System kłamstwa i prawda – Polska (Lechistan)
dr Jan Przybył – Czy Polska powinna poświęcać się za innych? (2022-07-03)

=======

Metody likwidacji lokalnego przemysłu lub firm w Polsce

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Poniżenie Polski przez ambasadora Ukrainy w Niemczech (2022-07-01)

Sytuacja Polaków, którzy będą niedługo zlikwidowani przez okupanta Polski, już jesienią 2022 roku.

======

Plan przejęcia Polski (2020-08-03)

sługi sił ciemności – to są demony w skórze ludzi

======

Bugi – Otworzyła serce dla uchodźców z Ukrainy i z jaka spotkała się wdzięcznością (2022-06-29)

Jan Taratajcio – Zorganizowana grupa -przestępcza (która tworzy rząd i ministerstwa) przekracza granice przyzwoitości (2021-11-09)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Odezwa Prezydenta IIRP do dowództwa sił zbrojnych RP (2022-03-08)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Przyjacielskie nasłuchy (2022-02-03)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Plany WHO i próby narzucenia kontroli na wszystkie kraje świata (2022-02-01)

Czołgi ukraińskie 2022-09-19
(“Musisz to wiedzieć” – 1509, dziennikarz: Maciej Maciak)
hitlerowskie krzyże namalowane na pancerzu

Czołgi ukraińskie.

(Musisz to wiedzieć (1509) – Morawiecki forsuje tzw. “prawo” przymusu leczenia i zabierania własności Polakom (2022-09-19))


Akty Prawne i Dokumenty II Rzeczypospolitej PolskiejDziennik Ustaw


Dekrety Prezydenta II RP


Prezydent II RP


Inne dokumenty


Aleksander Jabłonowski – “Nie dajcie się pozabijać…” – Przesłanie w rocznicę Powstania Warszawskiego. (2021-08-03)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Kanclerz Niemiec, Angela Merkel, podejmuje decyzje w sprawach Polski i Polaków z pominięciem Polaków! (2021-11-19)

To są znowu kolejne decyzje i działania przeciwko Polakom.

======

Przymusowe szczepienia w Polsce. Posiedzenie senackiej komisji zdrowia (corpo 3RP). (2012-07-04)

Uczciwa Żydówka z Izraela wypowiada się, a bezczelna kanalia z senatu “polskiego” corpo 3RP atakuje.

Ta kobieta krytykuje nową ustawę rządową o epidemii i chorobach zakaźnych. W tej ustawie są artykuły o przymusie szczepień ludzi dorosłych i dzieci. Ludzie mogą być zmuszani do szczepień.

Już w 2012 roku, 9 lat przed zaplanowaną epidemią, przestępcy u władzy przygotowali ustawy. Czyli oni już wiedzieli, jakie są plany na przyszłość dla ludzi, wymyślone przez psychopatycznych przestępców.

Ta uczciwa kobieta porównała przymus szczepień do holokaustu zrobionego przez hitlerowców w czasie 2 wojny światowej na ludziach w obozach śmierci.

Tacy sami zbrodniarze, jak Joseph Mengele, będą zabijali ludzi za pomocą tzw. szczepionek i będą robili eksperymenty medyczne na dzieciach i ludziach dorosłych.

Prysznic, komora gazowa i śmierć.

To jest przygotowanie do kolejnego ludobójstwa pod pozorem zaplanowanej epidemii.

Ta patologia tych samych przestępców u władzy powtarza się po raz kolejny. Metody działań są takie same, jak za poprzednich ludobójstw przez ostanie 200 lat. A to oznacza, że robią to ci sami psychopaci i przestępcy u władzy, sterowani przez okupanta tej planety i okupanta rasy ludzi na tej planecie (Archonty – żyją w światach poza fizycznych, poza naszą czasoprzestrzenią – przypominają z wyglądu kozła czczonego przez masonów i iluminatów; owady – wersja inteligentna; gady – wersja inteligentna; człowiek jest wersją inteligentną ssaków przeznaczoną na pożywienie, części zamienne, generatory energii życiowej, pozyskiwanie energii psychicznej i mentalnej strachu i cierpienia, pozyskiwanie dusz ludzkich, materiał genetyczny dla tworzenie hybryd).

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Wyjawienie całej prawdy przez Prezydenta Potockiego (2021-03-07)

======

Informacja od członka rządu światowego. – Tak tylko zostawiam ku refleksji.

