TARTARIA


THE GREATEST STORY Part 1 – Our Journey Begins (2021-07-20)

Nasza podróż zaczyna się…

Nasza podróż zaczyna się…

Nasza podróż zaczyna się…

Sugestia: Ty przestań wierzyć w oficjalne kłamstwa i oszustwa o historii rasy ludzi na tej planecie.


CYMATICS Science vs Music – Nigel Stanford (2014-11-12) 1440×812 A432Hz


Mandelbulb Fractal 3D VR 360 Optimized (2020-02-25)

Wszystkie fale mają przynajmniej 3 wymiary, są trójwymiarowe lub mają więcej wymiarów, niż 3 wymiary.

W przestrzeni są modelowane fale przestrzenne przez budowle Tartarii: kopuły, iglice, wzory ma podłodze w budynkach, kształty tynku na budynkach, kształty budynków, twierdze gwiazdy, fontanny.

W otoczeniu budowli Tartarii zawsze jest woda, ponieważ woda doskonale magazynuje i koncentruje energię eteryczną. Każdy wrażliwy człowiek zauważy różnicę w swoim samopoczuciu, kiedy znajduje się on blisko dużego zbiornika wody (jezioro, morze, ocean).

Przestępcy u władzy zatruwają wodę truciznami, żeby obniżyć ilość energii eterycznej w wodzie.

Dlaczego? Dlatego, ponieważ większe ilości energii, w tym energii eterycznej (orgon) nie tylko poprawiają zdrowie ludzi, ale też powiększają inteligencję ludzi (i inteligencję zbiorową ludzi). Dodatkowo te większe ilości energii powodują lepszy kontakt ludzi z wyższymi siłami duchowymi wszechświata.

Jest jeszcze takie prawo świata, że im więcej ludzi jest na planecie, tym większa staje się ich zbiorowa inteligencja i wzrasta ich poziom duchowy.

Te 2 powyższe prawa uzasadniają działania przestępców u władzy, żeby zdepopulować ludzi. Oni zabijają miliony ludzi (od 200 lat przynajmniej) za pomocą sztucznych i nikomu niepotrzebnych wojen, rewolucji, broni biologicznej (tzw. epidemii), broni chemicznej (chemtrails – zatruwanie powietrza do oddychania, glifosat – skażenie chemiczną trucizną pożywienia i wody dla ludzi i zwierząt). To jest zabijanie całej przyrody planety, której niezbędną częścią są ludzie, którzy żyją na tej planecie.

Wyróżnić można przynajmniej 2 rodzaje fal, które mają różne właściwości (energetyczne):

  • poprzeczna;
  • podłużna.

Fala dźwiękowa często jest wizualizowana na płaszczyźnie, ale w rzeczywistości jest to fala w przestrzeni (posiada 3 wymiary). Przykładem wizualizacji fali jest pofalowany piasek na dnie jeziora lub morza – fala stojąca (o stałej prędkości) układa piasek w odpowiednie wzory.

Fala elektromagnetyczna, jak również fala energii eterycznej (orgon), jest oczywiście przynajmniej 3 wymiarowa. Fala podłużna powoduje efekt telekinetyczny, chłód fizyczny. Ponieważ pobiera ona ciepło z otoczenia na poziomie fizycznym. To jest koncentracja energii eterycznej (orgon), czyli przyspieszanie przepływu energii eterycznej (tam, gdzie jest przyspieszenie, tam jest też siła – zgodnie z zasadami fizyki). Można uzyskać siłę ciągu, którą można wykorzystać do przemieszczania się np. za pomocą pojazdów latających lub napędu telekinetycznego osobistego – prof. dr inż. Jan Pająk – teoria magnokraftu (statku o napędzie magnetycznym – eterycznym).

