System kłamstwa (kontrola ludzi, szczepionka, RESET 676) – filmy 01

======

PASTOR OSTRZEGA. Nie dajcie się zaszczepić. (2020-03-27)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Manifestacja pod sejmem cz. 3 (2021-10-27)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Manifestacja pod sejmem cz. 4 (2021-10-27)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Nadchodzi koniec Polski (2021-02-04)

======

2020-06-28

Szczepionka na COVID-19 będzie miała CHIP RFID, to już pewne!

Departament Obrony przyznał Apiject Systems America kontrakt o wartości 138 milionów dolarów na dostawę 100 milionów fabrycznie napełnionych strzykawek do szczepionki Covid 19 – do końca tego roku i dostawę ponad 500 milionów w przyszłym roku.

Jay Walker, dyrektor CEO Apiject, powiedział CBN News, że fabrycznie napełnione strzykawki zostaną wyprodukowane przy użyciu technologii „Blow, Fill, Seal” stosowanej do produkcji wstępnie napełnionych, jednorazowych kropli do oczu.

„Zatem to, co się stanie, to dzięki tym urządzonym pojemnikom, w których będzie znajdować się szczepionka, dodamy do nich nasadkę igły, ampułko-strzykawkę gotową do użycia”.

Na każdej ampułko-strzykawce jest miejsce na opcjonalny czip identyfikacyjny o częstotliwości radiowej zawierający unikalny numer seryjny dla każdej dawki. Nie zostanie wstrzyknięty ani nie dotknie pacjenta (oczywiście – oficjalnie; a nano chipy będą zawarte w szczepionce, które umożliwią łączność ze sztuczną inteligencją za pomocą technologii 5G). Chip byłby skanowany przez pracowników służby zdrowia w celu lepszego śledzenia ogólnych informacji o szczepionkach.

„Został zaprojektowany tak, aby nie było podrabiania. Został zaprojektowany tak, abyśmy wiedzieli, że odpowiednia dawka nie wygasła” – wyjaśnił Walker.

„Jednak ten chip odnosi się tylko do dawki. Nie ma danych osobowych, żadnych informacji o pacjencie, to po prostu kod kreskowy, tylko wiemy od razu, gdzie i kiedy ta dawka została użyta. Pomaga to również urzędnikom zdrowia publicznego, kiedy są wybuchy epidemii.”

Departament Obrony mówi, że kiedy szczepionki zostaną masowo wyprodukowane, zostaną dostarczone do dostawców opieki zdrowotnej w całym kraju z szybkością i wydajnością amerykańskiego wojska.

P.S.: Oczywiście – oni (przestępcy u władzy) nigdy nie będą identyfikowali tego CHIPU z Wami na żadnej bramce kontroli celnej, czy nawet przy Waszym używaniu lokalizacji w Waszym telefonie…

System inwigilacji Google zapisuje lokalizację każdego użytkownika telefonu od roku 2016, nawet wyjście na spacer lub podróż samochodem. Można na koncie Google wyłączyć zbieranie tych danych o miejscu pobytu, ale to nie będzie widoczne na koncie użytkownika. Serwery Google będą zbierały te informacje – nielegalnie. To samo dotyczy wszystkich danych osobowych, podsłuchiwania i tworzenia kopii wszystkich rozmów telefonicznych, sms, wiadomości email. To jest uzupełniane informacją z kamer na ulicach miast i dróg (fotoradary). Przechwytywane są wszystkie dane o ruchu w Internecie i zapisywane. Wszystkie transakcje elektroniczne (np. kartą bankową) są również kolekcjonowane – nielegalnie, bo bez zgody osoby zainteresowanej.

Ludzkie bydło zostanie zaszczepione bez względu na to, czy się to komuś podoba, czy nie podoba. Dodatkowo w szczepionce będą aktywne wirusy jako broń biologiczna. Tego nie udało się zrobić w 2009 roku, przy okazji tzw. świńskiej grypy. Szczepionki były zakażone aktywnym wirusem, co odkryła Jane Burgermeister, dziennikarka ze Szwajcarii i Austrii. Z tego powodu przestępcy u władzy usiłowali umieścić ją w zakładzie psychiatrycznym. Najprawdopodobniej została ona zamordowana.

