SRV2 – Prezydent

Data: DD-MM-RRRR
Miejsce sesji: planeta Ziemia
Dane: Typ 4, sesja monitorowana na odległość
Współrzędne celu: 4933/4876

Dane wstępne wskazywały na złożoną budowlę, wzniesioną przez człowieka.

TELE OBSERWATOR: “Widzę odcienie brązu. Powierzchnie są nierówne, jak cement. Jest ciepło. Dostrzegam coś masywnego, ciężkiego, nawet ogromnego. Domyślam się, że to miasto, więc pozwól, że zapiszę to jako AOL”.

MONITOR: “Faza 3”.

TELE OBSERWATOR: “W porządku. Mam diagram, który wygląda jak plan miasta. W środku znajduje się główna budowla, a dwie inne po bokach”.

MONITOR: “Dobra. Znajdź budowlę celu i wykonaj operację przemieszczenia”.

Długa pauza.

TELE OBSERWATOR: “Dostrzegam teraz kolory – szary i biały. Powierzchnie są gładkie i błyszczące. Panuje przyjemne ciepło. Słyszę jakieś dźwięki – furkotania albo brzęczenia. Figury są różne: niskie, szerokie, wąskie, a nawet pękate”.

MONITOR: “Faza 3”.

TELE OBSERWATOR: “Właśnie zrobiłem szkic kwadratu. To może być wszystko, poczynając od pokoju, na pudełku kończąc”.

MONITOR: “Faza 4”.

TELE OBSERWATOR: “Wypełniam teraz matrycę. Widzę rzeczy przypominające papier. Jest tu coś płaskiego i poziomego. Wygląda na biuro”.

MONITOR: “Idź za wskazówką “działalność””.

TELE OBSERWATOR: “W porządku. W pobliżu chodzą ludzie. Mają na sobie ubrania biznesmenów. Tak mężczyźni jak i kobiety noszą marynarki i spodnie. W pokoju znajduje się biurko. Zdaje się, że na nim leży jakaś księga”. “Przy biurku siedzi mężczyzna. O rany! To ważny gość”.

MONITOR: “Wpisz to ‘o rany’ do kolumny AOL i idź dalej”.

TELE OBSERWATOR: “Tak, lepiej zapiszę to jako AOL. Gapię się na prezydenta Clintona. Patrzę mu prosto w twarz, kiedy tak siedzi przy swoim biurku”.

MONITOR: “Przerywamy sesję. Celem był ‘Gabinet Owalny/ Biały Dom, Waszyngton'”.

TELE OBSERWATOR: “To by było na tyle, jeśli chodzi o utrzymanie tajemnic państwowych”.

MONITOR: “Mogłem kazać ci wniknąć do umysłu prezydenta, ale byłoby to naruszenie prywatności. Poza tym, wypełniliśmy właściwy cel tej sesji”.