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Niepokojąca sytuacja Polski (2021-02-23)

======

Prezydentem Polski jest Jan Zbigniew Potocki (2019-04-29)

======

Ambasador Francji, Leon Noël (1935-1939) – Tomasz Gryguć (2019-02-19)

======

Jan Z. Potocki & Jan Taratajcio – POLACY, Polska to korporacja. (2021-05-11)

======

Jan Taratajcio – Polska nie jest krajem (2020-04-26)

======

Papież Klemens XIV (1769 – 1774)

Cesarzowa Austrii i Węgier, Maria Teresa Habsburg (1717-1780)

List Papieża Klemensa XIV do Cesarzowej Austrii i Węgier, Marii Teresy Habsburg:

Inwazja na Polskę i rozbiór Państwa Polskiego nie były dokonane tylko z powodów politycznych. (Pierwszy rozbiór Polski nastąpił w 1772 roku.)

W interesie religii (katolickiej) i duchowej korzyści Kościoła Katolickiego (Watykanu) było, aby dwór wiedeński rozciągnął swoje panowanie nad Polską tak daleko, jak tylko to możliwe.

======

Są 4 rodzaje kłamców:

  1. kłamią z powodu strachu, oni mają naturę tchórzy;
  2. notoryczni kłamcy, którzy kłamią dla kłamania;
  3. kłamcy, którzy kłamią, aby uniknąć odpowiedzialności;
  4. kłamcy, którzy kłamią dla władzy i pieniędzy – to są najgorsi kłamcy o naturze typowo demonicznej (mordercy, złodzieje, pasożyty społeczne, psychopaci, degeneraci moralni); fałsz, oszustwo i przemoc to ich metody działań.

=

Powrót do Jedwabnego (2021-09-17)

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Ocena ostatniej manifestacji Wolnych Ludzi (2021-09-16)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Dążenie Polski (tj. corpo 3RP sterowaną przez wrogów Polaków, przestępców u władzy) do wojny z Białorusią i Rosją (2021-09-10)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Rząd Polski (corpo 3 RP złożony z obywateli Izraela) dąży do konfrontacji z Białorusią celem wymordowania Narodu Słowiańskiego (2021-11-13)

Wszystkie wojny i rewolucje w ciągu ostatnich 200 lat miały na celu zabijanie ludzi, robienie z ludzi niewolników, odbieranie ludziom własności prywatnej i przejmowanie kontroli nad państwami przez ponad państwową zorganizowaną grupę przestępczą o podłożu zbrojnym.

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Spotkanie z jedną z sióstr jasnowidzących i jej pilna wiadomość z przestrogą dla Narodu Polski (2021-08-03)

=======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Pomoc prawna dla osób poszkodowanych obostrzeniami (przestępców u władzy z corpo 3RP) (2021-08-25)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – 1 września i zaświadczenia przeciw (tzw.) szczepieniom (polskich dzieci w obozie śmierci corpo 3RP) – dotyczy wyłącznie posiadaczy Dowodów Suwerena (IIRP) (2021-08-25)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Dokumenty dla dyrektorów szkół o zakazie zmuszania do “szczepień” Suwerenow IIRP (2021-08-30)

======

Jan Taratajcio – Ukryta prawda: korporacja of Poland (corpo 3RP) (2021-08-25)

======

Premier Mateusz Morawiecki na Ukrainie (2022-09-09)

======

Marcin Bustowski – Bandyckie zatrzymanie na rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji (2021-02-07)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Polacy! Przejrzyjcie na oczy, co się dzieje w Polsce? (2021-03-27)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Ustawa 447. Odnaleziona umowa, wg której już spłacono roszczenia (2021-02-12)

======

Jan Taratajcio – Wizja polskiej gospodarki. Jan Z. Potocki i Jan Taratajcio. (cz. 1 / 2) (2020-02-25)

======

Jan Taratajcio – Wizja polskiej gospodarki. Jan Z. Potocki i Jan Taratajcio. (cz. 2 / 2) (2020-02-25)

======

Musisz to wiedzieć (715). W Polsce zrobili to samo, co na Słowacji. (2020-02-23)

======

Sławomir Archacki – Polska to państwo piramida. Ujawnienie (2019-10-12)

======

Na zasadzie cytatu treść od Prezydenta 2RP (2 Rzeczpospolita Polska (legalne Państwo Polskie od 1918 r.)), Jana Potockiego (2021-03-07).

Informacja do filmu: Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Wyjawienie całej prawdy przez Prezydenta Potockiego (2021-03-07).

