Zdrowie – zaplanowana epidemia – filmy 2

======

Apokalipsa wg św. Jana.

… wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło.
I nikt nie może kupić ani sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.
Tu jest potrzebna mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć (666) …

======

Jan Pospieszalski – Dr Katarzyna Ratkowska – W Polsce trwa EKSPERYMENT medyczny na DZIECIACH. Warto Rozmawiać. (2021-07-10)

Eksperymenty medyczne na dzieciach około 80 lat temu robili hitlerowcy – sytuacja się powtarza.

======

Jan Pospieszalski – SEGREGACJA sanitarna w Polsce. Warto Rozmawiać. (2021-07-11)

======

Jan Pospieszalski – Wywiad z lekarzem PRZESŁUCHIWANYM przez władze (przestępców u władzy). Warto Rozmawiać. (2021-07-25)

Jan Pospieszalski i dr Włodzimierz Bodnar zdradzają historię badań nad AMANTADYNĄ. Warto Rozmawiać. (2021-07-23)

======

Jan Pospieszalski – To jest tortura psychiczna i ZNĘCANIE się nad ludźmi bezbronnymi. Warto Rozmawiać. (2021-07-09)

======

Jan Pospieszalski – To są wszystko WYSSANE Z PALCA informacje (oszustwo). Warto Rozmawiać. (2021-07-17)

======

SM102 to jest składnik Lucyferazy (jak piszą w ulotce informacyjnej) – substancji do znakowania ludzi “666”, którzy mają szczepionkę cov-ID.

Więcej na stronie:
SM-102 (CAS Number: 2089251-47-6) | Cayman Chemical
https://www.caymanchem.com/product/33474/sm-102

==

Znalezione w komentarzach:
~zagłoba sum- Dzisiaj (2021-07-11 12:52)

Kluczem do tego wszystkiego jest preparat o praktycznie nic nie mówiącej, niewinnej nazwie SM 102. Tą substancję chemiczną zawiera zarówno produkt Pfizer jak i Zeneka.

“SM102” jest preparatem ułatwiającym transmisję mRNA do komórek organizmu człowieka. Działanie na zasadzie wirusa, człowiek szczepiony (wstrzyknięta trucizna) może zarażać innych ludzi.

WAŻNA uwaga: nie czytajcie bredni i kłamstw brytyjskiej agencji ds. leków, która BEZCZELNIE twierdzi, że “SM102” nie zawiera chloroformu! Zajrzyjcie więc na stronę producenta tego czegoś, firmy Caymanchem. Tam pisze wyraźnie, że 90% tego produktu “SM102” to CHLOROFORM!

A dlaczego chloroform jest groźny dla organizmu i jego stosowanie zostało zakazane kilkadziesiąt lat temu?

Ponieważ jest nieusuwalny z organizmu i w połączeniu z tlenem wytwarza FOSGEN!

Co to jest fosgen i w jaki sposób działa?

==

Fosgen, dichlorek karbonylu, tlenochlorek węgla, COCl2 – związek nieorganiczny; silnie trujący, bezbarwny gaz o zapachu zgniłego siana; jest duszącym bojowym środkiem trującym; powoduje uszkodzenia pęcherzyków płucnych objawiające się bolesnym kaszlem i pienistą wydzieliną z ust; stężenie fosgenu rzędu 0,1 mg/dm3 jest niebezpieczne dla życia; z wodą tworzy ditlenek węgla i chlorowodór; reaguje z wieloma substancjami organicznymi; otrzymywany przez katalityczną syntezę z tlenku węgla i chloru; był stosowany w I wojnie światowej jako gaz bojowy; fosgen jest używany w syntezach organicznych, głównie barwników.

===

Zatrucia fosgenem

Fosgen to bezbarwny gaz używany był jako gaz bojowy. Powstawać może podczas rozkładu w wyższych temperaturach rozpuszczalników: trójchloroetylenu (tri) i czterochlorku węgla (tetra). Ten ostatni używany jest do gaśnic, co stwarza niebezpieczeństwo zatruć w czasie gaszenia ognia.

