Zdrowie – zaplanowana epidemia

======

Cov-ID: Czy zadałeś sobie pytanie: dlaczego “troska” o zdrowie ludzi na całym Świecie stała się taka agresywna?

======

Róbcie to, co oni każą zrobić.
To szybciej wrócimy do normalności.

======

Sztuczne “epidemie” tworzone przez przestępców u władzy w różnych latach, często na zasadzie zakażania ludzi tzw. “szczepionkami” np. na grypę. Wirus, który powoduje AIDS, jest również produktem przestępców u władzy.

Wcześniej – grypa Rockefellera 1918 rok (po 1925 roku propaganda kłamstwa zmieniła nazwę na grypę hiszpańską) – spowodowana została za pomocą tzw. “szczepionek” (ludobójstwo 60 milionów ludzi).
Teraz zakażanie ludzi wirusami i bakteriami (oraz jajami aluminiowych robaków) następuje również za pomocą tzw. “szczepionek” od co najmniej 20 lat i obecnie tzw. “szczepionka” na cov-ID (od stycznia 2020 roku). Jaja życia aluminiowego są aktywowane za pomocą obecności węgla (tlenek grafenu – to powoduje sklejanie się krwinek i zakrzepy), żelaza (w krwinkach) i promieniowania elektromagnetycznego 5G (powyżej 10 GHz; niszczenie organizmu za pomocą promieniowania elektromagnetycznego). W ciągu 4 dni z jaj wykluwają się robaki aluminiowe o średnicy główki 2 mikrometry i długości 3 ramion: 2,5 mm. Robaki rozmnażają się w organizmie człowieka. Te robaki są identyczne z wyglądu z robakami morgellons (składnikiem chemtrails zrzucanego przez samoloty na ludzi i zwierzęta na polecenie przestępców u władzy od 1998 roku). Tzw. “szczepionka” na cov-ID powoduje destrukcję DNA człowieka, co skutkuje śmiercią (DNA jest m. in. informacją sterującą działaniem organizmu fizycznego) oraz śmiertelne zatrucie organizmu tzw. białkiem kolcowym (bezpłodność). Zawartość chloroformu powoduje powstanie fosgenu w wyniku połączenia chloroformu z tlenem (trującego gazu bojowego, który bezpowrotnie niszczy płuca w ciągu maksymalnie kilku dni), a przyspiesza ten proces kontakt z ultrafioletem (przebywanie na słońcu). Śmierć z powodu zniszczenia płuc kłamcy określają jako efekt działania cov-ID i do dobijania ludzi używają respiratorów.

Zabijanie młodych ludzi za pomocą “szczepionek” zaczyna się od noworodków, zaraz po urodzeniu i trwa do osiągnięcia wieku dorosłego. Tacy okaleczeni ludzie, o ile przeżyją tą “kurację” Josepha Mengele, są do końca życia chorzy i nie rozwiną swojego potencjału umysłowego (intelektualnego), psychicznego, duchowego oraz swojej świadomości. Ponieważ to są prawdziwe cele tzw. “szczepień” wykonywane przez przestępców.

Co to jest tzw. “szczepionka”?
Produkt o nieznanym składzie chemicznym i biologicznym, za który nie ponoszą odpowiedzialności: producent, urzędnicy z rządu, dystrybutorzy, “lekarze” / “pielęgniarki” – oni wstrzykują ludziom tą substancję.
Należy się zastanowić, czy w takich okolicznościach ludzie, którzy wstrzykują sobie taką “szczepionkę” używają wogóle daru rozumu? Czy to są po prostu idioci? – oni sami siebie zabijają i często oni zabijają również swoje dzieci.

======

Duński lekarz i polski profesor o przemyśle choroby i śmierci (2022-08-27)

Duński lekarz, naukowiec publikujący m.in. w słynnej Bibliotece Cochranowskiej mówi jasno:
tzw. leki na receptę zabijają 200 000 ludzi rocznie w USA i są trzecią najczęstszą przyczyną zgonu, po chorobach serca i nowotworach.
Naukowiec ten napisał całą książkę na temat zorganizowanej przestępczości i korupcji w przemyśle farmaceutycznym, w którą zaangażowani są ministrowie rządów i lekarze. Przekupywanie profesorów wydających opinie o produktach, farmaceutów, lekarzy. Nic dziwnego, że leki są później polecane z zadziwiającym entuzjazmem (znowu zdrajcy za kradzione pieniądze zabijają ludzi). Nasze ciała są gigantycznym rynkiem, wręcz polem bitwy.

Z kolei prof. Wiąckowski mówi o przemyśle farmaceutycznym tak:
“Leczenie chorób jest dla niego celem w najlepszym wypadku – drugoplanowym. Rynkiem zbytu jest nasze ciało, dopóki dotykają je choroby. Ekspansja chorób jest niezbędna dla wzrostu przemysłu farmaceutycznego (przestępców).”

Ostatnie 2 lata pokazały nam, jak bardzo jest to prawda (od stycznia 2020 roku).
A teraz tzw. szczepionki – premier Mateusz Morawiecki, w czerwcu 2022 roku zakupił za pieniądze polskich podatników 60 milionów sztuk tzw. szczepionek, po 100 dolarów USD za 1 sztukę. 6 miliardów dolarów USD do podziału z koncernami farmaceutycznymi. “Jasnowidze” z tzw. rządu już wiedzą, że będzie kolejna epidemia, która jest planowana we wrześniu 2022 roku.

Jak długo będziemy jeszcze na to pozwalać?

======

Konferencja prasowa ministra zdrowia (Corpo 3 RP) Łukasza Szumowskiego 2020-08

======

Czekamy, aż oni (przestępcy u władzy) nam powiedzą, co zrobić dalej?
Oni tak bardzo “troszczą się” o nasze zdrowie, że ze wzruszenia można się popłakać.
Propaganda przestępców u władzy dla naiwnych i bezmyślnych (pożytecznych idiotów).

