszechświat w jeden system wzajemnie na siebie oddziałujący. I dlatego zasługuje na naszą szczególną uwagę.

Komuś zależy na tym, abyśmy my, ludzie – czuli się zamknięci w naszym małym, izolowanym świecie. Ludzie – rasa ludzka, jak stado baranów zamkniętych na pastwisku w wydzielonym ogrodzeniu. Ogrodzenie ograniczone drutami pod napięciem elektrycznym. Ta planeta jest więzieniem z pozorami wolności.

Granice naszego świata wyznacza skończona, ograniczona, nieprzekraczalna i maksymalna prędkość równa prędkości światła. Tą fałszywą tezę narzuciła teoria względności ogłoszona przez Alberta Einsteina. Oficjalnie jemu przypisuje się odkrycia teorii względności. Prace na temat teorii względności powstały już 30 lat przed Einsteinem, którego rola polegała na wprowadzeniu do świadomości ludzi fałszywych teorii.

Po wynalezieniu samochodu i kolei parowej wiele zacofanych autorytetów naukowych głosiło, że po przekroczeniu szybkości 50 km/ h pasażerom grozi niechybna śmierć. Krowy nie będą dawały mleka, kury nie będą znosić jajek. A człowiek nie może latać, ponieważ bóg nie dał mu skrzydeł. Następną barierą, rzekomo nie do pokonania była bariera prędkości dźwięku w powietrzu.

A od lat 1960 są tworzone silniki tachionowe, czyli nad świetlne. Silniki tachionowe służą do podróży z wielokrotnością prędkości światła. Można też stosować kanały sub przestrzenne do wychodzenia z lokalnej czasoprzestrzeni i wchodzenia do innej czasoprzestrzeni. Można przyspieszać lub spowalniać lokalną czasoprzestrzeń. O ile ma się odpowiednie urządzenia zmieniające częstotliwość eteryczną, magnetyczną, przyspieszanie i opóźnianie strumieni energii eterycznej.

Przyspieszony spływ energii eterycznej do jądra planety, gwiazdy, systemu gwiezdnego, jądra galaktyki itd powoduje powstanie czasoprzestrzeni o określonej prędkości upływu czasu.

Wszystkie obiekty fizyczne w takiej czasoprzestrzeni drgają synchronicznie z tą czasoprzestrzenią.

Tam, gdzie jest przyspieszenie energii, tam pojawia się siła.

Na przykład: przyspieszający ruch energii eterycznej, która spływa do jądra naszej planety powoduje powstanie siły tzw grawitacji. To są oczywiste zależności, które nie wymagają żadnej super inteligencji.

Przepływ energii eterycznej można sterować technologicznie za pomocą pola elektrycznego i pola magnetycznego. Wszystkie pojazdy grawitacyjne mają bardzo dużą moc magnetyczną i elektryczną swoich pędników – generatorów pola magnetycznego.

Różne częstotliwości drgań powodują różne efekty.

Pojazd grawitacyjny ma własne pole grawitacji, nie ma ograniczeń wynikających z siły bezwładności, ponieważ jej nie ma. Cały kadłub pojazdu grawitacyjnego jest przewodnikiem energii eterycznej, sterowanej potencjałem elektrycznym. Cały kadłub jest napędem statku grawitacyjnego, podobnie jak żagiel na żaglowcu. Oczywiście – załoga takiego statku musi być izolowana od tych strumieni energii o wielkiej mocy, bo mogą się one okazać śmiertelne w skutkach dla form organicznych.

Okazuje się, że jest możliwa większa prędkość od prędkości światła. Są już doniesienia, że udało się w laboratorium uzyskać prędkość większą od prędkości światła. To jest prędkość większą od prędkości, z jaką biegnie w próżni promień światła.

Dokonał tego dr Lijun Wang w laboratorium Nec Research Institute w USA. Uzyskał on szybkość przebiegu promienia światła lasera 300 razy większą od prędkości światła w próżni.