Energia magnetyczna bardziej powiązana jest z poziomem eterycznym (powyżej granicy E = mc2). Energia elektryczna bardziej powiązana jest z poziomem fizycznym. Obie te energie fizyczne są formą fizyczną energii eterycznej (orgon), podobnie jak energia elektryczna, ciepło, zimno, grawitacja.

Fala poprzeczna daje ciepło fizyczne – hamowanie prędkości przemieszczania się energii eterycznej. Przy zmniejszaniu prędkości przepływu energii eterycznej powstaje siła, bo to jest przyspieszenie ujemne. Przykładem jest tak zwana grawitacja, bo każda planeta, gwiazda, galaktyka, wszechświat fizyczny – ma swój obszar spływu energii eterycznej do swojego centrum geometrycznego.

Jest stosowane w napędach energetycznych deformowanie pola energii eterycznej, to znaczy zmiany przyspieszania lub opóźniania przepływów energii eterycznej. To jest sterowane natężeniem pola elektrycznego lub magnetycznego.

Wiadomo, że składowa elektryczna jest bardzo zabójcza dla każdego żywego organizmu. Dlatego skażenie elektromagnetyczne zabija również ludzi.

Dlatego najlepiej używać energii magnetycznej do sterowania przepływami energii eterycznej (orgon), bo wtenczas mamy orgon, a nie death orgon.

Już Nikola Tesla zauważył, że koncentracja energii eterycznej (orgon) neutralizuje składową elektryczną w promieniowaniu elektromagnetycznym, któa zabija wszystkie żywe organizmy, w tym – zabija ludzi. Przestępcy u władzy o tym wiedzą, dlatego grillują ludzi za pomocą promieniowania elektromagnetycznego – obecnie w standardzie 5G z satelit umieszczonych na niskiej orbicie planety i z wież telefonii komórkowej, a także WiFi, telefonów komórkowych, kuchenek mikrofalowych 2,4 GHz i więcej.

Komunikacja za pomocą fal elektromagnetycznych nie ma żadnej przyszłości.

Natomiast komunikacja za pomocą energii eterycznej ma przyszłość, ponieważ nie wymaga przekaźników (retransmiterów), działa bez zwłoki czasowej (natychmiast) i działa na dowolną odległość, nawet są to odległości wielu galaktyk. Żadna cywilizacja techniczna, która podróżuje pomiędzy galaktykami lub wszechświatami fizycznymi, nie używa takiego prymitywnego rozwiązania technicznego do komunikacji, jak fale elektromagnetyczne.Tartaria – to jest nazwa cywilizacji ludzi, która została całkowicie zniszczona przez wrogów rasy ludzi 200 lat temu (około1820 roku wg obowiązującego kalendarza).

Cywilizacja ta składała się z ludzi rasy białej (Słowianie) i obejmowała całą planetę, jak pokazuje ocalała architektura ocalałych budynków. Liczba ludzi żyjących na planecie była: 32 miliardy osób.

Charakterystyczne: kopuła (potencjał ujemny elektryczny), iglica (ładunek elektryczny dodatni z atmosfery – na wysokości około 1,5 metra od powierzchni ziemi mamy już potencjał elektryczny dodatni +300 V; im wyżej, tym większy potencjał elektryczny), kolumny (do wytworzenia potrzebna wiedza techniczna i zaawansowany przemysł wydobywczy, przetwórczy i transportowy), rzeźby ludzi (wymagana zaawansowana technologia do wytworzenia).

Widać wyraźnie, że jest to fragment większej budowli, która została zniszczona.

Wiadomo na pewno, że im więcej osób żyje razem, tym zbiorowa inteligencja szybciej się powiększa. Dlatego obecni okupanci i ich słudzy (słudzy sił ciemności – iluminaci i masoni) robią wszystko, aby zrobić depopulację ludzi każdą możliwą metodą – wojny, rewolucje, tzw. epidemie za pomocą wirusów wyhodowanych w laboratoriach za kradzione pieniądze od podatników. Słudzy okupantów dostarczają też okupantom rasy ludzi i tej planety minerały (złoto, diamenty itp.) w zamiast za możliwość życia kosztem ludzi – takie różne przywileje od okupanta.