Działania przestępców u władzy:

  • Bank zrobi wszystko, aby utrzymać nas w długach;
  • Korporacje i firmy farmaceutyczne zrobią wszystko, abyśmy my byli chorzy;
  • Producenci broni zrobią wszystko, aby były wojny;
  • Media zrobią wszystko, abyśmy my nie dowiedzieli się prawdy;
  • Rząd (zorganizowana grupa przestępcza o podłożu militarnym; tzw. politycy to aktorzy do odgrywania tego teatru dla gojów) zrobi wszystko, aby to wszystko było zgodne z prawem, które oni sami sobie uchwalą na ich własne potrzeby przeciwko ludziom; jeżeli jest potrzeba, to niewygodni ludzie popełnią samobójstwo.

======

Dyrektor WHO 2020 – 2021 rok, Anthony Fauchi

======

Dr Fauchi – WHO (2022-09-11)

======

Wersje covid / cov-ID (srovid) – jasnowidze z rządu światowego przewidzieli te wszystkie epidemie. Ciekawe, skąd oni o tym wiedzą?

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Prawa Jazdy IIRP i Medycyna Kwantowa (2022-07-24)

======

Prezydent IIRP Jan Z. Potocki – Skuteczne leczenie w Klinice w Jeleniej Górze (2021-12-08)

======

Eter TV – Celebryci na usługach (za pieniądze kradzione od podatników reklamują śmierć dla ludzi bezmyślnych)

======

Suwerenny PL – Globalny traktat wejdzie w 2024 roku. Polska konstytucja przestanie funkcjonować (i konstytucje innych państw również przestaną funkcjonować – to efekt działania tzw. polityków na usługach) (2022-03-05)

(2022-09-08) Tzw. szczepionka – eutanazja z opóźnieniem w czasie

======

(2022-09-08) Tzw. szczepionka – oszustwa Unii Europejskiej kosztem życia ludzi

======

Grypa hiszpanka (Rockefellera) a cov-ID 19. Jaki jest związek? Sprawdź. Film utrzymał się na YouTube zaledwie 10 minut (cenzura usunęła film po 10 minutach).

======

Testy PCR cov-ID a wirusy grypy (2022-01-02)

https://www.cdc.gov/csels/dls/locs/2021/07-21-2021-lab-alert-Changes_CDC_RT-PCR_SARS-CoV-2_Testing_1.html

======

======

======

Życie pozaziemskie. Coś. BURZYWIESTNIK – Dr Franc Zalewski (2021-10-03)

Życie aluminiowe, które wykluwa się z jaj zainstalowanych w tzw. “szczepionkach” i żyje w ciele człowieka. Aluminiowe robaki o długości 2,5 mm lubią obecność żelaza z krwi. Aktywacja za pomocą obecności węgla (tlenek grafenu) i mikrofal elektromagnetycznych.

Warto obejrzeć szczególnie ostatnie 20 minut filmu.

======

Alternatywne życie krzemowe, oprócz życia węglowego.
Mikro granulki na minerałach. Jak myślisz, czy to jest grzyb? (napis przy strzałce)
Mikro granulki – wyglądają na jaja, z których może się coś wykluć w odpowiednich warunkach.
Dr Franc Zalewski. Coś. FeSi Włókna rosną na kryształach minerałów; powiększenie do 1000 x; mikroskop; światło odbite.
Włókno wygląda jak morgellons.
Włókno wygląda, jak morgellons zrzucany jako składnik chemtrails.
Kolorowe włókna morgellons: niebieskie, czerwone, przezroczyste – w zależności, czy włókno wchłonęło minerał barwiący.
Włókno o grubości 15 mikronów. Wygląda, jak morgellons.
Główka (2 mikrony) i 3 nóżki (2,5 mm). Te organizmy muszą mieć do sterowania ich życiem odpowiednik naszego DNA, ponieważ one mogą się replikować.
Skład chemiczny włókien.
Skład chemiczny skały meteorytu.
Struktura i skład chemiczny skały meteorytu.
Skład chemiczny skały meteorytu.
Związki chemiczne, które tworzą się w temperaturze 2060 °C.
Bakteria w kształcie torusa i jej skład chemiczny.
Bakteria FeSi w powiększeniu.
Powierzchnia meteorytu.
Powierzchnia meteorytu – włókna typu morgellons.
Włókna typu morgellons.
Mikro granulki – jaja morgellons.
Mikro granulki – jaja morgellons.
Mikro granulki – jaja morgellons.
Skład chemiczny próbki.
Włókna przerastają i wyrastają z minerałów. Dr Robert O Young wykrył obecność minerałów połączonych z materiałem organicznym oraz tlenek grafenu w tzw. “szczepionkach” cov-ID. Na fotografii też jest bryłka minerału, na której rośnie włókno typu morgellons.
Główka i 3 nóżki.
Główka i 3 nóżki.
Główka i 3 nóżki robaka aluminiowego.
Aluminium, bor, węgiel.
75% ludzi w Polsce wstrzyknęło sobie tzw. “szczepionkę” na cov-ID. Ten świat został już stracony. Jaja robaków aluminiowych. Robaki wykluwają się z tych jaj w odpowiednich warunkach: potrzebna obecność węgla (tlenek grafenu), żelazo (krew ludzka) i promieniowanie elektromagnetyczne 5G o częstotliwości powyżej 10 GHz. Ludzie, którzy przeżyją zakrzepicę i zniszczenie ludzkiego DNA za pomocą substancji cov-ID, mogą zamieniać się w zombi, reklamowane od wielu lat w filmach, TV, grach komputerowych.
Proporcja w wielkości robaka aluminiowego: jeżeli główka ma średnicę 2 mm, to nóżki mają długość 25 metrów.
Robaki aluminiowe zostały wyklute i wyhodowane z próbki tzw. “szczepionki” cov-ID.
Tzw. “szczepionka” cov-ID.
Tlenek grafenu (węgiel) i promieniowanie elektromagnetyczne 5G – ożywia jaja i wykluwają się aluminiowe robaki (morgellons).
W ilu ludziach zostały już ożywione te robaki aluminiowe?
Tylko w niektórych “szczepionkach” są jaja robaków aluminiowych. W innych dawkach jest sól fizjologiczna lub cukier.
Jaja robaków aluminiowych były w dawce oznaczonej przez 3 kropki. Z jaj wykluły się robaki aluminiowe (włókna morgellons) w obecności węgla (tlenku grafenu) w ciągu 4 dni.
Aluminiowy robak, wyhodowany z próbki “szczepionki” cov-ID w obecności tlenku grafenu, w ciągu 4 dni.
75% ludzi dokonało już wyboru w swoim życiu, kiedy oni wzięli tzw. “szczepionkę”.
Aluminium i węgiel.
Życie aluminiowe (glinowe) w obecności węgla (z węgla składają się białka i węglowodany, które znajdują się w ciałach ludzi jako materiał budulcowy ciała, oraz żelazo – w krwi ludzkiej).
Końcówka nóżki robaka aluminiowego (morgellons) o długości 2,5 mm, która składa się całkowicie z aluminium.
75% ludzi w Polsce dokonało wyboru i wstrzyknęło sobie “szczepionkę” cov-ID. Dobrowolna eutanazja, na której zależy przestępcom u władzy.
Dobrowolna eutanazja bezmyślnych ludzi.
Producent jaj robaków aluminiowych razem z tlenkiem grafenu (węgla, który powoduje wykluwanie się robaków z jaj).
Kto z ludzi dostał jajo, sól fizjologiczną lub cukier?
Ten świat jest już prawie całkowicie stracony…
Wszyscy chętni już wzięli te aluminiowe zwierzątka do swoich organizmów (można pogratulować inteligencji).
Szczoteczka do pobierania DNA człowieka z komory nosowej, z płytki siateczkowej (płytka siateczkowa łączy się bezpośrednio z mózgiem, z pominięciem ochronnej bariery krew – mózg, nerwy węchowe; w ten sposób przestępcy u władzy wkładają ludziom bezpośrednio do mózgu wirusy, morgellons, inne patogeny – pod pozorem testów na cov-ID).
Szczoteczka do pobierania DNA – końcówki są stopione, a nie odcięte.
Szczoteczka do pobierania DNA – oficjalne kłamstwo: do (oszukanych) testów PCR, produkt firmy Pfizer, jak te “szczepionki”.
Szczoteczki do pobierania DNA człowieka – skład chemiczny – dużo węgla (katalizator dla aluminiowych robaków).
A kogo to interesuje? A może warto się zainteresować, co przestępcy u władzy robią z ludzi?