Innego dowodu na możliwość przekraczania prędkości światła dostarcza relatywistyczna biofizyka kwantowa. Według F. W. Cope, wokół człowieka i przedmiotów stałych istnieje biopole dipoli elektromagnetycznych. Aura energetyczna jest obserwowana przez niektórych utalentowanych ludzi oraz na specjalnych fotografiach w postaci kolorowej aury. Zdjęcia Kirliana biopola każdego żywego organizmu robione w dużym polu elektrycznym. Pole elektryczne wpływa na przepływ energii eterycznej.
Dipole te w krańcowo silnych polach magnetycznych ulegają dysocjacji na monopole elektryczne i magnetyczne. Niektóre z nich stają się tachionami, cząstkami o prędkości przekraczającej prędkość światła. Aura kolorowa otacza ciało astralne człowieka, energia powyżej granicy e~c^3, wg hipotezy.

Innym fenomenem w fizyce kwantowej, potwierdzającym omawianą tezę jest fakt natychmiastowego komunikowania się między sobą par cząsteczek wirtualnych bez względu na odległość, w jakiej się znajdują. Są to łącza na poziomie eterycznym. Organizmy żywe wyższe używają komunikacji na poziomach wyższych: astralnym, mentalnym i wyższych. W czasie Wielkiego Wybuchu – powstania tego wszechświata fizycznego – w pierwszych nanosekundach po wybuchu pierwotna energia i materia rozprzestrzeniały się we wszystkich kierunkach z ogromną prędkością – miliardy razy przekraczającą prędkość światła. Poziom fizyczny jest najbardziej zagęszczoną i spowolnioną energią wszechświata. A wszystko jest falą, drganiem.

Skąd więc to twierdzenie, że w naszym świecie obowiązuje skończona, graniczna, nieprzekraczalna, maksymalna prędkość równa prędkości światła? Ano stąd, że według Einsteina, przy tym założeniu żadne ciało materialne i żaden pojazd nie może przekroczyć tej granicznej prędkości v=c , gdyż jego masa stałaby się nieskończenie wielka. A z kolei nie ma takiej siły, która by nadała nieskończenie wielkiej masie jeszcze jakiekolwiek przyspieszenie, powodujące zwiększenie prędkości. Nawet ułożył ładny wzór na tę okoliczność:

M(v) = m(0) / sqrt(1-v^2/c^2)

gdzie:
M(v) – masa w funkcji prędkości
M(0) – masa spoczynkowa, pierwotna
V – prędkość pojazdu
C – prędkość światła = 300 000 km/sek

Kompletna bzdura!
Teoria wymyślona tylko po to, abyśmy my ludzie byli przekonani, że nigdy nie polecimy w daleki kosmos! Kto to wymyślił i kto zasugerował Einsteinowi taką durną teorię? – Łatwo się domyśleć.
Ktoś, komu na tym zależało, kto był w ogóle w stanie taką perfidną rzecz wymyślić i kto miał w tym interes.
Czas ich zdemaskować, powiedzieć kim są.

To są najeźdźcy z kosmosu, którzy od tysięcy lat, a może milionów okupują planetę ziemię! I bawią się oni w tzw bogów kosztem życia rasy ludzi. Bardzo niemoralna działalność. Niszczenie wolnej woli ludzi. Kiedyś nastąpi ten dzień, że sprawcy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoją działalność przestępczą przeciwko rasie ludzi.

Przy przekraczaniu granicy prędkości światła, czyli tak dużej energii otaczającej obiekt, czas i przestrzeń fizyczna “zwijają się do zera”. Obiekt, a raczej otoczenie obiektu, uzyskuje energię większą od granicznej e~c^2. Obiekt wychodzi z lokalnej czasoprzestrzeni. Może używać silników nadświetlnych, czyli tachionowych. Są to silniki, a raczej pędniki magnetyczne do przemieszczania się z prędkościami większymi od prędkości światła.