Objawy zatrucia

Fosgen uszkadza bezpośrednio nabłonek pęcherzyków płucnych. W przypadku dużych stężeń śmierć następuje po kilku minutach wśród objawów duszenia, zanim rozwinie się pełny obraz obrzęku płuc. W razie mniejszych stężeń na początku stwierdza się tylko podrażnienie spojówek i błony śluzowej górnych dróg oddechowych, natomiast obrzęk płuc występuje po kilkugodzinnym okresie utajenia. Są to na ogół ciężkie postacie obrzęku, trudne do opanowania, a w razie przeżycia pozostawiają trwałe uszkodzenia.

Pierwsza pomoc

Zapewnienie całkowitego spokoju i ciepła nawet bez jakichkolwiek objawów fizycznych; zabezpieczenie podstawowych czynności życiowych; podanie tlenu. Każda osoba, która miała kontakt z fosgenem, musi być skierowana do szpitala i pozostać co najmniej przez jedną dobę pod ścisłym nadzorem lekarskim.

==

Ponadto czynnikiem przyspieszającym produkcję fosgenu jest temperatura i promienie UV (słońce). Zatem macie odpowiedź na dręczące niektórych pytanie, dlaczego zbrodniarze w białych kitlach nawołują do NIE OPALANIA SIĘ po wstrzyknięciu trucizny?

Należy dodać, że wbrew powszechnej opinii fosgen nie zabija człowieka natychmiast, z wyjątkiem jakichś szczególnych przypadków.

Tłumaczy to NAGŁE śmierci po kilku dniach od tzw. szczepienia na cov-ID.

Jeśli ktoś chce sprawdzić, zapraszam na stronę caymanchem kropka com albo wygooglać caymanchem/ sm102/ chloroform.

Sugeruję się pospieszyć, gdyż takie informacje, wysoce niewygodne dla cov-ID szczepionkowych bandytów, mają dziwną tendencję do “znikania” (1,5 godziny temu jeszcze była).

======

Prof. Maria Majewska – Nie boję się swojego zdania o szczepionkach

Publikacja: 08.11.2014

Nie muszę się bać głoszenia prawdy o szczepieniach – rozmowa z prof. Marią Dorotą Majewską, neurobiologiem.

Redakcja – Ewelina P.: „Gdy chcesz się pozbyć dziadka, kup mu szczepionkę na grypę” – prawda czy fałsz?
Prawda. Amerykańskie statystyki jasno pokazują, że umieralność na grypę zaczęła wzrastać w połowie lat 80., co zbiegło się z rozpowszechnieniem szczepień przeciw tej chorobie. A najwięcej umiera po nich właśnie osób starszych. Zresztą zatrucia lekami i szczepionkami to dziś trzecia po chorobach serca i nowotworach przyczyna zgonów w Stanach i w innych krajach rozwiniętych.

Redakcja – Ewelina P.: Skąd te dane?
Z badań VAERS. To amerykańska rządowa baza danych, do której pacjenci i lekarze zgłaszają powikłania poszczepienne. Od 1990 r. zgłoszono tam 5736 zgonów poszczepiennych, a że zgłaszanych jest tylko ok. 5 proc. przypadków, zgonów mogło być ponad 100 tysięcy. Nic dziwi zatem orzeczenie Sądu Najwyższego USA, że „szczepienia są nieuchronnie niebezpieczne”. Wie pani, że do szczepionek dodaje się toksyczne adiuwanty, czyli środki mające wzmocnić reakcję poszczepienną, i konserwanty: związki rtęci, aluminium, formaldehyd, detergenty, skwalen i inne?

Redakcja – Ewelina P.: Po co?
By wywołać stan zapalny i wzmocnić odpowiedź immunologiczną na wstrzyknięte antygeny. Tymczasem często wywołuje to u pacjenta nadmierną reakcję – burzę cytokinową, mogącą go nawet zabić. Według VAERS 60 proc. śmiertelnych ofiar szczepień to dzieci do drugiego roku życia, bo niedojrzały organizm niemowlęcia nie odpowiada na szczepienia odpowiednią produkcją przeciwciał, co wymaga używania adiuwantów i powtarzania szczepień. Nie radzi też sobie z usuwaniem szczepionkowych toksyn. Niemowlę jest biologicznie nieprzystosowane, by tolerować wstrzykiwane mu obce toksyny i białka. Zgodnie z naturą przez pierwsze miesiące życia ma się żywić mlekiem matki i z niego czerpać przeciwciała.