======

======

dr Zbigniew HAŁAT – Polacy w opresji, musimy się bronić (2021-09-21)

======

07.2021 – Naukowcy z University of Almeria i La Quinta Columna odkryli toksyczny tlenek grafenu za pomocą mikroskopii elektronowej i optycznej w szczepionkach Pfizer i Astrazeneca.

Karen Kingston, były pracownik firmy Pfizer, udowodniła zawartość toksycznego tlenku grafenu w formułach “szczepionki” przeciw cov-ID w patencie z Chin “Nano Coronavirus Recombinant Vaccine Taking Graphene Oxide as Carrier/ CN112220919A”.

Grafen powoduje zakrzepicę i zapalenie mięśnia sercowego – magnes wykrywa grafen w ramieniu po wstrzyknięciu “szczepionki”.

W 2001 roku około 200 krajów zgadza się na to, że WHO (Międzynarodowa Organizacja Zdrowia) będzie koordynowało działania globalnie w razie wybuchu pandemii.

05.2009 – WHO zmienia definicję pandemii usuwając wymóg milionów śmiertelnych ofiar, żeby w czerwcu 2009 ogłosić stan pandemii w USA “świńska grypa”.

06.2009 – Jane Burgermeister dziennikarka śledcza z Austrii (zamordowana po wcześniejszej próbie osadzenia jej w szpitalu psychiatrycznym) pozywa WHO, firmę Baxter i bankierów: Davida Rockefellera, Davida de Rotschilda, Georga Sorosa za próbę rozpętania pandemii przy użyciu 72 kg mieszanki ptasiej grypy i ludzkiej grypy, która miała być podana jako szczepionka na grypę sezonową w lutym 2009.

2010 – Na stronie internetowej Fundacji Rockefellera pojawiają się pierwsze wzmianki o pandemii; “Lockstep 2010”, w którym rozpisano na etapy zniewolenie ludzi pod pretekstem pandemii; zaplanowana pandemia rozpoczęta została dnia 01.01.2020 we wszystkich krajach na planecie.

======

Cov-ID: czy zadałeś sobie pytanie: dlaczego “troska” o zdrowie ludzi na całym Świecie stała się taka agresywna?

======

Kwarantanna jest wtedy, kiedy ograniczane jest przemieszczanie się ludziom chorym.

Tyrania jest wtedy, kiedy ograniczane jest przemieszczanie się ludziom zdrowym (ograniczane przez przestępców u władzy).

======

Logiczne zachowanie (2021-08)

======

Plany przestępców u władzy sprzed 50 lat właśnie się realizują. Oni zawsze informują o swoich planach. Brak sprzeciwu ludzi oznacza akceptację. Ludzie bez wyobraźni nazywają to “teorią spiskową”.

Praca zdalna. Wideo konferencja. Trening zdalnie. Nauka zdalna. Porada u lekarza na odległość. Terapia online.

======

Przykra informacja dla zwolenników maseczek. Najlepsze atestowane maseczki FPP3 zatrzymują 99 % cząstek o wielkości 0,6 mikrona i to przez określony czas, niech by nawet 0,5 godziny. Największy wirus jest pięć razy mniejszy a średnio ma 0,1 mikrona a najmniejsze osobniki 0,06 mikrona. To jakby otworem średnicy największej piłki do kosza chcieć powstrzymać piłeczki do ping-ponga. Większość, a może i nawet wszyscy i tak zakłada maseczki FPP NIC, więc o jakiej ochronie jest mowa? Pomińmy szczelność przylegania maseczki do twarzy. Często powtarzany argument jakoby wirus musiał być wyłącznie osadzony na cząsteczce wilgoci (śliny) jest niestety nieprawdą. Zaobserwowano, że tak jak w przypadku pyłów zawieszonych PM2,5 (2,5 mikrona), wirus zawisa w powietrzu nawet na kilka godzin.

Większą podatność na zakażenie mają oczy w porównaniu z systemem oddechowym człowieka. Każdy powinien nosić szczelne okulary.