W Stanach Zjednoczonych Sąd Najwyższy odwołał powszechne szczepienia. Bill Gates (jeden z wielu sponsorów tak zwanych szczepionek, który spowodował śmierć co najmniej 150 tysięcy dzieci w Afryce i Indiach za pomocą tak zwanych szczepionek), amerykański główny specjalista ds. chorób zakaźnych dr Anthony Fauci i Big Pharma – oni przegrali proces przed Sądem Najwyższym USA. Oni nie udowodnili przed sądem, że wszystkie ich szczepionki w ciągu ostatnich 32 lat były bezpieczne dla zdrowia obywateli. Pozew został złożony przez grupę naukowców pod przewodnictwem senatora Roberta F. Kennedy’ego Juniora.

Robert F. Kennedy Jr.: „Nowej szczepionki cov-ID należy unikać za wszelką cenę. Pilnie zwracam uwagę na ważne kwestie związane z kolejną szczepionką przeciwko Covid-19. Po raz pierwszy w historii szczepień tak zwane szczepionki mRNA najnowszej generacji, bezpośrednio ingerują w materiał genetyczny człowieka. One zmieniają indywidualny materiał genetyczny człowieka. To jest manipulacja genetyczna, która była już zakazana i wcześniej uznawana za przestępstwo.

Tak zwana szczepionka na koronawirusa nie jest szczepionką. Ta substancja zmienia genetykę człowieka (mutagen). Celem jest spowodowanie u ludzi bardzo dużej agresji oraz doprowadzenie do śmierci. Typowa broń biologiczno – chemiczna, używana jako środek medyczny, która ma “leczyć” ludzi.

Co zawsze było szczepionką?
Zawsze był to sam patogen (bez tak zwanych adjuwantów, dodatków: rtęć, aluminium i inne) – drobnoustrój lub wirus, który został zabity lub atenuowany, czyli osłabiony. Ten osłabiony patogen był wprowadzany do organizmu w celu wytworzenia przeciwciał.

Wiadomo już, że od 20 lat tak zwane szczepionki zawierają w sobie oprócz trucizny (rtęć, aluminium, formadehyd, żywice syntetyczne, nano chip, aktywne wirusy) również obcy kod genetyczny – i jest to wstrzykiwane noworodkom zaraz po urodzeniu, dzieciom i ludziom dorosłym – w ich organizmy. Ci wszyscy ludzie nie są świadomi tego, że to jest śmiertelna trucizna – oni są okłamywani. W wielu krajach jest przymusowe tak zwane szczepienie noworodków, np. Polska.

Tak zwana szczepionka na koronawirusa jest częścią najnowszej grupy mutagenów mRNA (mRNA). Ludzie są okłamywani, że to jest szczepionka.
Po wejściu do ludzkiej komórki mRNA przeprogramowuje normalne RNA / DNA, które zaczyna wytwarzać kolejne białko. mRNA zachowuje się jak wirus, który zaczyna powodować niszczenie organizmu człowieka.
Oznacza to, że nie ma to nic wspólnego z tradycyjnymi szczepionkami! Oznacza to, że jest to instrument wpływu genetycznego. Broń genowa!

To wszystko jest zrobione za olbrzymie pieniądze ukradzione ludziom – podatnikom.

Oznacza to, że sprawcy zamierzają zniszczyć ludzi. A ci ludzie, którzy przeżyją, staną się GMO! Oni już nie będą ludźmi, tylko modyfikacją genetyczną, bez możliwości usunięcia zmian. To ostatecznie i tak spowoduje ich bardzo nieprzyjemną śmierć.

Po szczepionce mRNA ludzie zaszczepieni, nie będą już w stanie leczyć objawów szczepionki w jakikolwiek sposób.

Osoby zaszczepione tą tak zwaną szczepionką, będą musiały pogodzić się z nieodwracalnymi konsekwencjami. Ponieważ nie można ich już wyleczyć po prostu usuwając toksyny z ludzkiego organizmu. Powstaje wada genetyczna, analogicznie do wad genetycznych: zespół Downa, zespół Klinefeltera, zespół Turnera, genetyczna niewydolność serca, hemofilia, mukowiscydoza, zespół Retta itp.. Ta wada genetyczna jest na zawsze!

To wyraźnie oznacza: jeśli po szczepieniu mRNA (wstrzyknięciu mutagenu) pojawią się objawy poszczepienne, żaden terapeuta nie będzie mógł Ci pomóc, ponieważ uszkodzenia spowodowane tak zwanym szczepieniem są genetycznie nieodwracalne.