Redakcja – Ewelina P.: Szkoda, że ta sama natura pozwoliła mu umierać na odrę czy krztusiec…
To nonsensy głoszone przez producentów szczepionek. Spójrzmy na Niemcy, Francję, Holandię czy kraje skandynawskie. Miliony dzieci nie są tam szczepione, bo szczepienia są dobrowolne i wielu rodziców z nich rezygnuje lub szczepi wybiórczo. I co? Umieralność niemowląt jest tam około dwóch razy mniejsza niż w Polsce i trzy razy mniejsza niż w USA, gdzie szczepi się najwięcej. Im więcej szczepień, tym większa liczba zgonów. A odnosi się to tak samo do krajów rozwiniętych, jak do ubogich regionów Afryki czy Azji.

Redakcja – Ewelina P.: Przypadki chorób zakaźnych są jednak nieco częstsze…
Owszem, ale nikt się tym specjalnie nie przejmuje, bo ?w XXI w. te choroby nie są już dla nas groźne, potrafimy je skutecznie leczyć. Na zakażenia bakteryjne w razie potrzeby stosujemy antybiotyki, a dziecięce choroby wirusowe są zwykle łagodne i leczy się je głównie zachowawczo. Na stronie European Centre for Disease Control and Prevention są statystyki zachorowań z całej Unii. Co roku mamy kilkadziesiąt tysięcy przypadków krztuśca, lecz ani jednego śmiertelnego. Co więcej, niektóre z chorób zakaźnych mogą być dla organizmu nawet korzystne…

Redakcja – Ewelina P.: Twierdzi pani, że warto chorować na świnkę?
Owszem, zwłaszcza gdy jest się kobietą, bo przeciwciała tworzone w czasie świnki chronią ją przed rakiem jajnika. A te produkowane podczas kilku chorób przebytych w dzieciństwie pozostają we krwi zwykle do końca życia, zabezpieczając nas przed powtórnym zachorowaniem. Kobiety przekazują je także potomstwu przez łożysko i z mlekiem. Tymczasem przeciwciała powstałe po szczepieniu utrzymują się w organizmie zaledwie od dwóch do pięciu lat.

Redakcja – Ewelina P.: Miliony ludzi szczepionki ocaliły…
Nie miały istotnego wpływu. Z danych demograficznych amerykańskich i europejskich wynika, że zapadalność na choroby zakaźne spadała od początku XX w., a w latach, gdy wprowadzano szczepienia, śmiertelność z ich powodu była już bardzo mała lub bliska zera.

Redakcja – Ewelina P.: Dlaczego?
Bo poprawiły się warunki życia. Zbudowano kanalizację i ludzie zyskali dostęp do czystej wody, a przecież dawniej pili niemal ścieki. Biedacy mieszkali stłoczeni po kilkanaście osób w izbie, wielu głodowało. Nie było ani lodówek, ani środków dezynfekcji, ani antybiotyków. To nie szczepienia, lecz postęp cywilizacji ograniczył i zmniejszył ludzką umieralność. Dlatego większość rodziców zapewne woli krótko opiekować się dzieckiem chorym na krztusiec, niż poddać je szczepieniom, by potem przez całe życie nieść ciężar jego okaleczenia…

Redakcja – Ewelina P.: Bez przesady…
Niestety. Skala powikłań poszczepiennych w USA jest już tak duża, że ok. 60 proc. dzieci ma zdiagnozowaną co najmniej jedną chorobę chroniczną: astmę, cukrzycę, padaczkę, alergie, choroby nowotworowe… Około 20 proc. cierpi na jakąś chorobę mózgu, zaburzenia rozwojowe lub upośledzenie umysłowe. W dużym stopniu są one indukowane przez szczepienia.

Redakcja – Ewelina P.: Skąd ta pewność?
Z badań i obserwacji: wśród dzieci nieszczepionych choroby te zdarzają się dużo rzadziej lub wcale. A mechanizmy okaleczeń poszczepiennych są już nieźle poznane. Sztuczne, nadmierne pobudzenie układu odpornościowego i silny stan zapalny połączone z toksycznymi adiuwantami i konserwantami w szczepionkach sprawiają, że układ immunologiczny zaczyna atakować komórki organizmu. I tak po autoagresji na system nerwowy rozwijają się autyzm, padaczki, ADHD, upośledzenie umysłowe, dysleksje i inne. Po ataku na komórki trzustki rozwija się cukrzyca, po ataku na układ oddechowy – astma. Czy wie pani, że w USA od 11 do 13 proc. dzieci ma uszkodzoną, stłuszczoną wątrobę?