Celem zmuszania ludzi do noszenia tak zwanych maseczek jest spowodowanie ciężkich chorób dróg oddechowych u ludzi i w ten sposób doprowadzenie ludzi śmierci.
A główny cel to wytworzenie odpowiednich “nawyków” w psychice ludzi, którzy nie rozumieją, czemu to służy. Dzieci będą uważały tzw. maseczki za normalną część garderoby, a nie patologię z punktu widzenia psychologii.

Tzw. szczepionki, czyli preparat zmieniający genetykę człowieka (mutagen) powodują zmiany nie tylko w ciele fizycznym, ale również w ciałach energetycznych człowieka. Człowiek traci swoją indywidualność i niezależność, traci swoją wolność. A siły szatańskie powoli przejmują człowieka aż do całkowitego przejęcia. Proces już się rozpoczął dla tych ludzi, którzy wstrzyknęli sobie tą truciznę do ciała fizycznego i jeszcze żyją.


W Polsce ma umrzeć jak najwięcej Polaków, ponieważ na przejęcie terenu po zmarłych Polakach i ich majątku czekają “nowi obywatele” (wrogowie Polaków). W mieście Łódź (Polska) już są wyremontowane (na koszt Polaków) i przygotowane do zasiedlenia kamienice, które czekają na przybycie “nowych obywateli”. (2020 rok)

======

Wojciech Sumliński – Spowiedź ratownika (medycznego) (2021-04-15)

Testy PCR firmy Abbott.
W filmie pokazano wykonanie testu PCR za pomocą soli fizjologicznej (bez czynnika genetycznego, bez wymazu).
Wynik testu jest pozytywny dla cov-ID 19.

Zalecenie dla ratowników medycznych od ich przełożonych (dyrektorów): jeżeli skończy się płyn do robienia testów PCR to należy używać soli fizjologicznej. A płynu (buforu) bardzo często nie ma. Co najmniej 50% testów PCR robi się z użyciem soli fizjologicznej.

Zrobienie 8 testów z soli fizjologicznej daje 7 wyników pozytywnych (87,5%).

Te wyniki testów są kierowane do statystyk rządowych, które prowadzi premier rządu i minister zdrowia. Te fałszywe statystyki są przedstawiane w propagandzie w telewizji.

Propaganda rządu mówi o liczbie zakażonych COVID-19 na podstawie sfałszowanych testów, a nie o liczbie ludzi chorych z objawami choroby. To jest drobna różnica, to jest oszustwo.

Na podstawie pozytywnego testu PCR na COVID-19 człowiekowi odbierana jest jego wolność, staje się on niewolnikiem tego systemu (śmierci). I taki człowiek trafia do statystyki, że jest zakażony COVID-19. To jest zabijanie z premedytacją zdrowych ludzi.

Wszyscy zatrudnieni w branży medycznej, którzy pracują dla COVID-19, dostają obecnie (2021-04) 2,5 razy więcej pieniędzy. Tak się kupuje milczenie kolaborantów systemu, za pieniądze podatników. Rząd drukuje duże ilości pieniędzy, inflacja wzrasta.

Jest coraz więcej samobójstw, również ludzi w starszym wieku. Ludzie nie mają za co żyć, oni zostali doprowadzeni przez rząd do nędzy (tak zwane: lockdown).

Jest coraz więcej zgonów po szczepieniu, a w przyszłości będzie coraz więcej.

Ofiar tego oszustwa cov-ID 19 jest już więcej, niż w wyniku zachorowania i śmierci w wyniku powikłań. To jest oszustwo i ludobójstwo z premedytacją.

Wynik pozytywny testu PCR na obecność cov-ID 19 zrobionego za pomocą soli fizjologicznej.

======

======

Fakty, które musisz znać wybierając tzw. szczepionkę przeciwko cov-ID 19.

Pfizer
– firma zapłaciła 4,7 miliardów dolarów kar za fałszywe informacje, za liczne naruszenia zasad bezpieczeństwa dotyczące produkcji leków i sprzętu medycznego, za nielegalną promocję oraz praktyki korupcyjne.

Moderna
– nigdy, od czasu powstania firmy, nie udało się wprowadzić na rynek żadnej szczepionki mimo, że oni próbowali wprowadzić 9 różnych szczepionek, z których każda nie przeszła przez badania klinicznej 3 fazy.

Johnson & Johnson
– nazwa tej firmy wymieniona jest w setkach tysięcy pozwów sądowych dotyczących toksycznych i / lub niebezpiecznych produktów, w tym: leków, szamponów, sprzętu medycznego, zasypki dla niemowląt skażonej kancerogennym azbestem.

Astra Zeneca
– stosowanie tzw. szczepionki tej firmy zostało zawieszone w wielu krajach europejskich z powodu poważnych i śmiertelnych powikłań spowodowanych przez indukowane tzw. szczepionką powstawanie zakrzepów krwi w organizmie.

Nie martw się – jesteś w dobrych rękach.

Jeżeli jesteś zaczepiony (zaszczepiona), to pamiętaj, aby nosić maskę, zachowywać dystans społeczny, ponieważ nadal ty możesz roznosić wirusa.
Ty masz już w sobie wirusa, który powoduje wytwarzanie białka kolcowego cov-ID przez komórki twojego ciała fizycznego – i ty możesz zarażać ludzi zdrowych, którzy nie byli “szczepieni”.

Ty nadal możesz zachorować. – Zaufaj nauce.

Joseph Mengele też robił takie eksperymenty medyczne na ludziach m. in. przez “szczepionki”, w czasie 2 wojny światowej.

======

Zakrzep się

Wiara w to, że firmy farmaceutyczne walczą z chorobami jest tak samo niedorzeczna, jak wiara w to, że firmy zbrojeniowe walczą o pokój.

Zakład pogrzebowy “Ostatnia prosta”.

======

Wiele organizmów żywych zawiera w swoim genomie sekwencje wirusowe zintegrowane, tzw EVE (Endogenous Viral Elements).

Około 8% ludzkiego genomu stanowią retrowirusowe sekwencje HERV (Human Endogenous RetroVirus).

Zatem nie należy się dziwić, że te sfałszowane testy PCR wykrywają jakieś DNA, kiedy jest stan zapalny organizmu wywołany np. skażeniem elektromagnetycznym, obecnością aluminium w organizmie lub obecnością metali ciężkich. Te trucizny pochodzą z chemtrails (wdychane do płuc przenikają one do krwiobiegu), skażonej żywności, skażonej wody lub tzw. szczepionek (broń biologiczno – chemiczna).