======

======

======

======

45 zasad zniewolenia narodu Polskiego. Tajne przemówienie Jakuba Bermana (później zmienił swoje nazwisko na polskie nazwisko: Borowski)

Stenogram z Tajnego Referatu towarzysza Jakuba Bermana (funkcjonariusz NKWD) wygłoszonego na posiedzeniu Egzekutywy Komitetu Żydowskiego w kwietniu 1945 r.

ŚCIŚLE TAJNE Instrukcja Nk/003/47

Żydowski scenariusz zniewalania państw i narodów.

Namiestnicy moskiewscy musieli go przestrzegać pod rygorem natychmiastowego wezwania do Moskwy lub gułagowej banicji. Egzemplarz tego scenariusza znajdował się m. in. w Belwederze (Warszawa), do wiadomości Bieruta, Bermana i ich najbliższej żydowskiej kliki. Tam właśnie zaginął!

Posiadamy jednak kopię tego unikalnego najtajniejszego żydowskiego dokumentu.

Tłumaczenie z oryginału rosyjskiego

Ściśle tajne Moskwa 2 VI 1947r.

Instrukcja Nk/003/47

Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.

Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami: prasą, filmem, radiem. W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej. W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy Ministerstwa: Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. W instytucjach centralnych państwa polskiego należy obsadzić kluczowe stanowiska Żydami: centrale handlowe, spółdzielczość. W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę – siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.

Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w większych skupiskach, takich jak: Warszawa, Kraków; w centrum życia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Bielsko. Należy również tworzyć typowe ośrodki przemysłowe i rolnicze, głównie na ziemiach odzyskanych, nie poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu – obecnie Dzierżoniów. W tych ośrodkach możemy przystosować przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi bylibyśmy słabo obeznani.

Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku. Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować (zabić) przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.

Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie. Bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję oraz kontrolę nad innymi narodami. Są niewielkie widoki na to, by doszło do wojny. Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to tą drogą mniejszych lub większych wstrząsów wewnętrznych i tam musi zapanować komunizm. Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcją międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że rację mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady. Podobny przypadek współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie rożne koncepcje ustrojowe – komunizm i kapitalizm – zaistniał w ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa światowe, całkowicie kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce.

Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta doprowadził do tego, ze USA wspólnie z ZSRR wystąpiły zbrojnie do walki przeciwko Europie środkowej. W Europie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi, gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstwa Osi, a głównie hitlerowskich Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata. Dlatego też Żydzi sowieccy poświęcili dla tego celu krew narodu rosyjskiego, a Żydzi amerykańscy zaangażowali swoje kapitały. (Naród Rosyjski po raz kolejny był mordowany w czasie 2 wojny światowej przez żydowskich sprawców. Pierwsze wielkie ludobójstwo Rosjan (Słowian) było od czasu Wielkiej Rewolucji Październikowej 1917 roku.)

Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów. Przed wkroczeniem Niemców, w poszczególnych miastach ZSRR było kilka skupisk Żydów polskich: Charków – 36.200, Kijów – 17.800, Moskwa – 53.000, Leningrad (obecnie: Petersburg) – 61.000, w zachodnich republikach 184.730. Żydzi skupieni w tych ośrodkach to przeważnie inteligencja żydowska i dawne kupiectwo żydowskie. Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Są to kadry budowniczych Polski – tzn. zgodnie z projektem Politbiura – fachowcy ci obsadzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogół Żydów będzie rozlokowany głównie w centrach kraju, na kluczowych stanowiskach władzy.

Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjęliśmy nową, zespalającą cele narodu żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce. Każdy Żyd musi mieć świadomość, że ZSRR jest wielkim przyjacielem i protektorem narodu żydowskiego. Jakkolwiek liczba Żydów w stosunku do stanu przedwojennego uległa olbrzymiemu spadkowi, to jednak dzisiejsi Żydzi wykazują większą solidarność. Każdy Żyd musi mieć wpojone to przekonanie, że obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu (plan faryzeuszy). Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie.

Według danych wojewódzkiego Komitetu Żydowskiego na terenie Śląska Górnego i Śląska Dolnego jest obecnie ponad 40.000 Żydów. Około 15.000 Żydów ma być zatrudnionych w osadnictwie. Powiat Rychbach (Dzierżoniów) i Nysa są przewidziane do tych celów. Akcja osadnicza jest finansowana z żydowskich funduszów zagranicznych i państwowych (pieniądze polskich podatników). Żydzi celowo tworzą nową, choć chwilowo nieznaczną koncentrację elementu żydowskiego, kładąc podwalinę pod zawód rolnika i robotników przemysłowych. Jest to budowanie podłoża szerszych celów politycznych.