Tartaria miała swoją siedzibę na obecnej Syberii. Cywilizacja Tartarii była na wszystkich kontynentach planety, w tym gęsto zaludnione obecna Afryka i Australia (obecnie są tam pustynie).

Planeta miała 2 razy więcej atmosfery, ciśnienie atmosferyczne miało 2 bar. W wyniku bombardowania planety (do tej pory jest bardzo dużo kraterów wszędzie), połowa atmosfery planety wyleciała w kosmos. Planety Ziemia (Gaja) została zdewastowana przez agresorów z kosmosu.

Anteny fraktalne z łańcuchami do koncentracji energii elektrycznej (formy fizycznej energii eterycznej lub orgon) w elektrowni atmosferycznej Tartarii.

Charakterystyczne budowli inżynierów i architektów Tartarii:

  • elektrownie atmosferyczne: budynki z kopułami metalowymi i iglicami lub antenami fraktalnymi w kształcie krzyży (antena fraktalna jest wielokrotnie bardziej wydajna od anteny innego rodzaju); te budynki służyły do koncentracji energii eterycznej (orgon) w celu leczenia ludzi, poprawy ich zdrowia i młodości biologicznej, powiększania mocy i zdolności umysłu i psychiki, zwiększania poziomu duchowego; produkcja energii elektrycznej – te obiekty działają do dzisiaj i dają energię elektryczną (można to zbadać za pomocą mierników elektryczności w kablach ukrytych z tynku tych budynków; kable można znaleźć za pomocą wykrywacza przewodów elektrycznych);
  • twierdze gwiazdy, które służyły do obrony orbitalnej planety za pomocą broni elektrycznej i równocześnie tworzyły one pozytywną atmosferę energetyczną dla ludzi i przyrody planety – przestrzenne fale stojące orgonu (energii eterycznej) w obecności wody, która jest bardzo mocnym koncentratorem energii eterycznej; woda to jest ciekły kryształ, który składa się z dwóch gazów: wodoru i tlenu; każde stare miasto miało twierdzę gwiazdę na każdym kontynencie;
  • schrony dla ludzi (obecnie nazywane fortami) głównie z cegieł, milionów sztuk cegieł (do wyprodukowania wymagany jest zaawansowany przemysł); na okoliczność bombardowania planety; w każdym mieście (rzekomo zbudowane przez wojska niemieckie lub rosyjskie przed 1900 rokiem);
  • budynki w starych miastach na całej planecie z kopułkami i iglicami, które zasilały cały budynek energią elektryczną do oświetlania i ogrzewania; żaden oszust i pasożyt społeczny (przestępca u władzy) nie sprzedawał energii elektrycznej ludziom, jak ma to miejsce teraz.

Obecne kraje i rasy ludzi – to są zasiedleni na nowo ludzie przez agresorów i okupantów.

Metoda zniszczenia ludzi i ich cywilizacji: bombardowanie całej planety asteroidami i dużymi meteorytami (ulubiona metoda niszczenia innych cywilizacji przez przestępcze grupy gadów – wersja inteligentna – oczywiście). Wszyscy dorośli ludzie zostali zamordowani przy użyciu broni promieniowej ze statków okupantów i agresorów w kształcie talerzy, dysków.

Celem zlikwidowania dorosłych ludzi było wymazanie z pamięci zbiorowej rasy ludzi faktu istnienia cywilizacji Tartaria.

Historia tej planety jest w około 96% zakłamana. Np. symbol miasta Moskwa – rycerz na koniu, który zabija włócznią smoka – to jest symbol zwycięstwa Słowian nad ludźmi smoka – obecnie Chińczykami. Np. nazwy geograficzne krain geograficznych i rzek na Syberii – nikt nie wie, skąd te nazwy się wzięły. To oznacza, że została zerwana ciągłość historyczna – wymordowanie ludzi dorosłych. Dzieci pozostały do nowego zasiedlenia nową rasą ludzi.

