Zdrowie – zaplanowana epidemia – filmy 1

======

covID = cov + ID (identyfikator dla bydła ludzkiego (?) zawiera między innymi nano chipy, które współpracują z systemem 5G)

Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został przeciwko niej zaszczepiony. Idiotyzm i głupota przybiera na sile.

======

Czujesz się znakomicie i umierasz na Covid. Co robią w łódzkich szpitalach, a może i w całym kraju. (2020-11-04) (zabijanie ludzi za pieniądze – żniwiarze dostają pieniądze; tu chodzi o depopulację, a nie o covid)

======

To są OBOZY ŚMIERCI, a nie żadne szpitale (covid) (2020-11-14)

======

Na chcących zgłosić NOP (Niepożądany Odczyn Poszczepienny) wywierane są naciski (2021-07-31)

======

Upadek Kabały 2 – cz. 21 (2022-03-05)

======

Upadek Kabały – Zeznania lekarzy i pielęgniarek. Sequel S02E23 (2022-05-28)

Pierwsza pielęgniarka, której podano szczepionkę COVID-19 przed kamerami TV – i jej reakcja po szczepionce na żywo, po otrzymaniu szczepionki Covid-19 (2020-12-18). Ta pielęgniarka już nie żyje, zmarła.

======

Lekarz Witold Rogiewicz – Mort 2 jours apres la 2eme injection. (2021-02-21)

Śmierć 2 dni po drugiej tak zwanej szczepionce (Covid-19)

======

Lekarz Witold Rogiewicz – Film ze szczepienia. Ironia z ludzi sceptycznych, którzy nie chcą tak zwanej szczepionki. (2021-02-17)

======

Zorganizowany atak na hydroksychlorochine (lekarstwo na wirusy korona) (2020-07-31)

======

Francuscy lekarze wystąpili z otwartą frondą wobec rządu (przestępców u władzy). Oni są zastraszani przez władze (przez rząd przestępców) (2021-02-04)

======

Na podstawie znanych kryminalnych działań koncernów farmaceutycznych, ale także na podstawie materiałów z pozwów zbiorowych w USA, można zauważyć, że wiele z tych koncernów postępuje według następującego schematu:

1) Konstruuje produkt i jak najszybciej, jak to tylko jest możliwe – oraz jak najszerzej, stara się wprowadzić go na rynek. Ewentualne “skutki uboczne” (utrata życia lub zdrowia pacjentów) są skalkulowanym ryzykiem, które ewentualnie, zostaną opłacone ze zdobytych w międzyczasie zysków.

2) Jeśli pojawią się “skutki uboczne” to koncern twierdzi, że to nie ich produkt, ale zupełnie inne czynniki, są powodem tych “skutków ubocznych”.

3) Jeśli nie uda się koncernowi wybronić, wszelkimi możliwymi metodami, przed dowodami na związek ich produktu ze “skutkami ubocznymi”, to koncern rozpoczyna proceduralną batalię, uniemożliwiającą lub znacznie utrudniającą jego ofiarom dochodzenie sprawiedliwości i odszkodowania.

4) Jeśli nie uda się zablokować działań sądowych i / lub administracyjnych, mogących skutkować odpowiedzialnością koncernu, to koncern stara się o ugodę. Ze względu na to, że sprawy toczą się zazwyczaj w ich macierzystym kraju (kraju ich siedziby), z reguły władze publiczne przystają na ugodę.

5) W ostatecznym rozrachunku koncern – co najwyżej – płaci jakąś karę, która zazwyczaj stanowi znikomy ułamek jego przychodów, a nierzadko kara jest niższa niż przychód z wadliwego produktu. Ten wadliwy produkt naraża ludzi na utratę zdrowia lub śmierć lub powoduje śmierć.

6) Władze koncernu (prezes i rada nadzorcza), a także pracownicy odpowiedzialni za wprowadzenie wadliwego produktu, nie ponoszą żadnej kary. Oni są bezkarni, a powinni być traktowani jako kryminaliści, jeżeli spowodowali stratę zdrowia lub śmierć (zabójstwo z premedytacją). Obecnie w 2020 roku rządy państw wprowadziły ustawy i prawo, że koncerny, lekarze oraz rządy nie ponoszą odpowiedzialności za śmierć lub okaleczenie ludzi za pomocą preparatów biologicznych i chemicznych stosowanych na ludziach (dr Joseph Mengele?).

======

Szczepionki mRNA na COVID-19

2021-01-04

Puste słowa skorumpowanych polityków, ministrów zdrowia, ludzi ze świata mediów (aktorów, piosenkarzy) zapewne znacie już na pamięć. Oni mówią o tym, jaka to jest konieczność i jak “cudownym” rozwiązaniem są “szczepionki”. A wstrzyknięcie do własnego organizmu trucizny to jest rzekomo “odpowiedzialność”.