1. W gmachu ambasady nie należy przyjmować żadnych informatorów terenowych rekrutujących się z krajowców. Spotkania z tymi ludźmi organizują nasze służby specjalne w miejscach publicznych. Informacje przyjmuje ambasada za pośrednictwem naszych służb specjalnych.

2. Należy szczególnie zadbać o to, aby nie było żadnych kontaktów między naszym wojskiem a ludnością cywilną kraju. Niedopuszczalne jest składanie wizyt w domach krajowców przez naszą kadrę oficerską, ani nawiązywanie kontaktów przez naszych żołnierzy szeregowych z miejscowymi kobietami, ludnością lub żołnierzami krajowców.

3. Przyspieszyć likwidację (zabić ich) krajowców związanych z KPP, PPS, Walterowców, KZMP, AK, BCH i innych ugrupowań, które powstały bez naszej inspiracji. Wykorzystać w tym celu fakt zbrojnej opozycji.

4. Dopilnować, aby do wszystkich akcji bojowych, w pierwszej kolejności kierowano żołnierzy, którzy przed wstąpieniem do Armii Kościuszkowskiej (Ludowego Wojska Polskiego) przebywali na naszym terytorium. Doprowadzić do ich całkowitej likwidacji (zabić ich).

5. Przyspieszyć zjednoczenie wszystkich partii w jedną organizację i dopilnować, aby wszystkie kluczowe stanowiska obsadzone były przez ludzi zatwierdzanych przez nasze służby specjalne.

6. Doprowadzić do połączenia całego ruchu młodzieżowego w jedną organizację, a stanowiska od szczebla powiatowego wzwyż przez ludzi zatwierdzonych przez nasze służby specjalne. Do czasu zjednoczenia zlikwidować (zabić) znanych przywódców harcerstwa.

7. Spowodować i dopilnować, aby delegaci wyznaczeni na zjazdy partyjne nie zachowali mandatów na okres kadencji wybranych przez siebie władz partyjnych. W żadnym wypadku delegaci nie mogą zwoływać posiedzeń między zakładowych. W razie konieczności zwołania takiego posiedzenia należy wyeliminować ludzi, którzy wykazali się aktywnością w wysuwaniu koncepcji i postulatów (wyeliminować ludzi samodzielnie myślących i ludzi z inicjatywą). Na każdy następny zjazd wybierać nowych kandydatów, tylko wytypowanych przez nasze służby specjalne.

8. Należy zwrócić szczególną uwagę na ludzi wyróżniających się zmysłem organizacyjnym, umiejącym sobie zjednać popularność. Ludzi takich należy pozyskać, w razie odmowy nie dopuszczać do wyższych stanowisk.

9. Doprowadzić do tego, aby pracownicy na stanowiskach państwowych ( za wyjątkiem służb ścigania i pracowników przemysłu wydobywczego) otrzymywali niskie pobory (niskie wynagrodzenie za swoją pracę). Dotyczy to szczególnie służby zdrowia, wymiaru sprawiedliwości, oświaty i kierowników różnych szczebli.

10. Do wszystkich organów władzy i większych zakładów pracy wprowadzić ludzi współpracujących z naszymi służbami specjalnymi (bez wiedzy władz krajowych).

11. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby prasa krajowców nie podawała sumarycznych ilości i rodzajów towarów wysyłanych do ZSSR. Nie można to również nazwać handlem. Należy dopilnować, aby prasa krajowa podkreślała ilość towarów wysyłanych przez nas do Polski, ale wspominała że to w ramach wymiany handlowej.

12. Wpłynąć na władze krajowe, aby nabywcy ziemi, gruntów i parceli nie otrzymali aktów własności, a jedynie akty nadania.

13. Ukierunkować politykę w stosunku do rolnictwa indywidualnego tak, aby prowadzenie gospodarstwa stało się nieopłacalne , a wydajność jak najmniejsza. W następnej kolejności przystąpić do kolektywizacji wsi. W razie wystąpienia silniejszej opozycji należy zmniejszyć dostawy środków produkcji dla wsi i zwiększyć powinności dla państwa. Jeżeli to nie pomoże spowodować, aby rolnictwo nie dawało pełnego pokrycia potrzeb żywnościowych kraju i oprzeć wyżywienie na imporcie.

14. Spowodować, aby wszystkie zarządzenia i akty prawne, gospodarcze, organizacyjne (z wyjątkiem wojskowych) nie były precyzyjne. Musi być wieloznaczność interpretacji aktów prawnych.