Jest to kwestia siły pola energetycznego wokół pojazdu grawitacyjnego. Pole eteryczno – magnetyczne – elektryczne. Energia elektryczna i magnetyczna to tylko formy fizyczne energii eterycznej.

Wrogowie rasy ludzi przylecieli tutaj, pokonali niezmierzone otchłanie kosmosu na sprzęcie typu grawitacyjnego. A ten sprzęt używa pola grawitacyjnego własnego i dalaktyki, planety etc do przemieszczania się.

I to jest najlepszy, niepodważalny dowód, że podróże międzygwiezdne są możliwe.

Oni są wśród nas od dawna, oni są wokół nas i nie pokazują się nam. Ukrywają się jak przestępcy, nie nawiązują z nami kontaktu – oficjalnego, otwartego i uczciwego. Niestety, taka jest smutna i tragiczna prawda. Oni nie mają potrzeby z nami się kontaktować! Oni nas traktują jak zwierzęta hodowlane – bydło ludzkie. Tak było zawsze.

Oni nas doskonale widzą, wręcz bacznie obserwują i zdalnie nami sterują.

Oni oglądają nasze audycje telewizyjne, słuchają przekazów radiowych i telefonicznych. Oni zaglądają nam do naszych mózgów i myśli, bez naszej wiedzy i bez naszej zgody. Każda emisja filmu w mass mediach powoduje określony stan myślowy i emocjonalny u ludzi, którzy oglądają ten program TV.
Obcy analizują zachowania ludzi i śledzą ludzi, którzy są trochę inni od przeciętnych ludzi. Celem jest eliminacja niewygodnych ludzi, którzy widzą więcej. Tacy ludzie używają oprócz oczu fizycznych również wzroku wewnętrznego. Mimo uszkodzenia przez najeźdźców funkcji wzroku wewnętrznego i umiejętności telepatii za pomocą uszkodzenia genetyki i manipulacji genetyką ludzi – są ludzie, którzy mają działające te funkcje.

Obcy okupanci są prawdopodobnie potomkami bardzo starej rasy. Rasy zdegenerowanej moralnie, czyli maja oni naturę demoniczną. Negatywne cechy: brak szacunku, pogarda, nienawiść, zazdrość etc. Są na bardzo wysokim szczeblu rozwoju technologicznego, czyli typowi technokraci. Oni zazdrośnie pilnują swojej wiedzy technicznej i z nikim się tą wiedzą nie dzielą. Zdaniem niektórych badaczy są 20 razy bardziej inteligentni od ludzi. Nie ma się co dziwić, ponieważ człowiek w swoim uszkodzonym przez nich systemie fizycznym, eterycznym i astralnym używa maksymalnie 10% możliwości własnego umysłu.

Obcy według naszych ludzkich kryteriów dysponują nieomal boskimi mocami i możliwościami. Czynią rzeczy, które nazywamy cudami, ponieważ obecny stan wiedzy technicznej nie może wytłumaczyć zjawisk fizycznych. To tak, jakby człowiekowi z epoki kamienia łupanego pokazać świecącą żarówkę zasilaną prądem elektrycznym. Taki człowiek powiedziałby, że są to czary i magia. Ludzie nawet nie mają nazewnictwa technicznego dla tych zjawisk fizycznych, które wykorzystują obcy. Podobnie, jak mieszkańcy Ameryki pociąg nazywali “żelaznym koniem” lub strzelby nazywali “grzmiące kije”.

Ludzie zobaczą jakieś zjawiska technologiczne, których nie znają i nie rozumieją – i zaczynają tworzyć kult cargo, czyli jakieś religie. A te religie mają czcić bogów.