Ponadto są wirusy RNA lub DNA.

Ponadto woda (szczególnie w dużych miastach) i żywność jest skażona hormonami (np. estrogen). To ma na celu spowodowanie dysfunkcji w organizmie mężczyzny (zanik cech męskich). Tak wykastrowani mężczyźni (niewolnicy) nie stawiają oporu zorganizowanej grupie przestępczej, która chce kontrolować całkowicie tą planetę i wszystkich ludzi.

======

10 etapów ludobójstwa w kontekście Covid (2021-04-05)

======

[FRAGMENT] Kto wydał na to zgodę? Dr Katarzyna Ratkowska PL1TV (2021-06-10)

======

Ivan Komarenko – Rosja w czasie zarazy. Przylot i spacer po Moskwie. (2021-04-02)

======

Aleksander Łukaszenka, prezydent Białorusi – Oferowano nam 940 mln dolarów za lock down. (2020-06-19)

======

Podstępny zastrzyk SZATANA – Film usunięty z YouTube po 3 godzinach (2021-03-19)

======

Отрок Вячеслав – ПЕЧАТЬ АНТИХРИСТА (2017-07-31)

Pieczęć antychrysta

======

Dr Hałat i Niezalezni Lekarze bronią niewinne dzieci przed – Sami Wiecie Czym. (2021-07-15)

======

Nie możemy zmusić do szczepień, ale możemy zmęczyć testami PCR (2021-07-31)

======

Szczepionka uczyni Ciebie “wolnym” (2020-12-27)

======

Jan Taratajcio – Dokąd zmierza świat? Apokalipsa na własne życzenie. (2020-12-23)

======

Sebastian Pitoń – To my stoimy w prawie, rząd jest rebeliantem. (2021-01-12)

Fragment filmu z 2007 roku o zaplanowanej epidemii

======

Boris Johnson w ONZ zapowiada oficjalnie: chipy, implanty, nanotechnologie i nową moralność (2021-06-13)

======

Kiedy koniec epidemii (zarazy)? Szykujcie się na najgorsze. (2021-05-29)

======

Dr Hubert Czerniak – Krytycznie o obostrzeniach i eksperymentach medycznych (na ludziach) (2021-09-03)

======

Aleksander Haretski – Nowa forma masowego zniszczenia ludzi. Ostrzeżenie z Rosji. (2021-04-10)

======

Oficjalne dane Unii Europejskiej na temat preparatów genetycznych (2021-05-30)

======

======

Wielki Reset – posunięcie elity finansowej (przeciwko ludziom) (2021-02-08)

======

Szach – Mat dla Ludzkości (2021-05-16)

======

Oszustwo PASZPORTU cov-ID. Cyfrowa tożsamość czy zniewolenie wirtualne? (każdy już ma swój profil cyfrowy zrobiony z danych nielegalnie pozyskanych) (2021-06-30)

======

Wirus HIV w leku firmy Bayer (2009-07-21)

======

Sebastian Ross – THIS IS HOW YOU END THE PANDEMIC IN POLAND (2021-02-14)

Jak się kończy pandemia w Polsce?

======

Wirusologia
Podręcznik dla studentów (medycyny)
Autor: Leon Jabłoński
Wydawca: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
Rok wydania: 1973

Korona wirusy

Korona wirusy należą do małych szatanów, które u ludzi na całym świecie i w każdym wieku wywołują pospolite przeziębienia.

I dlatego one stanowią jedną z nieuniknionych przykrości ludzkiego życia.
Nazwane są one tak z powodu korony charakterystycznych podłużnych wypustek, które są widoczne w mikroskopie elektronowym.

Korona wirusy są przyczyną wielu zachorowań, szczególnie w zimie i na wiosnę, kiedy słabną ataki innej dużej grupy katarogennych napastników – rinowirusów.

Zakażenia wywołane przez korona wirusy bywają czasami śmiertelne u zwierząt laboratoryjnych, ale nie u człowieka.
Wyjątek stanowią sytuacje, w których odporność immunologiczna człowieka jest drastycznie zmniejszona z jakiegoś powodu.
(Np. silne promieniowanie elektromagnetyczne, zatrucie skażonym jedzeniem lub wodą, zatrucie adiuwantami (dodatkami aktywnymi chemicznie i biologicznie) w tzw. szczepionkach, zatrucie chemiczne z tzw. leków, zatrucie wdychaniem trucizny chemicznej i biologicznej rozpylanej przez samoloty o nazwie chemtrails.)

Korona wirusy potrzebują zaledwie trzech dni, aby namnożyć się w drogach oddechowych w ilości wystarczającej do spowodowania fatalnego samopoczucia ich ofiary. Przeciętnie takie przeziębienie trwa około jeden tydzień. Jest to kilka dni krócej, niż typowa infekcja rinowirusowa. To rekompensuje większą niż w przypadku rinowirusów ilość wydzieliny zatykającej nos.

Korona wirusy z zadziwającą skutecznością potrafią powtórnie atakować tych samych gospodarzy.
To stanowi jedną z przyczyn, dla których wszelkie marzenia o szczepionce pozostają w sferze utopii.

U ludzi infekcje wywołane korona wirusem są bardzo popularne.

======

Zrozumcie, że jesteście oszukiwani.

W Polsce ani jedna osoba nie zmarła na korona wirus.

20 kwietnia 2020

Dr Zbigniew Martyka, ordynator oddziału zakaźnego szpitala w Dąbrowie Góniczej, Polska.

======

Czym jest C-19 / C-21? Stop tzw. pandemii. NEOS (2021-01-03)

======

  1. Maseczka chirurgiczna pod mikroskopem.
  2. Korona wirus pod mikroskopem.

Średnica wirusa COVID-19 jest kilka tysięcy razy mniejsza od długości odstępów pomiędzy nitkami włókna użytego do produkcji maseczki chirurgicznej.

Wniosek: maseczka chirurgiczna nie chroni przed wirusem.