15. Spowodować, aby dla każdej sprawy powoływano kilka komisji, urzędów, instytucji społecznych, ale żadne z nich nie powinno mieć prawa podejmowania ostatecznej decyzji bez konsultacji z pozostałymi. (Nie dotyczy przemysłu wydobywczego).

16. Samorządy w zakładach pracy nie mogą mieć żadnego wpływu na kierunek działania przedsiębiorstw. Mogą one zajmować się jedynie sposobem wykonywania zleconych zadań.

17. Związki zawodowe nie mogą mieć możliwości sprzeciwu wobec poleceń dyrekcji. Obciążyć związki inną pracą, jak organizowanie wczasów, zaopatrzenia, działalności rozrywkowej i oświaty, wycieczki oraz rozprowadzanie atrakcyjnych towarów, potwierdzanie opinii i decyzji władz politycznych.

18. Należy spowodować, aby awansowano tylko tych pracowników, którzy wzorowo wykonują przydzielone im zadania i nie wykazują skłonności do analizowania spraw nie wychodzących poza te działania.

19. Krajowcom na stanowiskach partyjnych, państwowych i gospodarczych należy stworzyć warunki do działania, które będą kompromitować ich w oczach podwładnych i wyborców. Takie nasze działanie będzie zamykać im powrót do tych środowisk, z których pochodzą.

20. Kadrze oficerskiej rekrutującej się z krajowców można powierzyć odpowiednie stanowiska pod warunkiem, że są tam już nasze służby specjalne.

21. Otoczyć szczególnym nadzorem ilości amunicji do wszelkich rodzai broni z każdego arsenału akcyjnego i ćwiczeń w ostrym strzelaniu, prowadzić swoiste rozliczenie.

22. Objąć szczególnym nadzorem wszelkie laboratoria i instytucje naukowo badawcze.

23. Należy zwrócić szczególną uwagę na ruch racjonalizatorski i wynalazczy, rozwijać go i popierać, ale wszystkie odkrycia dokładnie rejestrować i zapisywać oraz przekazywać wszystko do centrali. Dopuszczać do realizacji tylko te wynalazki, które przydatne są w przemyśle wydobywczym, wstępnej obróbki i określone w specjalnej instrukcji.

Nie mogą być realizowane te odkrycia, które mogłyby doprowadzić do wzrostu produkcji kosztem ograniczenia wydobycia surowców lub zaniechania zalecanych działań. W wypadku głównych odkryć, spowodować ich sprzedaż za granicę. Nie dopuszczać do publikacji zawierających wartości i opisy wynalazków. Przejąć wszelkie wynalazki od ich twórców.

24. Spowodować zakłócenie w punktualności transportów (z wyjątkiem transportu określonego w instrukcji NK 552-46). Organizować w taki sposób transport publiczny, aby przejazd trwał możliwie długo i układ połączeń komunikacyjnych był możliwie utrudniony.

25. Inspirować zwoływanie narad środowiskowych i problemowych, zbierać stawiane tam wnioski i propozycje, rejestrować wnioskodawców do dalszej obserwacji, a realizować linię określoną w instrukcjach.

26. Spopularyzować wywiady z ludźmi pracy na aktualne problemy produkcyjne, w których zawarta jest krytyka przeszłości lub lokalnego bałaganu, ale nie doprowadzać do likwidacji przyczyn krytykowanych zjawisk.

27. Wystąpienia publiczne władz krajowców mogą zawierać akcenty narodowe i historyczne, ale nie mogą prowadzić do zjednoczenia ducha narodu.

28. Zwrócić baczną uwagę, czy w odbudowywanych i nowych większych miastach i osiedlach nie budowano nowych ujęć wodnych niezależnych od głównej sieci wodociągowej. Stare ujęcia wodne i studnie uliczne systematycznie likwidować. Centralna i jedna sieć wodociągów może być przydatna dla naszych celów.

29. Przy odbudowie i rozbudowie przemysłu dopilnować, aby ścieki przemysłowe spływały do rzek mogących stanowić rezerwuary wody pitnej. Zadbać o możliwie duże zniszczenie zasobów przyrody, co przełoży się na zdrowie krajowców.

30. Mieszkania w nowych osiedlach i odbudowywanych miastach nie mogą zawierać dodatkowych pomieszczeń pozwalających na hodowlę inwentarza lub gromadzenia żywności na dłużej i w większych ilościach.