Obcy potrafili do nas przylecieć z co najmniej z innego układu gwiezdnego, czyli musieli przelecieć co najmniej kilka lat świetlnych w sensownie krótkim czasie.
To już jest pierwszy dowód ich mocy i potęgi technologicznej. Oni potrafią stać się niewidzialnymi dla oczu fizycznych ludzi i uczynić to samo ze swoimi maszynami i pojazdami, m. in. efekt migotania telekinetycznego. Umieją przenikać przez ściany i przedmioty materialne – typowe możliwości sprzętu telekinetycznego.
Oni potrafią lewitować w powietrzu za pomocą ich osobistych urządzeń telekinetycznych.

Obcy przybyli tu, na ziemię nie wiadomo kiedy. Szacuje się około 2,7 miliarda. lat temu. Około 2,8 miliarda lat temu zaczęło się życie na tej planecie. – Być może jeszcze przed nami. Może jeszcze na ziemi w ogóle nie było życia, a oni je posiali. Oni przywieźli tu ludzi na tą planetę. Śledzili, kontrolowali, obserwowali i stymulowali genetycznie rozwój ziemskich organizmów, w tym również – ludzi.

Ludzie dla nich to dobre zbiorniki energii życiowej, z której okradają ludzi. W tym celu ludzie są hodowani na tej i na innych planetach. Ludzie są na części i w celu generowania energii życiowej.

Manipulacja genetyczna ma na celu wyeliminowanie skłonności człowieka do buntów przeciwko okupantom rasy ludzkiej. Okupanci już wielokrotnie cofali w rozwoju cywilizacje ludzkie przez niszczenie tych cywilizacji i niedopuszczenie do rozwoju technicznego, np. za pomocą broni atomowej. I taka cywilizacja wielokrotnie wracała do punktu początkowego rozwoju. Każde cofnięcie w rozwoju dawało co najmniej kilkanaście tysięcy lat ziemskich swobodnego i bezkarnego okradania ludzi z ich energii życiowej.

Obecnie też są realizowane praktyki masowej kradzieży energii życiowej od ludzi. Np. uprowadzenia do statków bazowych umieszczonych na orbicie tej planety, struktury energetyczne do poboru energii życiowej w każdą niedzielę od godziny 6 do 12 am – bo wtenczas ludzie nie podróżują i nie pracują. Te struktury energetyczne to kanały energetyczne statyczne (nazywane również siatką geopatyczną) i ruchome.

W każdym razie ślady ich obecności znajdowane są od wieków. Od dawna widywane są ich pojazdy kosmiczne w kształcie dysków, ogromnych cygar, walców i trójkątów. Tysiące, dziesiątki tysięcy ludzi spotkało się z nimi w sposób przez nich zaplanowany i zorganizowany. Oni potrafią w nocy wyciągać ludzi z łóżek nieznanymi nam promieniami, polami siłowymi i zabierać ich przez ściany do swoich pojazdów wiszących nad domami. Oni wyciągają z ludzkich ofiar ich energię życiową, robią z nimi eksperymenty medyczne, genetyczne, czasami seksualne. Ale zawsze są to porwania niechciane, wbrew wolnej woli, bolesne i obrzydliwe – działania bardzo niemoralne, które naruszają wolną wolę ludzi.

Doświadczyło tego bardzo wielu ludzi. Liczby poszkodowanych ludzi dochodzą do milionów przypadków. Jednak nadzwyczaj dziwnym jest, że mało kto im wierzy w ich opowieści. Wynika to z technologii hipnotycznej (psychotronicznej) wpływania na umysły całej populacji ludzi na tej planecie. Głównym źródłem tej globalnej manipulacji i wyrządzania szkody ludziom jest stacja kosmiczna, wielki generator promieniowania negatywnego. Ta stacja krąży wokół tej planety od dłuższego już czasu – kilku tysięcy lat. Ta stacja sprowadzona została z innego systemu gwiezdnego. Ludzie nazywają tą stację: Księżyc.