Elektrownia atmosferyczna – jedna z wielu na terytorium Tartarii (obecnie Ukraina).

Wniosek odnośnie historii: tzw. religie (systemy kontroli umysłu i destrukcji psychicznej oraz duchowej człowieka) istnieją od około 150 lat, a nie od około 1000 lat. Trzeba wziąć pod uwagę fakt zakłamania prawdziwej historii ludzi na tej planecie. Są stare fotografie zrobione przed 1900 rokiem tzw. kościołów z Ameryce Północnej, które nie miały żadnych krzyży religijnych, a obecnie te krzyże religijne są na iglicach.

Dodatkowe informacje w formie fotografii i filmów są na innych stronach tego portalu – warto się z tym zapoznać.


Amazing Resonance Experiment! (2013-06-06)


Star forts and water cymatics (2020-12-24)


Similiar Architectural Buildings. All Over the World (2021-08-15)

======

Zygfryd Ciupka TV – Na Ziemi nie ma lasów. Jak wykreowano nam fikcyjną rzeczywistość? (2022-01-30)

======

THE GREATEST STORY Part 2 – Ruthless (2021-07-24)

======

THE GREATEST STORY Part 13 – Free Energy (2021-10-16)

======

THE GREATEST STORY Part 14 – Mud Flood (2021-10-24)

======

THE GREATEST STORY Part 20 – Tech Lords (2021-11-27)

======

THE GREATEST STORY Part 25 – Mind Fudge (Part 1) (2021-12-18)

======

THE GREATEST STORY Part 26 – Mind Fudge (Part 2) (2021-12-20)

======

THE GREATEST STORY Part 31 – Feast for the Eyes (2022-01-12)

======

THE GREATEST STORY Part 35 – Rise Up (2022-01-26)

Old World Technology and Stuff! (2021-09-02)

======

What is antiquitech in 5 minutes (2021-07-23)

======

Mari – Tartaria (2022-01-16) A432Hz

======

The Light Illumination Show of the Past (17th Century Early 20th Century) (2022-01-10)

======

Mysterious illuminations from the 1700 – 1800’s free energy (2020-07-07)

======

Paris world fair 1889 (2020-07-02)