======

Maski na twarz, które rzekomo chronią – to oszustwo

Dr Zbigniew Martyka, ordynator oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej, udzielił wywiadu „Gazecie Krakowskiej”. Rozmowa została opublikowana w sobotę, 18 kwietnia 2020 roku. Dr Martyka stanowczo sprzeciwia się nakręcaniu paniki wokół korona wirusa i wskazuje na bezsens restrykcji wprowadzonych przez rząd. Zapewnia też, ze maseczki nie chronią przed wirusem, a ich długotrwałe noszenie jest szkodliwe dla zdrowia. Podkreśla, że korona wirus jest mniejszym zagrożeniem niż grypa, a większość osób przechodzi go łagodnie lub bezobjawowo.

– W zakładach pracy nakazuje się chodzić cały czas w rękawiczkach. To niczemu nie służy, bo rękawiczki nie chronią przed wnikaniem wirusa. Prosta rzecz, oddychanie skóry, które naturalnie zwalcza wirusy.

– Maseczki nie chronią przed niczym. Ktoś będzie nosił tę maseczkę kilka godzin, na jej powierzchni zbiera się wilgoć, namnażają się bakterie i grzyby. Taką maseczkę po kwadransie powinno się zmienić – wyjaśnia lekarz.

Odnosząc się do wyników pacjentów pojawiających się w jego szpitalu dr Martyka podkreśla, że niewielu z nich ma korona wirusa. – Prawie wszyscy łagodnie to przeszli, poza jedną osobą, która była ciężko schorowana (choroby towarzyszące). Wie pan, w świecie medycznym jest takie powiedzenie, że najlepszą oceną jest ocena patomorfologiczna. Robi się sekcję zwłok, więc nie ma pomyłki, bo wszystko jest widoczne – na co zmarł człowiek. Patomorfolodzy wypowiadają się, że na swoim stole nie spotkali ani jednej osoby, która zmarłaby z powodu korona wirusa. We Włoszech trafiły się może trzy takie osoby.

Źródło informacji i cytatów: Gazeta Krakowska (2020-04-26)

======

~Yo (2020-12-30) (07:21)

Zaskakującą cechą COVID jest to, że nikt nie chce postawić przed Trybunałem Międzynarodowym jego twórców i dystrybutorów.

======

Co roku malarią zakaża się 220 milionów osób, z czego umiera 1 – 3 miliony osób. I jakoś nikt nie robi z tego powodu pandemii.

======

~ jakieś pytania? (2020-12-30) (06:46)

Ma ktoś jeszcze wątpliwości, że ten wirus (kolejny po poprzednich seriach wirusów) jest sztucznie stworzoną bronią biologiczną przeciwko ludziom?

======

~ ciąg dalszy straszenia (2020-12-30) (08:36)

Tymczasem państwo Szwecja płaci odszkodowania (z pieniędzy podatników, a nie z pieniędzy koncernów farmaceutycznych) po szczepieniu w czasie tzw. pandemii H1N1 w 2009 roku ofiarom tych szczepień. I nie chodzi tu o niepożądane objawy poszczepienne NOP, ale o ciężkie powikłania, m. in. narkolepsja. Koncerny farmaceutyczne zrobiły z tych ludzi kaleki do końca życia. Czy już nie pamiętacie histerii w mediach, że to pandemia i należy się szczepić? “Eksperci” rządowi zapewniali, że szczepionki są bezpieczne – tak samo, jak dziś z tzw. COVID. Historia się powtarza. Teraz producenci i dystrybutorzy tej tzw. szczepionki mają groźniejszą broń biologiczną i chemiczną, która jest aktywnym mutagenem RNA. Ta substancja aktywna biologicznie sama się replikuje w organizmie żywym, czyli działa jak wirus i powoduje zmiany również w DNA człowieka. To są typowe działania doktora Josepha Mengele na ludziach w obozach koncentracyjnych z czasów 2 wojny światowej. To wszystko jakoś przypomina elektroniczny obóz koncentracyjny, elektroniczny obóz zagłady.

======

Paszporty COVID to jest taki sam wynalazek, jakim był w obozach śmierci w czasie 2 wojny światowej tatuaż z numerem. Te tatuaże z numerem jako “udogodnienie” pomagały ludziom łatwiej trafić do komory gazowej, w której oni byli zabijani. Oficjalnie ci ludzie szli “pod prysznic” w celu sanitarnym, aby się umyć. Przestępcy u władzy byli bardzo “humanitarni”.
A producenci gazu Cyklon B produkują teraz tzw. “szczepionki”.
Historia się powtarza, a nie minęło 100 lat.

======

Czy wy nie rozumiecie, że my to robimy, aby chronić wasze zdrowie ?!

======

80% sprytu lisa zależy od głupoty kury.

======

To jest fragment gazety z 2011 roku z artykułem Billa Gattes’a pt. “depopulacja za pomocą przymusowych szczepień”.

Gdyby nie to, że stara emerytka przechowuje stare gazety, to by nie było informacji, że taki artykuł w gazecie istniał. Ponieważ sieć internetowa została “wyczyszczona” z tej informacji.

W artykule możemy przeczytać, że przymusowe szczepienia ludzi to jest “ekologicznie czyste rozwiązanie”.

======

Demokracja działa tak długo, jak długo bydło myśli, że wybiera pasterza.

======

Gotowanie żaby – powoli podgrzewamy wodę, aby żaba się nie zorientowała, że jest gotowana.

Przestępcy u władzy stosują tą samą taktykę – oni powoli przejmują kontrolę nad umysłami naiwnych ludzi, z których oni robią swoich niewolników i pożytecznych idiotów.

======

To dla waszego bezpieczeństwa – przecież !!

======

Szczepienie za pomocą testu PCR (2021-02-12)

Johns Hopkins University potwierdza: w przypadku odmowy szczepień można zaszczepić za pomocą testu PCR! (płytka siateczkowa w komorze nosowej – bezpośredni dostęp do mózgu, z pominięciem bariery krew – mózg; dlatego w testach PCR do wymazu są tak długie patyczki; patyczki do testów są zakażone wirusami, zawierają morgellon i zawierają nano chipy).

W styczniu 2019 roku WHO określiła rosnącą liczbę krytyków szczepień jako jedno z dziesięciu największych “zagrożeń” dla zdrowia na świecie, a od bezprecedensowego fiaska szczepień koronowych dosłownie wzrosła liczba osób, które odmówiły szczepienia.