Istnieje zmowa milczenia w sprawach uprowadzeń ludzi, a rządy państw wiedzą o tym procederze przestępczym – i współpracują z obcymi w zamian za szczątkowe informacje o technologiach tych obcych. Jakby nie patrzeć – rządy krajów są zdrajcami rasy ludzi. Układ jest taki: obcy dają jakieś prymitywne technologie prymitywnym ludziom, rządom, wojsku. A rządy zapewniają wyciszanie problemu ufo w zamian za owe technologie i pozwalają na budowę baz przez obcych na terenach wyznaczonych. Te technologie pozyskane od obcych są używane przeciwko ludziom przez zdrajców i darmozjadów u władzy.

Osobną, ale niemniej bulwersującą sprawą są tzw. okaleczenia zwierząt. Zwierzęta te, przeważnie krowy i cielęta, ale również i inne – są straszliwie okaleczane, poddane niezrozumiałym eksperymentom medycznym. Znajdowano zwierzęta pozbawione całkowicie krwi, z powycinanymi narządami rodnymi, wymionami, fragmentami szczek i innymi ubytkami. Te ubytki były robione w formie wiwisekcji. Celem głównym jest pozyskiwanie wydzielin z organizmów organicznych.

W samych Stanach Zjednoczonych naliczono przeszło 8000 tak straszliwie okaleczonych zwierząt. Niektóre z nich miały połamane nogi, tak jakby je zrzucono z dużej wysokości.

Takie praktyki pozyskiwania wydzielin z organizmów ludzi następuje podczas uprowadzeń ludzi. Te wydzieliny w większości są przetwarzane na pożywienie dla obcych. Ponieważ często oni nie mają przewodu pokarmowego. Odżywiają się innymi metodami, między innymi ukradzioną od ludzi energią życiową: typu eterycznego i psychicznego. Są całe linie technologiczne do pozyskiwania energii życiowej (eterycznej żywej) od ludzi na dużych statkach matkach umieszczonych na orbicie planety.

O sprawie uprowadzeń i wielu innych pisze również prof. dr Jan Pająk w swoich licznych opracowaniach. Dlaczego więc nie mówi się otwarcie i głośno o tych sprawach?

Przede wszystkim dlatego, że obcy mają fantastyczne możliwości kontroli naszych społeczeństw poprzez:

  • infiltrację bezpośrednio w nasze umysły;
  • używają urządzeń psychotronicznych do sterowania ośrodkami w mózgu człowieka, w tym wyłączania świadomości człowieka;
  • wybiórcze wymazywanie pamięci;
  • umiejętność stawania się niewidzialnymi – dotyczy zarówno to ich samych, jak i ich maszyn , pojazdów i urządzeń;
  • umiejętność bezszelestnego przenikania przez ściany i przeszkody materialne; odpowiednia modulacja pola magnetycznego powoduje możliwość przenikania przez obiekty materialne – fizyczne;
  • umiejętność zmiany metryki czasu, tzn. przemieszczanie się w czasie zarówno w przeszłość jak i przyszłość;
  • opanowanie nieznanych ludziom sił przyrody m. in. grawitacji, innych pól siłowych i sterowanych promieni;
  • umiejętność telekinezy;
  • umiejętność telepatii: naturalnej i technicznej.

Jak wynika z licznych przykładów i obserwacji, obcy nie znają litości i współczucia, szacunku do wolnej woli i szacunku do życia. Typowi patologiczni egoiści, którzy nie liczą się z innymi. Rozumieją tylko prawo siły, prawo przemocy. Subtelności – to dla nich całkowita abstrakcja, której kompletnie nie rozumieją. Każda osoba o naturze demonicznej nigdy nie potrafi zrozumieć, co to jest taktowne zachowanie się.

Wszystko to brzmi jak ponura bajka, jak najbardziej wydumana fantazja z powieści science fiction. Niestety to nie jest bajka. To jest tragiczna rzeczywistość. Nas i naszą planetę Ziemię, opanowały istoty o naturze demonicznej. To są istoty szatańskie w swym postępowaniu.