Chicago
Chicago
Chicago
Chicago – po bombardowaniu asteroidami lub użycie broni promieniowej UFO masowego rażenia (broń energetyczna skierowana).
Kolejny wielki pożar miasta Tarterii – według oficjalnej propagandy kłamstwa.
Używanie broni skierowanej energetycznej przez okupanta jest powszechne.
Chicago
Chicago
Chicago
Chicago
Chicago
Chicago
Chicago
Chicago
Chicago – budowle rzekomo japońskie lub chińskie – styl architektury Tartarii
Chicago – duża kopuła, do zaprojektowania wymagana zaawansowana wiedza techniczna, do zbudowania wymagany zaawansowany przemysł (konstrukcja metalowa).
Chicago
Chicago – to nie są wieże tzw. kościołów, zaawansowany technicznie budynek Tartarii
Chicago – jak zwykle na starych fotografiach – nie ma na ulicach wierzchniej warstwy, bo ktoś to zabrał.
W Moskwie odkryto starą ulicę, na której była warstwa stalowych kół ułożonych podobnie, jak granitowe kostki.
Pojazdy Tartarii były napędzane energią elektryczną, dlatego było potrzebne dobre uziemienie za pomocą metalowych kół.
Te metalowe koła zostały zdemontowane we wszystkich miastach Tartarii przez agresora i okupanta. Również wszystkie maszyny i pojazdy. Reset – aby nowa zasiedlona rasa ludzi nie miała świadomości, co było w przeszłości.
Chicago
Chicago
Chicago
Chicago. Hala zbudowana ze stali i szkła. Takie hale były również w Petersburg, Londyn, Paryż. Zaawansowana wiedza inżynierska i zaawansowany przemysł. Wszystkie hale zostały zniszczone przez sługi okupanta, żeby nie przypominały ludziom ich historii.
Chicago. Wewnątrz hali ze stali i szkła. Kolumny tej budowli wymagają zaawansowanego przemysłu i wiedzy inżynierskiej.
Chicago
Chicago – port dla wielkich okrętów.
Chicago – dworzec kolejowy, stal i szkło.
Chicago
Na piętrze wieży tzw. Eiffla są generatory elektryczności atmosferycznej zdemontowane w 1937 roku przez przestępców u władzy, żeby to nie przypominało ludziom ich przeszłości.
Chicago
Chicago i fraktalne kopuły z iglicami
Chicago
Chicago
Typowa architektura Tartarii
Chicago
Chicago – typowa architektura Tartarii – to nie jest żadna rzymska budowla z okresu Cesarstwa Rzymskiego, o ile ono wogóle istniało (historia w 96% jest sfałszowana przez okupanta).
Chicago
Chicago
Chicago
Chicago
Chicago
Do obróbki granitu potrzeba zaawansowanego przemysłu.
Styl architektury Tartaria
Oni odkopują tory kolejowe, a nie budują. Tak samo zostały odkopane tory kolejowe przez Syberię, one już były zbudowane wcześniej – i zostały one zasypane ziemią po bombardowaniu asteroidami.
Tory kolejowe na Syberii – odkopane spod ziemi.
Wieże, kolumny, iglice.
Kopuły i iglice
Kontrolerzy okupanta: iluminaci i masoni (zdrajcy i pasożyty).
Hodowla nowej rasy niewolników ludzkich do zasiedlenia w przygotowanych budynkach w pustych miastach (po wymordowanych ludziach z Tartarii).
Budynek zbudowany za pomocą dużej wiedzy inżynierskiej, architektonicznej przy wsparciu zaawansowanego przemysłu.
Zaprzęgi z końmi, dorożki – to cofnięcie cywilizacji w rozwoju technicznym i duchowym. To nie pasuje do tego zaawansowanego technicznie budynku.
Cofnięcie w rozwoju jest wyraźnie widoczne.
Wielkie budynki mieszkalne pokazują, że mieszkało w tych budynkach bardzo wielu ludzi w komfortowych warunkach.
W obecnym czasie (21 wiek) mieszkania dla ludzi – to jest patologiczna rzeczywistość stworzona przez wroga ludzi przez ostatnie 200 lat degradacji cywilizacji ludzi pod pozorem postępu technicznego i kulturowego. Jak zwykle – kłamstwo i oszustwo dla naiwnych idiotów.
