Zdrowie – filmy 1

======

Lekarz Sławomir Spandoek – Tajemnice długowieczności, czyli jak dożyć do 100 lat w pełnym zdrowiu (2013-06-25)

======

Lekarz Sławomir Spandoek – Biologiczne leczenie raka i stanów zapalnych.

======

Lekarz Sławomir Spandoek – UKŁAD ODPORNOŚCIOWY – Praktyczne informacje.

======

Dr nauk medycznych, lekarz Hubert Czerniak: “Zaczyna się holocaust Polaków” (2018-09-27)

======

Jan Taratajcio – WHO. Jak mafia kontroluje świat? (2020-04-17)

======

Jan Taratajcio – Zakazane odkrycia. To trzeba ujawnić ludziom. (2020-04-24)

======

Hubert Czerniak – O zmianach klimatycznych, zdrowiu, koncernach, polityce (2019-05-22)

======

Hubert Czerniak – Czy Polacy mogą rządzić się sami? (2019-05-10)

======

Jeśli jesz 2 jajka na śniadanie przez miesiąc, tak dzieje się z twoim ciałem (2019-01-23)

======

3 żółte miesiące – Hubert Czerniak (2017-12-30) (Dieta lekarza dr Jana Kwaśniewskiego)

Dr Piotr Gutowski – O hipnozie i autohipnozie (2019-02-21)

======

Dr Piotr Gutowski – Płytki Kolcowa (2019-03-10)

======

David Icke – Consciousness DNA (2009-06-13)

======

Świat jest inny odcinek 96 – Prawda w oczy kole (2018-12-21)

======

Oszustwo stulecia – efekt Ebnera – Jan Taratajcio (2019-11-17)

======

Hubert Czerniak – chemtrails, efekt ebnera, fluor – anatomia kłamstwa, stop nwo (2018-10-28)

Efekt Ebnera. Nasiona roślin poddane wpływowi pola elektrostatycznego przed zasianiem, dają plony do 40% większe, bez nawozów sztucznych i bez środków chemicznych. Zatem żywność nie jest skażona chemicznie.

======

Hubert Czerniak – Zakazane, o tym się nie mówi ©vtv_(2018-11-10)

======

Czy warto suplementować (spożywać) krzem – dr Hubert Czerniak (2018-04-30)

======

Olej rzepakowy – trucizna w butelce (2018-08-29)

Olej rzepakowy może wywoływać objawy choroby Alzheimera. Nie ma badań o wpływie oleju rzepakowego na mózg.

Tani olej rzepakowy jest pozyskiwany drogą chemiczną, a nie za pomocą mechanicznego tłoczenia. Tak samo jest z tanim olejem z oliwek. Chemikalia do wyciągania oleju z rośliny pozostają w oleju.

======

Sól leczy stan zapalny i ból

Może przyda Wam się sposób, w mojej rodzinie przekazywany z pokolenia na pokolenie, na ból i zapalenie ucha.

Podgrzewam pół kilo soli na patelni, przesypuję do bawełnianego woreczka, związuję i przez 10 minut trzymam przy chorym uchu.

Sól uśmierza (likwiduje) ból i relaksuje, ale też działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo.

======

Jan Taratajcio – Tajemnica 432 Hz część 1 (fragment) (2014-12-20)

======

Konrad Berkowicz – hot16challenge A432Hz (2020-05-22)

======

Dzieci bogów – Słowianie 432 Hz (2017-11-05)

======

Manau la tribu – de Dana 432 Hz (2004)

======

勝利在望 Victory is near (chinese) 432 Hz (2017-08-31)

Adrian von Ziegler – Legend celtic music 432 Hz (2013-09-02)

======

Почему запретили музыку на 432 Гц во всем мире? Современная музыка опасна (A = 440 Гц). (2018-11-30)

Dlaczego muzyka o częstotliwości 432 Hz została zakazana na całym świecie? Współczesna muzyka jest niebezpieczna (A = 440 Hz).

======

Free Yourself 432 Hz – Asher Quinn Asha (2015-03-02)

======

Victory is near 432 Hz (2017-08-31)

======

Троян – твой выбор (2010-09-14)_A432Hz

======

Soda oczyszczona w leczeniu nowotworów

Soda Oczyszczona ma wiele zastosowań i każdy z nas używa jej na co dzień. Znajduje się w środkach czyszczących, proszkach do prania, kosmetykach i niektórych pastach do zębów. Ma liczne zastosowania w kuchni i przemyśle spożywczym. Co ciekawe, soda oczyszczona (a precyzyjniej wodorowęglan sodu, o wzorze sumarycznym NaHCO3) posiada całą gamę zastosowań w medycynie.

Skupimy się na jednym z nich – zastosowaniu tego związku w leczeniu
nowotworów i postaram się w przystępny sposób wyjaśnić, na czym dokładnie jego pozytywne działanie polega.

Przyjętym i udowodnionym faktem jest, że otoczenie nowotworu i sam guz nowotworowy, ma odczyn kwaśny (poniżej 7 w skali PH, precyzyjniej –
pomiędzy 6.5 a 6.9 ), zaś komórki zdrowe, lekko zasadowy – pomiędzy 7.2 a 7.5 . Soda oczyszczona posiada PH 10,3, a więc jest związkiem bardzo zasadowym.