Podobno gdzieś daleko od nas istnieją inni obcy, dobrzy, wspaniali i szlachetni.
Oni chcieliby nam pomóc, ale nie mają do nas dostępu. Broni tego dostępu flotylla wojennych statków naszych najeźdźców, a ludzie są zakładnikami w rękach terrorystów galaktycznych. Najeźdźcy kontrolują nie tylko poziom fizyczny naszego świata, ale również poziomy ponad fizyczne: eteryczny, astralny, mentalny. Na poziomach astralnym i mentalnym obcy i wrogowie rasy ludzkiej bawią się w tzw boga, który ma osądzać ludzi za ich rzekome grzechy i uczynki. Nawet wszystkie religie stworzone przez tych degeneratów moralnych już za życia ludzi wtłaczają ludziom do głowy te bardzo negatywne kody. Te negatywne kody po analizie psychologicznej okazują się bardzo negatywnymi kodami. Negatywne programowanie umysłów ludzi, kodowanie negatywne ludzi naiwnych.

A wystarczy zacząć widzieć świat własnym sercem i zrezygnować z poznawania świata za pomocą umysłu logicznego. Umysł logiczny nie nadaje się do poznawania świata, ponieważ jest on przeznaczony do podejmowania decyzji. Umysł podświadomy (podświadomość) w połączeniu z umysłem nadświadomym (nadświadomość) – to umysł poza świadomy. Umysł poza świadomy jest odpowiednim narzędziem do poznawania świata. Umysł poza świadomy działa co najmniej 288 miliardów razy szybciej, niż umysł świadomy. Umysł świadomy dostaje maksymalnie 10% informacji filtrowanej przez umysł podświadomy. To oczywisty wniosek, że umysł świadomy ma maksymalnie 10% wiedzy emitowanej przez świat. To jak można używać umysłu świadomego do poznawania świata? To jest nielogiczne.

Zastanawiającą rzeczą jest, że rządy wielu ziemskich mocarstw doskonale zdają sobie sprawę z istniejącej sytuacji. Mają w swoim posiadaniu pojazdy obcych rozbite podczas katastrof oraz zwłoki zabitych pilotów.

Również rządy państw stale kontaktują się z przedstawicielami obcych.
Jest tzw czarna flota na usługach przestępców u władzy na tej planecie. Jest realizowany handel, gdzie walutą jest: informacja, genetyka (materiał biologiczny ludzi), technologia.

Takie działania w tajemnicy przed ludźmi pokazują, że jest to jest zdrada rasy ludzi żyjącej na tej planecie. Zarówno obcy jak i ich ziemscy kolaboranci bardzo się starają ukryć stan rzeczy przed ludźmi.

W moich przemyśleniach i wnioskach utwierdziła mnie treść książki Nicholasa Redferna pt. “Tajne archiwa FBI – ujawnione bliskie spotkania FBI z ufo na przestrzeni 40 lat”. Wydawnictwo amber z 1998 r. Isbn 83.7245-629-1.

Potęga techniczna obcych jest ogromna, a możliwości bardzo duże. Dla przypomnienia podam, że kosmici potrafią stać się niewidzialnymi, przenikać przez ściany i przedmioty materialne, przemieszczać się w czasie, wnikać do naszych umysłów i myśli oraz modyfikować pamięć ludziom. Mogą przenosić za pomocą nieznanych nam pól siłowych i promieni ludzi, zwierzęta i przedmioty nawet przez ściany i dachy budynków.

Widziano, jak porywali w ten sposób śpiących lub nieprzytomnych ludzi przez sufit i dach do wiszącego nad domem pojazdu – dysku. Z relacji setek tysięcy porwanych w ten lub inny sposób ludzi wynika, że ci przestępcy wykonują na ludziach rożnego rodzaju eksperymenty genetyczne, medyczno – chirurgiczne, czasami seksualne. To są działania zawsze brutalne, bolesne i wykonywane bez zgody ofiar. Wykonywane wbrew wolnej woli uprowadzanych ludzi.