Te lampy są elektryczne. A wozy z końmi – to wogóle nie pasuje to tych bardzo zaawansowanych technicznie budowli.
Transporty kolejowe ludzkich dzieci, jako nowych niewolników do zasiedlenia opustoszałych miast i domów.
Kłamcy wmawiają wszystkim, że to są sieroty prostytutek. A jaka jest rzeczywistość? To wyhodowane dzieci, zindoktrynowane przez okupanta, aby one nie pamiętały, że pochodzą one z Tartarii.
Działania wojenne 1 i 2 wojny światowej oraz rewolucji w Rosji 1917 roku były tak reżyserowane, aby możliwie całkowicie zniszczyć budowle Tartarii. Przykładem z 2 wojny światowej jest zbombardowanie miasta Drezno i zamordowanie 500 tysięcy Słowian, którzy tam mieszkali. Tam byłą twierdza gwiazda i dużo budynków Tartarii. Alianci sprowadzili swoje bombowce ze Skandynawii, aby dokonać możliwie dużych zniszczeń. 2 wojna światowa to była ustawka (zaplanowane działania), które wykonali: Hitler, Churchill, Stalin i prezydent USA. A ludzie nadal myślą, że to była wojna “przypadkowa”.
To było i jest systematyczne likwidowanie śladów Tartarii, żeby ludzie nie pamiętali, jaka jest ich historia. Tzw. politycy i przywódcy państw (masoni 33 stopnia) realizują z premedytacją te działania niszczenia wszystkiego, co dobre dla ludzi.
Afryka Południowa? A może Paryż? A może Berlin?
Budowle identyczne z tymi z Paryża.
A może Egipt i Faraoni? A może Cesarstwo Rzymskie (o ile istniało ono w rzeczywistości)?
A może Rzym?
Kopuły; iglice; posągi ludzi; kule na narożnikach budowli zrobione z materiału, który generuje elektryczność do zasilania budynku (takie zrujnowane budowle są na wszystkich kontynentach); okrągłe okno pokazujące częstotliwości drgań (cynematyka; cymatics).
Typowa budowla Tartarii. Kopuła i iglica. Rzeźby, barierka na dachu, kolumny i zegar.
Miasto Tartarii – Paryż.
Pod miastem jest 6 mimlionów szkieletów ludzi Tartarii zabitych bronią promieniową wysokotemperaturową – zachowały się tylko kości (nie ma tkanek miękkich ani ubrań). Tak jest w każdym starym mieście Europejskim.
Co tutaj nie pasuje – wielkie budowle, a populacja ludzi bardzo mała.
Tak jest wszędzie. Oficjalne teksty oficjalnej nauki i historii – nie zgadzają się z rzeczywistością. Ktoś tutaj wyraźnie kłamie.
Budynek zasypany ziemią po bombardowaniu asteroidami około 1820 roku.
Budynek zasypany ziemią po bombardowaniu asteroidami około 1820 roku.
Budynek zasypany ziemią po bombardowaniu asteroidami około 1820 roku.
Konie i zaprzęgi konne zupełnie nie pasują do tych wysoko zaawansowanych technicznie budynków.
Bardzo wysoko zaawansowany poziom sztuki, architektury i techniki.
Wieża z kopułką i iglicą. Również fontanna o charakterystycznym kształcie Tartaryjskim.
Kopułka i iglica. Kolumny.
Pożar Boston – to wygląda na efekt bombardowania lub użycia broni promieniowej (broń skierowana energetyczna).
Kolejny przykład działania okupanta za pomocą broni energetycznej skierowanej. Jest tak, jak po wybuchu bomby atomowej.
Silny koncentrator energii eterycznej (orgon).
Im więcej energii eterycznej (orgon) i im więcej ludzi żyjących razem, tym większa staje się inteligencja zbiorowa ludzi.
Dlatego okupant i jego słudzy robią wszystko, aby zrobić depopulację ludzi za pomocą wojen, rewolucji, epidemii z użyciem wirusów wyhodowanych w laboratoriach za kradzione pieniądze od podatników, np. AIDS, grypa ptasia, cov-ID.
Typowa konstrukcja Tartarii.
Architekci i inżynierowie Tartarii dobrze znali fizykę energii eterycznej (orgon).
Teraz to się nazywa “Feng Shui”.
Charakterystyczne wzory Tartarii.
Tartaria