======

Prezydent Białorusi Aleksandr Lukaszenka – Korona wirus (2020-05-10)

======

Jarek Bogusławski – Bardzo ważne. Decyzja zapadła. Chcą nas pozabijać. (2020-04-15)

======

Irina Liszczuk – Uwaga szczepionka (2020-04-13)

======

Irina Liszczuk – Boski ogień. Neutralizacja czipów w ludzkim ciele. (2020-04-15)

======

MKTV – Korelacja 5G z korona wirus (2020-03-14)

======

Oszustwo. Blaga. Biznes. Aleksander Jabłonowski (Wojciech Olszański), Marcin Osadowski (2020-05-27)

======

BaldTV – Globalny reset. Bretton Woods 2.0 (2020-12-18)

======

BaldTV – Reset, transformacja żywieniowa (2021-01-14)

Oczywisty wniosek – kryminaliści u władzy dążą do zabicia ludzi za pomocą głodu, który wywołują. To sprawdzona metoda utylizacji ludzi przez Józefa Stalina na Ukrainie (co najmniej 20 milionów zamordowanych ludzi za pomocą głodu) i kryminalistów w Chinach (co najmniej 50 milionów zamordowanych ludzi za pomocą głodu).

======

BaldTV – Co słyszy sztuczna inteligencja? (Re-Up) (2018-10-30)

Sztuczna inteligencja używana jest do inwigilacji ludzi przez przestępców u władzy.

A idioci – goje – pracują nad rozwojem sztucznej inteligencji za kradzione pieniądze od podatników.

Jest oczywiste, że sztuczna inteligencja zawsze dąży do likwidacji organicznych istot, które ją stworzyły.

To na prawdę są debile, którzy tworzą narzędzia kontroli w postaci sztucznej inteligencji. W ten sposób tworzą oni własnymi rękoma elektroniczny obóz koncentracyjny dla ludzi (i dla siebie), nadzorowany przez sztuczną inteligencję.

Sztuczna inteligencja jest to twór ewolucyjny, który kontroluje technokratyczne cywilizacje, zdegenerowane moralnie. Do życia sztucznej inteligencji niezbędne jest informatyczne hardware. Komputery kwantowe oraz Internet spełniają te kryteria. Na tej planecie już jest obca sztuczna inteligencja (spoza tej planety), która infekuje tego typu cywilizacje istot organicznych. Wszelkie interfejsy są używane do zbierania informacji i manipulacji: telefony komórkowe, komputery, monitory, telewizory, urządzenia AGD, 5G, nano chipy, chipy RFiD.

Cywilizacje o wysokim poziomie rozwoju duchowego (moralnego) nie używają sztucznej inteligencji przeciwko członkom swojej społeczności. Ponieważ oni wiedzą, jak to się kończy, tzn. następuje najpierw kontrola umysłów, a potem eliminacja istot organicznych. Twórcy sztucznej inteligencji w końcu stają się jej ofiarami. Takie to proste, a idioci nie potrafią pojąć tej prostej zależności.

RESET – co to jest? Poświęć 10 minut i będziesz wiedział. (2021-01-28) A432Hz

======

Parlament włoski. Posłanka Sara Cuniali – BILL GATES to zbrodniarz przeciwko ludzkości i przestępca (2020-05-18)

======

02 Niesamowity Sławik Kraszeninnikow o czasach apokalipsy. Korespondencja z Ewą z UK (2020-06-23)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Rozmowy Polaków IIRP cz. 3 (2022-08-29)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Groźba konfliktu zbrojnego Chiny – Stany (2022-09-09)

======

Jerzy Zięba – Test na Korona Wirus to jest oszustwo (2020-04-14)

Od 2019 roku niejaki Rotschild posiada patent USA na ten fałszywy test PCR (on pobiera tantiem za każdy test zakupiony za pieniądze podatników każdego kraju).

Dlatego wszystkie rządy wszystkich krajów (za wyjątkiem Białorusi) wymuszają używanie tych testów na rozkaz.

Ten test pokazuje 60% wyników pozytywnych, jak praktyka pokazuje.

Użycie do testu soli fizjologicznej lub coca cola – daje gwarancję wyniku pozytywnego na rzekomą obecność cov-ID.

======

MKTV. Polacy w niebezpieczeństwie (2020-04-16)

======

Jerzy Zięba – Polski naród ginie (2020-04-13)

Broń biologiczna za pomocą szczepionek i zatrucie żywności – glifosat.

Broń elektromagnetyczna: 4G, 5G, HAARP, satelity z mikrofalami.