Natomiast jeżeli spojrzeć na fakty, to już sprawa tak cudownie nie wygląda. Po pierwszych dniach szczepień w USA pojawiło się ponad 3000 osób z poważnymi NOP (Niepożądane Odczyny Poszczepienne), gdzie “cudowne” szczepionki zrobiły z ludzi “warzywa”. Pojawiły się również zgony niedługo po szczepieniu. Pielęgniarka w szpitalu w USA, która straciła przytomność po pokazowym w TV szczepieniu z propagandowymi oklaskami zebranych tam ludzi, zmarła następnego dnia. Jakby nie patrzeć, przyczyną śmierci tej naiwnej pielęgniarki była ta “cudowna” szczepionka na Covid-19.

Ludzie rządu najpierw opowiadają brednie o tym, jakim to ratunkiem dla ludzkości są te “cudowne” szczepionki na COVID-19 i jedynym sposobem na “powrót do normalności”. A za chwilę oni wypowiadają brednie, że nawet jak ludzie się zaszczepią, to ta “normalność” nie wróci. Bo wirus będzie jeszcze z 10 lat szalał i będziemy mieli “kolejne fale”, pewno do roku 2040 (bo to dobry interes). Kłamcy potykają się o własne kłamstwa – na każdym kroku.

Wiadomo również, już od wielu lat (przynajmniej od 2009 roku), że “szczepionki” zawierają w swoim składzie wiele substancji, których nie powinno tam być. To znaczy – wiele trucizn, dodawanych z premedytacją, nie przypadkowo. To skłania do prostego wniosku, że jest to zwykła broń biologiczna i chemiczna używana przeciwko ludziom, w tym przeciwko nowo narodzonym ludziom (przymus “szczepień” w kilka godzin po urodzeniu).

======

Test PCR korona wirus COVID-19 / COVID-21 na Coca-Cola (2020-12-12)

======

Tomasz Sommer – To się w głowie nie mieści! The Lancet o LOCKDOWN. Badacze o maseczkach. (2020-11-18)

======

Tomasz Sommer i Zbigniew Modrzejewski – Co nam mówi świnia Elona Muska? Drugi lockdown się zbliża! (2020-09-02)

======

Sebastian Ross – Kara za ukrywanie rodzin w domu (2020-09-14)

======

PL1 TV – Australia, stan Wiktoria, rządy Gestapo (2020-09-14)

======

Dziś Australia, a jutro cały świat. Wiceszef policji w stanie Victoria w Australii grozi mieszkańcom. (Początki SS, jak w 1932 roku?) (2020-09-05)

======

Dziś Australia, a jutro cały świat. Wiceszef policji w stanie Victoria w Australii grozi mieszkańcom. (Początki SS, jak w 1932 roku?) (2020-09-05) – Wersja Angielska

======

Sebastian Ross – To tylko 3 tygodnie (2020-10-21)

======

Szczepionka zmieni DNA człowieka – projekt wojskowy 2005 rok, Pentagon

======

Do roku 2025 przewiduje się śmierć 5 milionów Polaków – Obnażanie MATRIX (2020-01-26)

======

Pozew przeciwko Obamie, Clintonowi, Gatesowi, Sorosowi. Współpraca z Chinami. Bioterroryzm. (2020-05-03)

======

Stało się! Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę COVID (2020-11-04)

======

Szczurzy król. System, gdzie swój zdradza swojego. (System pasożytniczy) (2013-09-26)

Prof. Piotrowski o – sami wiecie – o czym. I bezprawnych działaniach rządu 3RP (Corporation of Poland) PiS (2021-07-17)

======

Sebastian Ross – Szpitale dostają ogromne pieniądze za chorych na wirusa – Wejherowo (2020-10-17)

======

Sebastian Ross – The greatest scandal of the century! (2020-09-23)
Największy skandal na świecie!

======

Polscy jasnowidze ujawniają broń biologiczną z Izraela (brodawczak) – Jan Taratajcio (2015-06-09)

======

Pandemia szczepień – jak się bronić – Obnażanie MATRIX (2020-01-28)

======

Atak policji na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza – Gdańsk (2020-10-10)

======

Prezydent IIRP Jan Z Potocki – Ważne. Katastrofalna sytuacja Polski. Dowody IIRP (2020-11-05)

======

Prezydent IIRP Jan Z Potocki – Wywiad ze świadkiem pacyfikacji Narodu przez policję na pokojowej manifestacji (2020-10-24)

======

Kazanie ks P Natanek (2020-11-06)

======

PL1 TV – Bandyci sprawdzają, jak daleko mogą się posunąć (2020-09-14)

======

Celebryci mają namawiać do szczepień (2020-12-11)

======

Presja w armii na podawanie preparatu (genetycznego). Umarł żołnierz. (2021-07-27)

======

~BaCka (2020-08-09)

CO SŁUŻBA ZDROWIA MÓWI ANONIMOWO O PANDEMII ?