Typowy wielki budynek Tartarii. Konie wogóle nie pasują do tych technicznie zaawansowanych budowli. Ci ludzie na pewno tego nie zbudowali.
Typowa budowla Tartarii.
Elektorwnia atmosferyczna i wielki koncentrator energii eterycznej (orgon).
Obecnie te generatory mocy są nazywane: cerkiew lub kościół. Żenujące cofnięcie cywilizacji ludzi w rozwoju.
Obszar pobudzającej i aktywizującej energii eterycznej (orgon). Aktywacja umysłu i szyszynki, dodanie mocy.
Brakuje iglicy na kopule.
Wieżowiec Tartarii dla wielu mieszkańców. Ogrzewanie parowe pomieszczeń, które działa do dzisiaj.
kopułki i iglice.
Okno w kształcie koła – cymatics.
Silny koncentrator energii eterycznej (orgon). Można poprawić sobie zdrowie.
Budynek z cegły czerwonej.
Elektrownia atmosferyczna.
Na niebie widać truciznę rozpylaną z samolotów przez przestępców u władzy, tzw. chemtrails.
Kopuła z iglicą przypomina budynek w Petersburg i Watykan.
Kopuła z iglicą przypomina budynek w Petersburg i Watykan.
Kopuła i iglica.
Wieżowiec z ogrzewaniem parowym w pomieszczeniach.
Kopuła z iglicą przypomina budynek w Petersburg i Watykan.
Kopuła z iglicą przypomina budynek w Petersburg i Watykan.
Nie ma nawierzchni na ulicach – jest tylko ziemia (piasek). Ktoś zerwał nawierzchnię ulic.
Nie ma drzew ani krzewów. Trawy też nie widać.
Budynki wyglądają na opuszczone.
Nie ma drzew ani krzewów. Trawy też nie widać.
Budynki wyglądają na opuszczone.
Petersburg
Nie ma ludzi. Nie ma drzew ani krzewów. Opuszczone miasto.
Budynki zasypane ziemią po bombardowaniu asteroidami (meteorytami).
Ulica i budynki zasypane ziemią. Wygląda, jak po wojnie.
Charakterystyczna architektura Tartarii.
Wygląda, jak po działaniach wojennych.
Charakterystyczna architektura Tartarii: posąg człowieka, fontanna, kolumny, uformowanie tynku budynku.
Budynki zasypane ziemią, nie ma ludzi.
Miasto Tartarii. Brak nawierzchni na ulicy. Brak ludzi, którzy zostali wymordowani.
Brama do miasta – tzw. Łuk Tryumfalny w Paryżu lub Berlinie?
Widać, że prawie wszystkie budynki zostały zlikwidowane.
Brama do miasta – tzw. Łuk Tryumfalny w Paryżu lub Berlinie?
Widać, że prawie wszystkie budynki zostały zlikwidowane.
Nowi mieszkańcy starego miasta, nowa rasa ludzi – ponowne zasiedlenie.
Populacja miasta 150 000 mieszkańców według oficjalnych danych – czy aby na pewno?
Wysoko zaawansowany technicznie budynek i zaprzęg konny. To do siebie wogóle nie pasuje.
Kolejny zaawansowany technicznie budynek i zaprzęg konny. Ci ludzie na pewno nie zbudowali tego budynku…
Widać, jak bardzo cywilizacja ludzi została cofnięta w rozwoju duchowym, technicznym, socjologicznym.
Ulica bez nawierzchni.
Ulica bez nawierzchni.
Duże miasto – a ludzi nie widać. Brak drzew.
Ten budynek wygląda na opuszczony.
Nie widać drzew. Nie widać ludzi.
Dokąd oni wszyscy wyjechali? Na wakacje?
Populacja 200 000 mieszkańców (oficjalnie) – widać tylko trzech mieszkańców. Budynki Tartarii.
To nie jest Cesarstwo Rzymskie.
Na ulicy nie ma nawierzchni.
Widać cofnięcie w rozwoju cywilizacyjnym.
Budynek jest za duży dla małej populacji ludzi. Wniosek: tutaj musiało żyć wielokrotnie więcej ludzi.
Brak ludzi na ulicach.
San Francisco zasypane ziemią po bombardowaniu asteroidami (meteorytami).
Duże miasto, a ludzi nie widać.
Broń energetyczna skierowana z pokładu statków latających tzw. UFO?
Duże miasto, a ludzi na ulicach nie widać.
Drezno. Populacja 100 000 ludzi (oficjalnie).
Przeżyło 8 Jezuitów – ciekawe (?).Warszawa, Polska – żołnierze Hitlera zniszczyli całe miasto (wysadzili dynamitem) – likwidacja architektury Tartarii.