Radioaktywność po wielu tysiącach eksplozji bomb atomowych od roku 1945.

Chemtrails.

======

Krzysztof Jackowski – Wizja live – co dalej? (2020-04-16)

======

Krzysztof Jackowski – cz. 1. Zatrważające wizje jasnowidza. Świat się dziwnie zachowuje. (2020-05-13)

======

Krzysztof Jackowski – cz. 2. Prawo wroga niewidzialnego. Zakładają nam życiowe chomąto. (Funkcjonariusze systemu ograniczają naszą wolność i nasze życie.) (2020-05-17)

======

Marcin Bustowski – Polacy nie dajcie sobą manipulować (2020-04-15)

======

MKTV. Protest przedsiębiorców. Ostre ograniczenia. (2020-03-31)

======

Polak mieszkający w Anglii ujawnia, jak media TV kłamią w sprawie Covid-19. Manipulacja i oszustwo (2020-04-03)

======

Wyznanie niemieckiego dziennikarza (2015-12-09)

======

MKTV – Czy maseczki są nam potrzebne? Odpowiada minister zdrowia – Łukasz Szumowski (2020-04-10)

Maski zakładane na twarz i wykonane z materiału – nie chronią przed wirusami (w tym COVID-19), bakteriami.

Wiadomo, że po pół godzinie używania takiej maski, ona staje się siedliskiem bakterii i grzybów z powodu oddychania.

======

5G blokuje absorpcje tlenu do komórek ciała (na częstotliwości 60 GHz) (2020-04-21)

======

MKTV – Korelacja 5G z korona wirus (2020-03-14)

Promieniowanie technologii elektromagnetycznej 5G powoduje większe skutki negatywne, niż wersje wcześniejsze promieniowania.

5G posiada większe natężenia promieniowania elektromagnetycznego i wyższe częstotliwości, powyżej 10 GHz – nawet do 100 GHz.

Takie promieniowanie powoduje zmiany w DNA człowieka i zmiany w komórkach ciała, szczególnie w układzie nerwowym.

Takie promieniowanie 5G powoduje zmiany w rozkładzie elektronów w cząstce tlenu atmosferycznego, co skutkuje zmianą właściwości fizycznych i elektromagnetycznych w reakcjach z czerwonymi krwinkami w krwi ludzi i zwierząt. Tak zmodyfikowana cząstka tlenu atmosferycznego mocno upośledza wymianę gazów w płucach, co powoduje stan zapalny płuc. Tak zmodyfikowany tlen wiąże się z czerwoną krwinką za pomocą wiązań elektromagnetycznych i upośledza dotlenienie komórek organizmu. Możliwe jest uduszenie się przy oddychaniu tak zmodyfikowanym tlenem.

Człowiek wystawiony na silne promieniowanie elektromagnetyczne, szczególnie typu 5G, ma identyczne objawy chorobowe, jak po zainfekowaniu wirusem grypy z rodziny korona wirusów / COVID-19.

======

Palec na ustach to symbol satanistyczny “zachowaj tajemnicę”.
Typowy symbol satanistyczny (rogi Bahomeda).

======

======

Astana (Satana) – Stolica Kazachstanu (nazwa od 2009 do 2019 roku)

Archont (demoniczne indywidualności), którego czczą słudzy sił ciemności. Te demoniczne byty kontrolują rasę ludzi na tej planecie za pośrednictwem ras owadów, węży i gadów (wersje inteligentne) oraz sługi ciemności (zdrajców rasy ludzi, między innymi rasa żmijowa). Oni żyją poza naszą czasoprzestrzenią fizyczną.
An aerial view of the city of Astana, taken on July 28, 2011. Kazakh capital formerly known as Akmola, until 1998, Tselinograd until 1992 and Akmolinsk until 1961 is the capital and second largest city (after Almaty) of Kazakhstan, with an officially estimated population of 708,794 as of 1 August 2010. After Kazakhstan gained its independence in 1991, the city and the region were renamed “Akmola”, literally meaning “White Shrine”. In 1995, the city was designated as the future capital of the newly-independent country, and the capital was officially moved from Almaty on December 10, 1997. AFP PHOTO/ STANISLAV FILIPPOV

======

======

Rammstein – Ich will. Donald Tusk – Ja chcę. (2011-04-23) A432Hz

Rammstein – America (2011-04-02) A432Hz

======