31. Spowodować, aby prywatne przedsiębiorstwa i rzemieślnicy otrzymywali surowce i urządzenia nie pozwalające na produkcję artykułów dobrej jakości, a cena tych produktów powinna być wyższe od podobnych wytwarzanych przez przemysł państwowy.

32. Doprowadzić do maksymalnej rozbudowy administracji biurowej wszystkich stopni. Można dopuścić krytykę działalności administracyjnej, ale nie wolno pozwolić na jej zmniejszenie ani na sprawną pracę.

33. Należy dopilnować wszystkich planów produkcyjnych w przemysłach wydobywczych i w działaniach określonych odpowiednimi instrukcjami i nie wolno dopuścić do wykonania zaopatrzenia rynku krajowego.

34. Szczególnej obserwacji poddać Kościół i tak ukierunkować działalność oświatowo-wychowawczą, aby wzbudzić powszechny wstręt do tej instytucji. Objąć baczną uwagą i kontrolą kościelne drukarnie, archiwa, biblioteki, kazania, kolędowania, treści nauk religijnych oraz obrzędy pogrzebowe. Nasi agenci będą działali w tej instytucji religijnej.

35. W szkolnictwie państwowym, zawodowym, a w szczególności w szkołach średnich i wyższych, doprowadzić do usunięcia nauczycieli cieszących się powszechnym autorytetem i uznaniem. Na ich miejsce wprowadzać ludzi mianowanych. Doprowadzić do zerwania korelacji między przedmiotami, do ograniczeń wydań źródłowych, do usunięcia z szkół średnich łaciny, greki, filozofii ogólnej i genetyki. W historii nie można podawać, co który władca chciał zrobić lub zrobił dla kraju. Trzeba natomiast ukazywać tyranię królów oraz walki uciemiężonego ludu. W szkolnictwie zawodowym doprowadzić do wąskich specjalizacji.

36. Inspirować organizowanie imprez państwowych związanych z walką krajowców z zaborcami (z wyjątkiem zaboru rosyjskiego), szczególnie z Niemcami i walkę o socjalizm.

37. W publikacjach krajowych nie dopuszczać opracowań traktujących o krajowcach przebywających w naszym państwie rosyjskim do rewolucji bolszewickiej 1917 roku i w czasie II wojny światowej.

38. W razie powstania organizacji popierającej sojusz z naszym państwem rosyjskim, ale zmierzającej do kontroli działalności gospodarczej oficjalnych władz kraju, należy natychmiast podjąć działalność (niezależnie od władz kraju) obciążając te organizacje tendencjami nacjonalistycznymi i szowinistycznymi. Formy tej działalności: burzenie żydowskich pomników i cmentarzy, publikowanie ulotek wyszydzających naród żydowski, kulturę żydowską, sens zawartych układów. Do prac propagandowych angażować krajowców i wykorzystywać istniejącą nienawiść do nas, Żydów.

39. Zadbać o budowę i rozbudowę mostów, dróg i licznych połączeń, aby w razie konieczności interwencji wojskowej można było szybko i z każdej strony dotrzeć do punktu oporu czy koncentracji sił opozycji.

40. Pilnować, aby aresztować przeciwników politycznych. Rozpracować przeciwników z autorytetem wśród krajowych narodowców. Likwidować ich w drodze tzw. zajęć sytuacyjnych przypadkowych (napady nieznanych sprawców), zanim staną się głośnymi lub aresztować ich wcześniej za wykroczenia kryminalne.

41. Nie dopuszczać do rehabilitacji osób skazanych w procesach politycznych. W razie konieczności rehabilitacji, można ją przeprowadzić pod warunkiem, że sprawa będzie uznana za pomyłkę sądową, bez wszczynania dochodzenia i stawiania przed sądem winnych pomyłki (sędziów, świadków, oskarżycieli, informatorów).

Żydowski Bolszewizm – 142. Nie wolno stawiać przed sądem ludzi na stanowiskach kierowniczych obsadzanych przez partię, którzy swą działalnością spowodowali straty lub wywołali niezadowolenie wśród podwładnych. W sytuacjach drastycznych należy ich odwołać ze stanowisk i przenieść do innych miejscowości na stanowiska równorzędne lub wyższe. W skrajnych sytuacjach ulokować na stanowiskach kierowniczych i traktować jako rezerwę kadrową do późniejszej wymiany.

43. Ogłaszać publicznie procesy ludzi ze stanowisk kierowniczych (wojsko, minister, główne urzędy, szkolnictwo) oskarżonych o działalność przeciw ludowi, przeciwko socjalizmowi, przeciwko industrializacji. Będzie to powodować czujność mas pracujących.