W międzyczasie opór tworzy się nawet w konwencjonalnym środowisku medycznym. Ale mistrzowie WHO nalegają na nierealistyczne pokrycie szczepień na poziomie co najmniej 70 procent (plan wymordowania 6,5 miliarda ludzi za pomocą szczepionek może nie zostać zrealizowany przez psychopatów i kryminalistów u władzy; w Polsce premier Mateusz Morawiecki – rok 2020 – wraz z parlamentem – odpowiada za śmierć co najmniej 100 tysięcy ludzi z powodu blokady leczenia ludzi chorych np. na raka; to jest ludobójstwo z premedytacją).

Różni eksperci i byli dziennikarze głównego nurtu, tacy jak John O’Sullivan, ostrzegają teraz, że masowa kampania testów PCR może być ukrytym programem szczepień WHO. (patrz Principia Scientific)

O’Sullivan odnosi się do nowej technologii opracowanej na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa, która ma umożliwić tajne szczepienia za pomocą testu PCR. (por. Johns Hopkins Universitiy) Zainspirowani pasożytniczym robakiem, który wbija swoje ostre zęby w jelita gospodarza, naukowcy z Johns Hopkins opracowali maleńkie mikrourządzenia w kształcie gwiazdy, które przyczepiają się do wyściółki jelit i mogą dostarczać “leki” do organizmu.

Te maleńkie urządzenia, znane jako “Theragrippers”, są wykonane z metalu i cienkiej, zmieniającej kształt folii. Pokryte są wrażliwą na ciepło parafiną i nie są większe niż drobina kurzu.

To mikro urządzenie pozostanie w jelitach i stopniowo uwalnia swoje “leki” do organizmu człowieka – bez jego wiedzy i wbrew jego woli. Ostatecznie Theragripper traci przyczepność do tkanki i jest usuwany z jelita przez normalną funkcję mięśni żołądkowo – jelitowych.

Uwaga: według Johns Hopkins University, Theragrippers są faktycznie podawane za pomocą wacika (patyczka do testów PCR).

Zespół badawczy z Johns Hopkins University opublikował pozytywne wyniki badań na zwierzętach jako artykuł okładkowy w Science Advances 28 października 2020 r., potwierdzając, że nowa technologia działa bez zarzutu.
Tutaj jest informacja, że aktywne mechaniczno – chemiczne chwytaki inspirowane pasożytem przewodu pokarmowego lub teragrippers mogą przetrwać w przewodzie pokarmowym żywych zwierząt przez 24 godziny. One przylegają autonomicznie do tkanki śluzówki. Środek przeciwbólowy (Ketorolak trometamolu) wydłuża czas przebywania urządzenia około 6x. Wyniki te stanowią doskonały dowód na to, że zmieniające kształt i samoblokujące mikrourządzenia poprawiają skuteczność przedłużonego podawania “leku”.

Uwaga: Jeśli nie możesz sobie wyobrazić, że rząd dałby ci toksyczne substancje wbrew twojej woli i bez twojej zgody, to powinieneś pamiętać o wszystkich przerażających eksperymentach na ludziach. W 2007 roku CDC przyznało nawet, że w latach 1955-1963 10-30 milionów obywateli zostało zakażonych wirusem raka SV40 za pomocą szczepienia przeciwko polio. Rządy krajów to są zorganizowane grupy przestępcze o układzie mafijnym międzynarodowym, które od zawsze działają przeciwko ludziom.

Podczas wnikliwej wideokonferencji z dr. Judy Mikovits, Robert Kennedy Jr. i Dr. Davidowi Martinowi powiedziano, że zgodnie z legalną definicją, szczepionka mRNA w ogóle nie jest szczepionką. Niesłusznie nazywa się to szczepionką, aby ukryć fakt, że rzekoma szczepionka jest w rzeczywistości substancją zmieniającą genetykę człowieka. Uzurpatorzy i pasożyci znowu “bawią się” w Boga.

Doświadczony lekarz i epidemiolog, dr. Wolfgang Wodarg stwierdził w ocenzurowanym wywiadzie dla Rubikona:
W rzeczywistości ta “szczepionka” powinna być ZABRONIONA dla ludzi, ponieważ jest to manipulacja genetyczna!!

======

Potrójna korona władzy (nad kim?): Watykan City, London City, Washington DC.

======

Prawda to tylko jedna z płaszczyzn istoty rzeczy (rzeczywistości).

======

Dwie drogi. Każdy człowiek wybiera.

======

Chemtrails – Co zawierają rozpylane aerozole i co mają wspólnego z zaplanowaną epidemią?

2020-12-10

PM10 to nazwa cząsteczek metali nie większych niż 10 mikronów, wdychane pozostają wewnątrz pęcherzyków płucnych. Ze względy na swoją wielkość przedostają się przez barierę płucną do krwiobiegu. Na Uniwersytetu w Leuven przeprowadzono liczne testy, badano wchłanianie przez organizm cząstek submikronicznych o wielkości 0,1 mikrona.

Badania potwierdziły, że w ciągu 60 sekund, tej wielkości nanocząsteczki, przedostają się do krwiobiegu i w ciągu godziny docierają do wątroby i nerek oraz innych organów i tam już pozostają, raczej do końca życia. PM10 mają wymiary zbliżone do wymiarów czerwonych krwinek, nanocząsteczki wytwarzane przez nanotechnologie, mają rozmiary podobne do DNA, do białek, do enzymów. W tej sytuacji może zachodzić i zachodzi nano biologiczna interakcja.

Ktoś, kto używa takiego arsenału broni, chce stworzyć ewolucyjnie hybrydy, połączenia związków organicznych z metalami i sztucznym materiałem. Te cząsteczki są w stanie dotrzeć do dowolnego obszaru ciała i komórek – bez wyjątku. Więc mogą dotrzeć także do mózgu. Zidentyfikowano je w patologicznych tkankach mózgu, w jądrach, w sercu, w naczyniach wieńcowych, w mięśniach, szpiku kostnym. Modyfikowane technologicznie nanocząsteczki mogą wchodzić we wzajemne oddziaływania z organizmem, z białkami, mogą pozostawać na zewnątrz komórki, część z nich może wnikać do wnętrza komórki i oddziaływać na na mitochondria.