Część ludzi jest zabijana, w tym dzieci.

Młode kobiety ludzkie są wykorzystywane do początkowego rozwoju embrionalnego ciał fizycznych obcych – oczywiście bez zgody tych kobiet.

Zeznania świadków informują, że są realizowane praktyki przenoszenia osoby człowieka do sklonowanego ciała fizycznego. W starym i zabitym ciele fizycznym pozostaje energia psychiczna osoby żyjącej w tym ciele fizycznym. Ta energia jest pobierana przez obcych, którzy się żywią tym rodzajem energii. Zabicie poprzedniego ciała fizycznego polega na odcięciu głowy. Jednak przed tym zabiegiem ofiara dostaje do wypicia płyn, do którego przykleja się dusza ofiary, po odcięciu głowy. Ten płyn jest dostarczany do klona oryginalnego ciała fizycznego. Dusza przejmuje to sklonowane ciało fizyczne i eteryczne. Pamięć ofiary tego przestępczego procederu jest kasowana.

Sam fakt tak niegodnego postępowania wobec ludzi i naszych zwierząt świadczy o ich podłym, z gruntu złym i niemoralnym usposobieniu. Dodatkowo źle o nich świadczy fakt, że swój przestępczy proceder uprawiają pod osłoną nocy, kryjąc się za parawanem niewidzialności, działając w ukryciu jak złoczyńcy, złodzieje i kryminaliści.

Mając tak duże technologiczne możliwości postępują jak najgorsze antychrysty z piekła rodem. Oni istnieją od początku czasów i zostali strąceni w otchłań. Jak więc możemy się przeciwstawić takiej potędze? Jak możemy z nimi walczyć w sytuacji, kiedy nawet nasze niektóre rządowe służby specjalne sprzymierzyły się z najeźdźcami i skrzętnie zacierają wszelkie ślady ich przestępczej działalności?

Fizyczna walka jest niemożliwa. Jak w ogóle walczyć z niewidzialnym przeciwnikiem? Przeciwnikiem, który dysponuje statkami gwiezdnymi o średnicy kilkunastu tysięcy km? Ich pojazdami grawitacyjnymi, które natychmiast, bez hamowania potrafią się zatrzymać; zmieniać kierunek lotu pod kątem ostrym bez zmiany prędkości; gwałtownie przyspieszać do dużej prędkości – prędkości w atmosferze planety co najmniej 40 tysięcy km/ h; wyskakiwać lub wskakiwać do naszej czasoprzestrzeni.

Wróg ludzi dysponuje telepatią, telekinezą, którego statki wojenne uzbrojone są w lasery i masery wielkiej mocy, pola siłowe, grawitacyjne i inne nam jeszcze nieznane promienie. Nie jest wykluczone, że dysponują mocami mogącymi zniszczyć całą naszą planetę. Czy więc jest w ogóle do pomyślenia, abyśmy mogli się przeciwstawić takiej potędze?

Ta planeta znajduje się na podsłuchu telepatycznym – każda silniejsza myśl i emocja wygenerowana przez człowieka zwraca uwagę. Myśl i emocja – szczególnie ta o tematyce zakazanej – zwraca uwagę oddziałów telepatów obcych.
Obcy przy wspomaganiu swoich urządzeń tropią ludzi, którzy myślą kategoriami przez nich zakazanymi.

Tak, jest jedna, jedyna droga, aby przeciwstawić się okupantom rasy ludzi.

Ta droga to nasza świadomość, to wiedza i nauka, którą musimy zdobyć.

Okupanci mają jeden słaby punkt. Są oni bezsilni wobec energii dobra, energii szlachetności, energii miłości, energii szacunku.