A może to jest Paryż, Francja? Taka sam architektura.Tak zwana wieża Eiffla – to jest budowla Tartarii, a nie Eiffla (oficjalnie).
Ulica bez nawierzchni – zdemontowane.
Brama – tzw. łuk tryumfalny. Paryż? Berlin?
Zaprzęgi z końmi – nie pasują do tych zaawansowanych technicznie budynków. Ci ludzie nie zbudowali tych budynków.
Zaprzęgi z końmi – nie pasują do tych zaawansowanych technicznie budynków. Ci ludzie nie zbudowali tych budynków.
Typowa architektura Tartarii.
Budynek z kolumnami – to nie Grecja ani Cesarstwo Rzymskie. Architektura Tartarii.
Transport za pomocą koni – to zupełnie nie pasuje do tych budynków Tartarii.
Indoktrynacja manipulatorów, przedstawicieli okupantów rasy ludzi i tej planety?
Budynek Tartarii – tzw. Biały Dom – zasypany ziemią po bombardowaniu asteroidami (meteorytami).
Wiele metrów ziemi.
Budynek Tartarii zasypany ziemią.
Budynek Tartarii zasypany ziemią.
Budynek Tartarii zasypany ziemią.
Ameryka Północna
Moskwa
A może Paryż, Berlin, Australia?
A może tzw. Watykan?
Brakuje nawierzchni na ulicy, zdemontowana.
Nie ma nawierzchni na ulicy, jest ziemia.
Jeździec na koniu, jak w każdym mieście Tartarii.
Brama – Paryż, Berlin, Australia?
Starożytna Grecja – czy – Cesarstwo Rzymskie?
Jeździec na koniu, jak w każdym mieście Tartarii.
Kijów – typowe miasto Tartarii.
Kijów – typowe miasto Tartarii.
Kijów – typowe miasto Tartarii.
Kijów – typowe miasto Tartarii.
Kijów – typowe miasto Tartarii.
Kijów – typowe miasto Tartarii.
Most na rzece o tej samej architekturze, co most w Budapeszt (Węgry) i Londyn (Anglia).
Elektrownia atmosferyczna – zasypana ziemią po bombardowaniu asteroidami (meteorytami).
Typowy budynek Tartarii. Takie budynki są i były na wszystkich kontynentach.
Kopuły i iglice – koncentratory energii eterycznej (orgon).
Brak nawierzchni na placu, jest ziemia.
Charakterystyczny dom Tartarii.
Brak nawierzchni na ulicy, zdemontowana.
Typowe miasto Tartarii.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Typowe miasto Tartarii. Alianci zniszczyli bombami z premedytacją w czasie 2 wojny światowej.
Posąg człowieka na kopule – typowe dla architektury Tartarii.
Ogrzewanie parowe wieżowców. I kopuła z iglicą.
Obrotowy most stalowy – zrobienie takiego mostu wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej i rozwiniętego przemysłu.
Okolica zniszczona, budynki Tartarii zniszczone – widać zniszczoną kopułę na budynku. Okręty morskie są zniszczone, w tym łódź podwodna.
Charakterystyczna fontanna z postaciami ludzi – typowe w architekturze Tartarii. A nowi zasiedleni ludzie w tym mieście żyją i nie znają historii. Oni jeżdżą dorożkami. Oni na pewno nie zbudowali tych budowli, bo do tego potrzeba zaawansowanej wiedzy technicznej i zaawansowanego przemysłu.
Te okrągłe (koliste) okna to są pokazane na płaszczyźnie fale przestrzenne, np. dźwiękowe o określonych częstotliwościach. I kolumny oraz iglice.