…Jestem ratownikiem i orientuję się w temacie. Chciałabym odnieść się do śmierci z powodu Covid-19. Otóż sprawa wygląda tak:

1. Testy nie są przeznaczone do diagnostyki, lecz do badań naukowych. Wyniki są przypadkowe – zależy, jak trafi; więc są zupełnie niewiarygodne.

2. Za stwierdzenie u pacjenta Covid -19 szpitale dostają duże pieniądze (pieniądze podatników przekazywane przez skorumpowany rząd).

3. Za podłączenie do respiratora są jeszcze większe pieniądze (system korupcji za pomocą pieniędzy podatników). I tutaj mamy problem. Pacjenci z zapaleniem płuc podłączani są do respiratorów wysokociśnieniowych. Często mają zakrzepicę płucną. Co robią lekarze? Podkręcają ciśnienie, a ponieważ w płucach nie ma wymiany gazów, tkanka płucna zostaje rozrywana. Pacjent strasznie wówczas cierpi. Umiera. W mediach zostaje okrzyknięty jako ofiara koronawirusa.

JAK ZASZCZEPIĆ STADO ludzkie I NIE DOPUŚCIĆ DO JEGO BUNTU?

Etap 1: trzeba zaszczepić tych, którzy stada pilnują i będą je szczepić. Czyli wszystkie służby. Służbę zdrowia, policję, wojsko, straż miejską, może urzędników. Oczywiście – dla ich dobra, bo przecież mają styczność z ludźmi.

Etap 2: Za pół roku minister zdrowia ogłosi, że WHO, albo jakaś inna organizacja dofinansowała szczepienia. W związku z tym szczepienia są darmowe, dla każdego, kto tylko zechce. Ale uwaga, jest tylko kilka milionów dawek, więc kto pierwszy, ten lepszy. Złapie się na to około 50% owiec i baranów.

Etap 3: Przestępcy u władzy napuszczą przeciwko sobie ludzi zaszczepionych na niezaszczepionych. Zasada pasożytnicza: dziel i rządź. Po kilku kolejnych miesiącach, może dziewięciu, minister zdrowia ogłosi, że chcieli szczepić ludzi po dobroci – rząd tak bardzo “martwi się” o zdrowie ludzi, że można się rozpłakać ze wzruszenia. Ale okazało się, że ci niezaszczepieni ludzie, którzy nie chcą “szczepionek” i anty szczepionkowcy – zarażają tych “mądrych” i “odpowiedzialnych” obywateli, którzy się zaszczepili. Idioci w te bzdury (brednie) uwierzą – oczywiście (ofiary telewizji). Bo łatwiej jest kogoś oszukać, niż przekonać go, że został oszukany. Na tych ludzi, którzy się jeszcze nie zaszczepili trzeba donosić do urzędów państwowych i zaszczepić ich pod przymusem. Bo to oni stanowią zagrożenie dla “zdyscyplinowanego” i “odpowiedzialnego” społeczeństwa. Nieszczepionych zaczną traktować jak trędowatych, jak wrogów systemu. Dzieci nie przyjmą do przedszkola, szkoły. Dorośli nie dostaną pracy. Ci, którzy nie będą szczepieni, nie dostaną od rządu zasiłku (powszechny dochód podstawowy – całkowite zniewolenie ekonomiczne ludzi).

======

Główne założenia, wytyczne i cele dla rządów państw na całej planecie:

 1. Faza dodatkowych ograniczeń “lockdown” będzie odbywać się w sposób ciągły, zaczynając od głównych miast, obszarów metropolitalnych i na zewnątrz. Przewidywany termin: listopad 2020 r.
 2. Rozpoczęcie przejęcia i budowy obiektów / obozów izolacyjnych (obozów koncentracyjnych dla ludzi) w każdym mieście, gminie i na terenach mniej zaludnionych. Przewidywany termin: do grudnia 2020 r.
 3. Codzienna liczba nowych przypadków COVID-19, musi przekroczyć możliwości testowania. Wskazany jest też, ciągły wzrost liczby zgonów związanych z COVID (propaganda w telewizji i mediach). Przewidywany termin: koniec 2020 r. (sfałszowane testy PCR)
 4. Całkowita i kolejna blokada kraju (bardziej surowa niż ograniczenia pierwszej i drugiej fali). Przewidywany termin realizacji: koniec grudnia 2020 – początek stycznia 2021.
 5. Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych (docelowo wszystkich obywateli) – w celu przejścia do Programu Powszechnego Dochodu Podstawowego (PPDP). Planowany termin: I kwartał 2021 r. (pozbawienie ludzi dochodu niezależnego od państwa – przestępców u władzy, w celu przejęcia pełnej kontroli ekonomicznej nad ludźmi)
  5a. Plan przejścia większości ludzi do Powszechnego Programu Dochodu Podstawowego. Planowany termin: połowa drugiego kwartału 2021 r.
 6. Przewidywana mutacja COVID-19 (określanym jako COVID-21); infekcja wtórnym wirusem prowadząca do trzeciej fali, o znacznie wyższej śmiertelności i dużo wyższym wskaźniku zakażeń. Przewidywany termin: do lutego 2021 r. (za pomocą zakażonych “szczepionek”)
 7. Codzienny wzrost nowych przypadków hospitalizacji z powodu C-19 / C-21 i zgonów związanych z tymi wirusami przekroczą możliwości placówek medycznych. Przewidywany termin: I lub II kwartał 2021 r.
 8. Zastosowanie nowych, rozszerzonych ograniczeń i blokowania (określane jako trzecia blokada). Nałożone zostaną pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami, województwami i miastami). Ustawienie posterunków wojskowych i policyjnych na głównych drogach. Przewidywany termin: II kwartał 2021.
 9. Zaplanowanie różnych awarii łańcucha dostaw towarów na rynek spożywczy i przemysłowy, np. niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza, stworzenie kryzysu gospodarczego. Przewidywany termin: koniec drugiego kwartału 2021 r.
 10. Rozmieszczenie służb wojskowych, w głównych obszarach metropolitalnych oraz na wszystkich głównych drogach – ustanowienie punktów kontroli podróży. Ograniczy to podróż i ruch. Organizacja koniecznego wsparcia logistycznego w całym państwie. Przewidywany termin: III kwartał 2021 r.

A wszystko – za kradzione pieniądze podatników. Pieniądze podatników są używane przeciwko podatnikom przez przestępców u władzy.

======

Korona wirus i promieniowanie elektromagnetyczne 5G. Wywiad Davida Icke w LondonReal TV. Film usunięty z YouTube (2020-04-06)

======

Wuhan z komercyjną siecią 5G

31 października 2019 roku oddziały największych chińskich operatorów telekomunikacyjnych w prowincji Hubei w środkowych Chinach ogłosiły uruchomienie komercyjnych sieci 5G w prowincji.

Częstotliwości 5G (powyżej 20 GHz) dają możliwość ingerowanie w ludzkie DNA, oprócz kontroli umysłu za pomocą fal elektromagnetycznych.

Oczekiwano, że do końca 2019 r. w mieście Wuhan, stolicy Hubei, będzie 10000 stacji bazowych 5G, których rozmieszczeniem miała zająć się głównie firma China Telecom i China Mobile Hubei Branch.

Powstał problem: bioinżynieryjny koronawirus wywołuje identyczne objawy, jak zespół nadwrażliwości elektromagnetycznej.

Wybuch pandemii pojawił się chwilę po tym, kiedy uruchomiono komercyjną sieć 5G – efekt wystawienia ludzi na silne promieniowanie elektromagnetyczne.

Statki wycieczkowe z zamontowaną technologią 5G odnotowały najwięcej objawów napromieniowania elektromagnetycznego u ludzi w postaci objawów korona wirusa.

Świnki morskie narażone bezpośrednio na promieniowanie 5G padały jak muchy. Śmiertelne napromieniowanie zwierząt energią elektromagnetyczną.

Na oddziały ratunkowe zaczęli trafiać ludzie z objawami nadwrażliwości na promieniowanie elektromagnetyczne.

Korona wirus został wprowadzony, aby zatuszować prawdziwy powód dziwnych dolegliwości.

To daje możliwość kolejnego ograniczenia praw ludzi i zamknięcia ich w więzieniach pod pozorem epidemii.

Przestępcy powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności, ponieważ wiedzieli, że będą takie efekty zdrowotne u ludzi.

Kraje z najbardziej zaawansowanymi wdrożeniami i rozpowszechnieniem technologii 5G, mają najwyższą zapadalność na przypadki COVID-19, zarówno wskaźniki infekcji, jak i śmiertelności. Powodem jest uszkodzenie systemu immunologicznego u ludzi, którzy podlegają promieniowaniu elektromagnetycznemu. Do tego dochodzą szczepionki, które uszkadzają system immunologiczny.

W Afryce jak dotąd odnotowano bardzo niewiele przypadków zachorowań. Tam nie ma tak silnych promieniowań elektromagnetycznych.

======

Konrad Berkowicz – Nie mówcie o pomocy, tylko o rekompensacie dla przedsiębiorców (2020-12-17)

Konrad Berkowicz – Degustator. Jak otworzyć swoją restaurację w dobie pandemii? (2021-01-13)

======

Konrad Berkowicz – Otworzył restaurację i nie dostaje kar. Sprawdź, JAK? (2021-01-13)

======