Redakcja – Ewelina P.: Polskie dzieci też mają. Sądzi pani, że to skutek szczepień?
To podawana noworodkom szczepionka przeciw żółtaczce B uszkadza wątrobę. Na Zachodzie nie stosuje się jej, z wyjątkiem dzieci matek chorych na tę chorobę. Żółtaczka B to przypadłość weneryczna i w nowoczesnym szpitalu, gdzie używa się jednorazowych igieł czy cewników i skutecznych środków odkażania, trudno się nią raczej zarazić. Polscy hepatolodzy przyznają, że był to problem… ze dwie dekady temu, gdy instrumenty jeszcze się gotowało.

Redakcja – Ewelina P.: Jasne. A jednak nie znajduję ani lekarzy, ani naukowców, którzy poparliby choć jedną pani opinię.
Zdaję sobie sprawę, że może tak być w Polsce, lecz na Zachodzie podobne opinie nie są rzadkością ani wśród lekarzy, ani wśród naukowców. A i u nas znam lekarzy myślących podobnie. Cóż, jestem po prostu w tak komfortowej sytuacji, że nie muszę się bać głoszenia prawdy o szczepieniach, w przeciwieństwie do lekarzy, którym establishment farmaceutyczny skutecznie sznuruje usta…

Redakcja – Ewelina P.: Sugeruje pani korupcję?
Na stanowiskach decyzyjnych – w dużym stopniu z pewnością tak. Dowiedziono, że na całym świecie ludzie na takich stanowiskach są nielegalnie wynagradzani przez firmy farmaceutyczne za korzystne dla nich decyzje. Zakładam więc, że może się to dziać także w Polsce. Macki koncernów farmaceutycznych sięgają daleko. Nie tylko płacą zachodnim medykom po kilkaset euro miesięcznie za duży odsetek pacjentów zaszczepionych w ich gabinetach, ale korumpują też programy nauczania studentów medycyny.

Redakcja – Ewelina P.: Co to oznacza?
Że wielu z nich od szkolnej ławy wiąże różne schorzenia z brakiem jakiejś substancji, szczepienia czy leku i nie zastanawia się nad tym, że etiologia chorób zwykle bywa złożona i powinno się leczyć przyczyny raczej niż objawy. Nie przyjdzie im też do głowy, że szczepienia nie są ani jedyną, ani bezpieczną metodą ochrony przed chorobami zakaźnymi.

Redakcja – Ewelina P.: A w Polsce?
Tu odmawia się nawet rejestrowania powikłań poszczepiennych i fałszuje raporty przyczyn zgonów, na co zwróciła uwagę WHO. O śmierci łóżeczkowej lekarze zwykle piszą, że dziecko zmarło bez przyczyny, a wiadomo, że najczęściej to nic innego niż zgon poszczepienny.

Redakcja – Ewelina P.: Śmierć łóżeczkowa, czyli dotykająca nagle i niespodziewanie uznawanego za zdrowe niemowlęcia. Ktoś to powiązał w badaniach ze szczepionkami?
Australijska badaczka dr Viera Scheibner. Dowiodła, że większość takich zgonów następowała w ciągu paru godzin lub dni po szczepieniach, zazwyczaj DTP (błonica, tężec, krztusiec). Od kiedy Japonia przesunęła te szczepienia na okres po drugim roku życia, liczba przypadków śmierci łóżeczkowej spadła tam o 90 proc.!

Redakcja – Ewelina P.: Może to zbieg okoliczności?
Tak tłumaczą lekarze „szkoleni” przez koncerny. Żaden nie przyzna, że szczepionka zabiła dziecko, nie chcąc skończyć jak brytyjski lekarz Andrew Wakefield…

Redakcja – Ewelina P.: Okazał się oszustem.
Oszustem? Rodzice świata ufają mu, uważając go za bohatera. Jako pierwszy odnotował stany zapalne i owrzodzenie jelit u dzieci autystycznych. Okazało się, że część z nich jest nosicielami aktywnego wirusa odry, identycznego z tym, który podano im wcześniej w szczepionce MMR (odra, świnka, różyczka). A rodzice informowali, że pierwsze objawy autyzmu zauważyli u dzieci wkrótce po tych szczepieniach. Wakefield odnotował korelację poszczepiennego zapalenia jelit z autyzmem i jako rzetelny naukowiec opublikował na ten temat pracę. Potem udzielił publicznego wywiadu…

