Szykanowanie ludzi z powodu szczepionek

======

Terror na oddziale położniczym w Oławie, województwo dolnośląskie, Polska (2019-02-09)

Przestępcza działalność urzędników państwowych przeciwko rodzicom dziecka.

Rodzice dziecka (noworodka) chcą wykonać badania systemu immunologicznego noworodka przed wstrzyknięciem trucizny, tzw. szczepionki, do jego krwioobiegu (organizmu).

Te badanie ma ustalić, czy można szczepić noworodka, czy organizm toleruje. Badanie w kierunku wrodzonych niedoborów systemu immunologicznego i jego odporności.

System immunologiczny człowieka zaczyna pracować w wieku co najmniej trzeciego roku życia lub później.

System immunologiczny człowieka jest w pełni rozwinięty dopiero w wieku dorosłym.

Funkcjonariusze publiczni wmawiają matce dziecka, że ona jest niepoczytalna psychicznie i nie może wychowywać dziecka. Lekarz psycholog bierze udział w tym przestępczym procederze również. Oprócz tego są funkcjonariusze policji, pielęgniarki i lekarze. Wszyscy oni chcą wymusić na matce i ojcu dziecka natychmiastowe wstrzyknięcie tzw szczepionki do krwioobiegu noworodka – bez badań, czy szczepionka jest bezpieczna.

Oboje rodzice dziecka są szykanowani przez tą grupę funkcjonariuszy publicznych, opłacanych przez podatników.

Takie działanie jest już przestępstwem: szykanowanie (znęcanie się psychiczne lub fizyczne) i groźby odebrania dziecka młodym rodzicom.

======

Szczepionkowy terror – oświadczenie rodziców z Białogardu (Polska), których ściga policja w Polsce z powodu unikania przymusowego szczepienia noworodka (2017-09-17)

To kolejny dokument w temacie: ludobójstwo i terror szczepionkowy w okupowanej Polsce (Polin – to określenie okupantów).

Rodzice nie pozwolili zatruć swojego nowo narodzonego dziecka trucizną ze szczepionek, które są przymusem zamiast wolnym wyborem w rzekomo demokratycznym kraju: Polska.

Każdy, kto nie chce tzw szczepionek, jest przestępcą.

Każdy, kto nie chce szczepionek, jest ścigany przez służby państwowe.

Bo tak zdecydował – z pominięciem woli rodziców dzieci – prezydent państwa Andrzej Duda i posłowie w parlamencie w roku 2018.

Dla kogo pracuje prezydent i dla kogo pracują posłowie w sejmie polskim? Oni podejmują decyzje przeciwko Polakom.

======

Biali ludzie muszą zniknąć. Korporacyjne ludobójstwo w biały dzień w białych rękawiczkach w Europie. (2017-09-14)

Podczas porodu, lekarz podał matce środek medyczny, który miał obniżyć temperaturę ciała (przy porodzie podniesiona temperatura ciała to normalna rzecz). Lekarz spowodował zagrożenie wystąpienia krwotoku wewnętrznego (narażenie zdrowia i życia matki i dziecka).

Noworodek w szpitalu w Londynie dostał szczepionkę 5 godzin po urodzeniu się mimo, że rodzice nie wyrazili zgody na szczepienie.

Policja (gestapo) siłą odebrała dziecko (noworodka) rodzicom i spreparowała zgodę rodziców na podanie szczepionek dziecku. Dziecku wstrzyknięto truciznę do organizmu wbrew woli i decyzji rodziców.

Wniosek jest taki, że działania stosowane przez urzędników państwowych skierowane są przeciwko zdrowiu ludzi i przeciwko ludziom. To wymaga wyrównania “rachunków” i pociągnięcia do odpowiedzialności winnych.

======