Wyższe energie duchowe są dla okupantów o naturze demonicznej ogniem palącym. Światło duchowe. Każdy pokrzywdzony może wezwać na pomoc wyższe światło duchowe. Każda prośba o pomoc – zawsze będzie wysłuchana. Ponieważ takie są prawa wszechświata. Degeneraci moralni dobrze o tym wiedzą. Dlatego wszelkimi sposobami oni usiłują zlikwidować w ludziach wszelką wiedzę duchową, wiedzę o zasadach moralnych. Oni – pasożyty – używają do tego celu m in religii, które oni sami stworzyli. A nieświadomi ludzie wierzą, że te pasożytnicze religie śmierci, są jedynym rozwiązaniem w ich życiu ziemskim. A jest to jedno wielkie oszustwo, które prowadzi do śmierci. Religie śmierci wprowadzają podziały pomiędzy ludźmi i wprowadzają konflikty wewnętrzne wewnątrz ludzi. Historia to pokazuje wyraźnie.

Grawitacja.

Zrozumienie i opanowanie tej siły przyrody pozwoli nam, ludziom oderwać się od ziemi w dosłownym i przenośnym znaczeniu. Po wieloletnich studiach, obserwacjach, a nawet proroczych snach śmiem twierdzić, że opanowanie tej cudownej i wszechpotężnej siły przyrody otworzy nam drogę do gwiazd.

Silne pola grawitacyjne zmieniają metrykę czasoprzestrzeni, pozwalają przemieszczać się w przestrzeni i czasie, umożliwiają dalekie podróże w kosmos.

Opanowanie tej umiejętności i dziedziny wiedzy jest kluczem, przepustką do naszej wolności, uniezależnienia się od okupacji najeźdźców poprzez możliwość nawiązania kontaktu z innymi cywilizacjami, które szanują wolną wolę i szanują zasady moralne (totalizm – pojęcie wprowadzone przez prof. dr inż. Jana Pająka).

Teraz zaczyna chyba być zrozumiały tytuł, jaki dałem swojemu artykułowi. Nie jest to łatwa i szybka droga. Będzie wymagała ogromnego trudu i poświęcenia wielu ludzi. Nie ma innego wyjścia, bo w grę wchodzi nasze życie i nasza wolność.

Wolna wola jest najwyższą wartością w życiu, którą otrzymał każdy od Stwórcy Wszechświata.

Myślę, że ludzie wreszcie zrozumieją, że wolność jest bezcenna.

Wiadomo, że okupantom nie będzie się podobało nasze dążenie do normalnego życia i do naszej wolności. Oni w różny sposób przeszkadzają w realizacji tego przedsięwzięcia.

Muszę tu jeszcze wspomnieć, że próby zbudowania pojazdu grawitacyjnego były robione już wielokrotnie. Niektóre były zupełnie udane. Niemcy hitlerowskie miały już dyski, które latały w przestrzeni. Także amerykanie mają własne i te przechwycone od najeźdźców po katastrofach.
Nie będę się tu wdawał w historię tego tematu, bo to zbyt obszerny materiał. Myślę, że okupanci jednak skutecznie blokują dalsze działania w tej dziedzinie. Wiedzą, co jest dla nich groźne. Na pewno też pomagają w blokowaniu tego wynalazku koncerny naftowe i samochodowe – z oczywistych względów. Dlatego ci ludzie z koncernów są uznawani za kolaborantów i zdrajców rasy ludzi na tej planecie.

Inną ogromnie ważną sprawą jest to, abyśmy przełamali barierę niewidzialności, byśmy nauczyli się demaskować i dostrzegać naszych wrogów.

Prof. dr inż. Jan Pająk poczynił olbrzymie postępy w tym temacie.

Widzialny przeciwnik jest o połowę mniej groźny.

Podczerwień zdradza obecności okupantów i ich statków grawitacyjnych oraz ich urządzeń. Kształt chmur również zdradza obecność statków grawitacyjnych.

2015-06 Poznań
2015-06 Poznań
Rosja

======