Redakcja – Ewelina P.: I rodzice zaczęli odmawiać szczepień…
A wtedy zyski koncernów spadły i zaczęła się brutalna nagonka. Wakefielda zniesławiono, zabrano mu prawo wykonywania zawodu, wyrzucono z pracy i zmuszono do emigracji. Przypominało to losy uczonych z czasów inkwizycji. Niedawno ujawnił się pracownik amerykańskiej Agencji Kontroli Chorób odpowiedzialnej za bezpieczeństwo szczepionek dr Thompson. Zeznał, że wyniki badań dotyczących związku szczepień z autyzmem były fałszowane, a dzieci otrzymujące MMR zgodnie z kalendarzem przed trzecim rokiem życia chorowały na autyzm trzy razy częściej niż zaszczepione później.

Redakcja – Ewelina P.: Dlatego namawia pani rodziców, by odmawiali szczepień?
Nikogo nie namawiam. Chcę tylko, by w Polsce, tak jak na Zachodzie, szczepienia były dobrowolne, a nie wymuszane. Zachęcam rodziców do poszukiwania rzetelnych, wolnych od reklam i propagandy źródeł wiedzy. Informuję, że szkody płynące ze szczepień są nieporównanie większe od ryzyka niegroźnych dziś chorób zakaźnych. I jest to bilans potencjalnych zysków i strat, który każdy szczepiący siebie lub swoje dziecko powinien poważnie rozważyć.

——

Prof. Maria Dorota Majewska w przeszłości kierowała Katedrą Marii Curie Zakładu Farmakologii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Obecnie mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych.

https://www.rp.pl/Plus-Minus/311089906-Prof-Majewska-Nie-boje-sie-swojego-zdania-o-szczepionkach.html

======

PLAN – DEMIA (zaplanowana epidemia) wywiad z Judy Mikovits (wirusolog) (2020-05-12)

======

Prof. dr hab. medycyny Piotr Kuna (pulmonolog, alergolog) w Polsat – szczepionka i maski (2021-10-21)

======

Dziad Wszechwied – Mali bohaterowie dziwnej WOJNY (przeciwko ludziom) (2020-12-01)

======

Prezydent Tanzanii podważa wiarygodność testów na koronę wirusa (2020-05-11)

======

Poznaj Bill Gates. IV część Corbett Report (2020-07-01)

======

Der Geist des Humanismus (2021-03-05)

Duch humanizmu

======

Krótka historia kwantowego tatuażu Billa Gatesa (2020-05-19)

======

Jan Popko – Koronawirus a strach. Kontrola umysłów. Robotyzacja poprzez choroby. Dyktatura i marionetki. (2020-03-13)

======

Super broń psychologiczna Korona świrus – Jan Taratajcio (2020-03-25)

======

Pandemia Koronawirusa wstępem do zniewolenia ludzkości – Jan Taratajcio (2020-03-20)

======

Dziad Wszechwied – Czy kropla drąży skałę? A TVP prawdę Ci powie. Błąd systemu. (2020-10-01)

Philippe Douste – Blazy o naciskach przemysłu farmaceutycznego (2020-06-14)

======

5G blokuje absorpcje tlenu do komórek ciała (na częstotliwości 60 GHz) (2020-04-21)

======

Awantura o szczepionki i Covid. TVP usuwa program ze swojej WWW. (2020-05-24)

======

Haretski Aleksander – Koronawirus jest potrzebny do całkowitego śledzenia ludzi (2020-04-02)

======

To nie koronawirus nas zabija. Za rok oni wprowadzą powszechne szczepionki – Dr Shiva (2020-03-24)

======

Haretski Aleksander – Koronawirus. Jak chronić się przed technologią energetyczną (2020-03-19)

======

Haretski Aleksandr – Polska ma już szczepionkę. Kolor CZERWONY. (2020-12-23)

======

Grzegorz Owczarek – Czerwona nitka na nadgarstku. (2015-12-08)

======

Musisz to wiedzieć (978) – COVID wpuszczono tam, gdzie fundusze emerytalne połączone są z giełdą. (2020-12-13)

======

Musisz to wiedzieć (968) – Prezydent Duda i Premier Morawiecki chcą nam wstrzyknąć degenerator (mutagen) (2020-12-02)

======