44. Dbać o wymianę ludzi na stanowiskach robotniczych przez dopuszczenie do tych funkcji ludzi z awansów mających najniższe kwalifikacje (ostatni przykład to BOLEK – WAŁĘSA, który od Żydostwa zachodniego otrzymał nawet tytuły profesorskie, skąd my to znamy? Wcześniej za chwalenie Stalina też można było zbierać tytuły profesorskie i awansować).

45. Spowodować napływ do szkół wyższych ludzi pochodzących z najniższych grup społecznych, którzy nie wykazują zainteresowań zawodowych (nie chcą się nauczyć), a mają tylko chęć zdobycia dyplomu.

Ten zbrodniczy scenariusz był realizowany z całą bezwzględnością, wiernością jego zasadom. To jest cała historia polityczna i gospodarcza powojennej Polski (po 1945 roku do dnia dzisiejszego). Jeżeli niekiedy pojawiły się jakieś praktyczne odstępstwa, to były one nieznaczne, lokalne, przystosowane do czasu i do okoliczności.

Przyspieszyć likwidację krajowców związanych z KPP, PPS, Walterowców, KZMP, BCH i innych ugrupowań… i likwidować. Kapepowcy funkcyjni zostali wystrzelani już przed wojną w sowieckich czystkach. Ocaleli ci, którzy dostali się do Łagrów już w czasie wojny. Kapepowcy krajowi, owe masy dołowe nigdy nie byli groźni dla systemu. Rozbić należało PPS, a wraz z nią wszystkie partie, zwłaszcza Polskie Stronnictwo Ludowe. Krwawa rozprawa z ich liderami trwała w tym samym czasie, kiedy redagowano tę instrukcję. Walterowiec – generał Karol Świerczewski, symbol czerwonej Hiszpanii, agenturalnego internacjonalizmu – zginie oficjalnie w Bieszczadach od kul UPA. Dopiero 40 lat później w telewizji pokażą jego mundur zachowany w muzeum – z wyraźnym śladem pchnięcia bagnetem. Krwawa rozprawa z partiami politycznymi była propagandowo ułatwiona.

Jeszcze nikt z przywódców tych partii nie przypuszczał ich rychłego końca, kiedy instrukcja mówiła: Przyspieszyć zjednoczenia wszystkich partii. To znaczy – zlikwidować wszystkie.

Zlikwidować ruch młodzieżowy, zwłaszcza przedwojenne harcerstwo – harcerstwo zostało zlikwidowane.

======

Jak głosowała KONFEDERACJA? – Złoża naturalne Państwa Polskiego (2020-02-17)

Eksterytorialna część Polski stała się faktem. Są dowody (2020-02-06)

======

======

Jaruha mówi – chanuk i synagoga w sejmie polskim (2018-12-28)

Stary słowiański symbol o nazwie fasz, który oznacza jedność ludzi i symbolizuje galaktykę, w której jesteśmy.

Twarze katów i morderców Polaków po roku 1945. Zbrodniarze. Pochodzenie hazarskie (żydowskie). Szacuje się, że oni zamordowali około 2 miliony Polaków od 1945 roku. Oni do tej pory są na wszystkich ważnych stanowiskach państwowych i decyzyjnych w Polsce (i również w innych krajach). To jest taktyka działania pasożyta socjalnego (pasożyta społecznego) – przejmowanie kontroli nad cudzym państwem. Wszyscy, którzy się sprzeciwiali, zostali zamordowani (zabici) przez przestępców u władzy.

Pieniądze polskich podatników są używane do finansowania nie polskich portali w internecie.

======

======

One Eye illuminati (satanist) (2019-12-21) 432Hz

======

EterTV – Konkurs Eurowizja. Kult Szatana – Saturna. Madonna – reset 676. (2019-05-23)

EterTV – Gwiazdy TV służą diabłu. Oni sprzedali swoje dusze za chwile sławy. (2018-01-24)

======

EterTV – Gwiazdy Hollywood. Klony, hybrydy, chimery. (2018-03-11)

======

======

EterTV – 3 wojna światowa w Polsce (2018-02-12)

======

EterTV – iluminaci informują świat w uśpieniu (2019-03-20)

EterTV – Projekt polin, judeopolonia. Holokaust Słowian. (2018-02-14)

======

======

Rammstein – Ich will. Donald Tusk – Ja chcę. (2011-04-23) A432Hz

Rammstein – America (2011-04-02) A432Hz

======