Komórki, zarówno te zdrowe, jak i nowotworowe, mogą żyć i rozmnażać się tylko w ściśle określonym zakresie PH. Zdrowe komórki posiadają doskonały mechanizm regulacji PH, w odróżnieniu od nowotworowych, w których ten mechanizm jest mocno upośledzony.
Zwiększając PH wokół i we wnętrzu komórek nowotworowych, można teoretycznie doprowadzić do ich bardzo szybkiej śmierci, ze względu na brak sprawnie działającego mechanizmu kontroli PH w tych komórkach. Komórki nowotworowe nie znoszą jeszcze jednej rzeczy – tlenu. Jeśli
PH w komórce nowotworowej zwiększymy do 7,5, komórka ta umrze, powyżej PH 8, umrze znacznie szybciej. Zdrowym komórkom wysokie PH nie straszne – potrafią je regulować do bezpiecznego poziomu.

W jaki sposób zwiększyć PH naszego ciała?

Odżywiajmy się odpowiednio zasadową żywnością, jednak wymaga to czasu.

Z pomocą przychodzi tutaj soda oczyszczona. Przyjmując regularnie jej wodny roztwór, można w przeciągu kilku dni doprowadzić do znacznego zwiększenia PH w naszym ciele, który przez następne miesiące utrzymamy możliwie najbardziej alkaliczną dietą.

Od lat ludzie leczą się (lub starają się to robić), ustnie przyjmując sodę oczyszczoną w postaci roztworu z wodą. Do roztworu trzeba dodać glukozę, aby słodki roztwór był chętnie przyjmowany przez komórki rakowe.

Dlaczego dodaje się glukozę?

Ponieważ komórki nowotworowe odżywiają się glukozą. Dlatego dodając glukozę, zwiększa się diametralnie szansa wniknięcia sody w komórki nowotworowe i zwiększenia jej wewnątrzkomórkowego PH.

Komórka nowotworowa różni się pod wieloma względami od zdrowych komórek. Jedną z różnic jest jej ładunek elektryczny, który jest znacznie mniejszy, niż komórek zdrowych. Oznacza to, że znacznie mniejsza ilość substancji jest w stanie do jej wnętrza przeniknąć. Komórka nowotworowa posiada również o wiele grubszą błonę komórkową – broni się ona w ten sposób przed atakami naszego systemu immunologicznego. O ile z łatwością da się zwiększyć PH w otoczeniu komórek nowotworowych, trudniej jest to osiągnąć w ich wnętrzu. Dlatego w terapii sodą oczyszczoną stosuje się cukier w postaci glukozy – jedną z niewielu substancji, którą komórka nowotworowa z chęcią przyjmuje.

Terapia sodą oczyszczoną jest bezpieczna, jednak mogą wystąpić skutki uboczne, chociażby w postaci biegunki (efekt zawartości sodu).

======

Aspartam – obecnie słodzik zdrowy i dietetyczny, jak wmawiają ludziom kłamcy. Wcześniej był używany do produkcji broni chemicznej, której celem było zniszczenie centralnego układu nerwowego człowieka w krótkim czasie.

Podobnie, jak fluor – bardzo silna trucizna, która ma być zdrowa i leczyć próchnicę zębów (powoduje stan zapalny dziąseł; wypiera z organizmu wapń jako pierwiastek podobny, ale lżejszy (masa atomowa); upośledza funkcje układu nerwowego; upośledza funkcje umysłowe i psychiczne; fluor powoduje raka). Hitlerowcy dodawali fluor do wody pitnej więźniom w obozach śmierci w czasie 2 wojny światowej. Obecnie fluor dodawany jest do wody pitnej w niektórych miastach.

Międzynarodowy Uniwersytet na Florydzie opublikował raport, w którym stwierdzono, że roztwór fluorku potasu o stężeniu 0,45 ppm wystarczy, by znacznie spowolnić nasze reakcje sensoryczne i umysłowe.

Wszyscy wiemy, do czego używa się fluoru – od lat 50. XX wieku jest cudownym składnikiem past do zębów, dzięki któremu możemy rzadziej chodzić do dentysty. Fluor dodaje się też do wody w kranach, by chronił zęby. Taka jest wersja oficjalna.

W rzeczywistości fluor jest sprawcą większości przypadków śmierci na raka. Fluor zabija szybciej, niż jakikolwiek inny związek chemiczny.

Dr Dean Burk – biochemik, przez 34 lata zawiązany z Narodowym Instytutem Raka (USA).

Alex Jones – Trucizna jest sprzedawana w całym sklepie (2013-12-30)

======

Dr Dean Burk: fluoryzacja wody powoduje raka (2017-11-21)

Fluor – bardzo silna trucizna.

Fluor jest dodawany do pasty do zębów, co w praktyce powoduje próchnicę zębów i zatrucie organizmu (ludzie i zwierzęta). Oszustwo ludzi trwa od kilkudziesięciu lat.

Hitlerowcy dodawali fluor do wody ludziom w obozach śmierci w czasie 2 wojny światowej. Oczywiście Hitlerowcy nie dbali o zdrowe zęby ludzi, których zabijali.

Zatrucie fluorem powoduje wadliwe działanie psychiki i umysłu człowieka. Funkcje umysłowe są pogorszone. Taki jest cel przestępców u władzy.

Dr David Kennedy – Mity na temat fluoru (2013-05-30)

======

Benzen – silna trucizna z tworzyw sztucznych.

Po wejściu do auta należy otworzyć okna i wywietrzyć wnętrze auta. Ponieważ tworzywa sztuczne, z których wykonane są przewody klimatyzacji oraz tapicerka auta, wydzielają benzen. Każdy, kto wejdzie do auta wdycha bardzo duże stężenie benzenu do płuc. Trucizna atakuje nerki, wątrobę i kości. Ta trucizna jest rakotwórcza. Zapewne to nie jest przypadek, że auta są wykonane z tworzywa sztucznego, które wytwarza benzen.

======