Mogą pozostać w środku komórki także podczas mitozy i oddziaływać na DNA. Nanopatologia jest gałęzią nauki, która zajmuje się tym, jak organizm reaguje na obecność mikro i nanocząsteczek. Do badania na takim poziomie molekularnym używa skaningowego mikroskopu elektronowego oraz spektroskopu rozproszonej energii. W trakcie licznych badań patologicznych, ludzkich tkanek, narządów, układów – ujawniono nagromadzenie mikro i nanocząsteczek żelaza, chromu, niklu, wolframu, cynku, miedzi, fosforu, chloru, rtęci, strontu, baru, aluminium (glin). Znakomita większość tych cząstek nie jest biodegradowalna i niekompatybilna z naszym organizmem, jest ciałem obcym, na które reaguje nasz układ odpornościowy.

Te cząsteczki mogą dostać się do organizmów tylko poprzez ich wdychanie, połknięcie lub wstrzyknięcie (szczepionki). Innej drogi nie ma. Przytaczając opisane wyżej cząsteczki różnych pierwiastków większość z Was musiała zauważyć, że część z nich to składniki pyłów rozpylanych nad naszymi głowami przez wojskowe samoloty (chemtrails). Tu rodzi się pytanie jak mikro i nanocząsteczki, o niewielkiej przecież masie, mogą z takiej wysokości schodzić nad ziemię? Tu odpowiedzi jest kilka.

W nauce meteorologii znane jest zjawisko konwencji termicznej i dynamicznej. Konwekcja termiczna powstaje przy nierównomiernym nagrzaniu się powietrza nad podłożem o zróżnicowanych miejscowo temperaturach.
Prądom wstępującym towarzyszą prądy zstępujące (ruch pionowy w dół) o znacznie mniejszych prędkościach, powstające na obrzeżach obszaru objętego prądami wstępującymi. Konwekcja dynamiczna jest związana z procesami zachodzącymi w wielkiej skali, np. na obszarach niżów i wyżów barycznych, jako wynik poziomej zbieżności lub rozbieżności masy. Prędkości tego rodzaju prądów wstępujących i zstępujących są niewielkie, rzędu kilku centymetrów na sekundę. Jak widzimy mikro i nanocząsteczki mogą swobodnie, powoli schodzić na niższe warstwy atmosfery wraz z prądami zstępującymi. Przy konwekcji dynamicznej znaczna część rozpylonych w atmosferze cząstek bez uszczerbku dotrze do powietrza, którym my oddychamy.

Najgorzej sytuacja wygląda w miastach, gdzie utrzymuje się pył. Mikro i nanocząsteczki stają się strukturalnym elementem tego pyłu i skuteczniej infekują mieszkańców miast. Liczne publikacje na temat składu chemtrails wskazują, że w sprajach (pyłach chemtrails) używa się związków metali ciężkich, wodorotlenku glinu (aluminium – powoduje przewlekły stan zapalny organizmu), węglanu baru, tytanianu strontu, tlenku strontu, tlenku baru w końcu tlenku glinu. To nie jest przypadek. Te związki mają tę właściwość, że wiążą wodę, wcześniej lub później, razem z opadem, opadają na Ziemię. One dostają się do wód deszczowych, gruntowych, dalej do zbiorników wodnych, wodociągów i są przez nas połykane. Te wszystkie trucizny obniżają odporność immunologiczną organizmu i są przyczyną chorób. One również powodują dysfunkcje umysłowe i psychiczne u ludzi.

Większość z tych metali używanych jest jako adiuwanty w szczepionkach, potęgujących reakcję immunologiczną. Czy już dostrzegacie tę koincydencję? Zwróćcie uwagę na wyjątkowa zbieżność. Metale rozpylane przez samoloty w specjalnie spreparowanych koktajlach, w postaci mikro i nanocząsteczek, najczęściej dostają się do górnych dróg oddechowych, do oskrzeli, płuc. W związku z tym że się nie rozpuszczają wywołują przewlekłe stany zapalne właśnie w górnych drogach oddechowych. Zadziwiająca rzecz, że wirus SARS-CoV-2 atakuje akurat właśnie te same górne drogi oddechowe. Wygląda to tak jakby ktoś najpierw zaplanował wywołanie stanów zapalnych, osłabił liczne organizmy, by dopaść mógł je wirus.

Producentem, który ma możliwości technologiczne produkcji tych trucizn są koncerny farmaceutyczne i zakłady chemiczne – to chyba jest oczywiste.

Samoloty rozpylały chemtrails nad naszymi głowami od lat (od roku 1998), to wystarczająco długi okres by u wielu ludzi wywołać przewlekłe stany zapalne, nie tylko w górnych drogach oddechowych. Organizmy ludzi zostały w ten sposób osłabione do tego stopnia, by pokonał je nawet mało zjadliwy wirus. Jest jednak jeszcze jedna, przerażająca możliwość, jaką biorę bardzo poważnie pod uwagę. Mianowicie te mikro i nanocząsteczki metali, ze względu na swoją masę, wielkość i strukturę są wrażliwe na promieniowanie elektromagnetyczne.

Za pomocą fali o odpowiedniej długości i częstotliwości można wywołać ich wibrację w górnych drogach oddechowych. Reakcja organizmu może być podobna do infekcji wirusowej. Utrzymywanie przez jakiś czas wibracji, albo systematyczne wprowadzanie cząstek i nano cząstek w stan wibracji prowadzi do gwałtownej reakcji organizmu, do załamania, wstrząsu anafilaktycznego. Przypomnę, że ze strony układu oddechowego objawami wstrząsu są: narastający, dławiący kaszel, silne duszności, skrócenie oddechu, świsty. Być może nie przeprowadza się autopsji zmarłych z powodu śmierci na SARS-CoV-2 właśnie z tego powodu.

Wibrujące w ciele mikro i nanocząsteczki metali zostawiłby widoczne ślady, wręcz spustoszyłby komórki i tkanki, wywołując liczne krwotoki, implozję naczyń, szarpiąc i tnąc to, gdzie się zagnieździły. Jeżeli populacja została naszprycowana, przez wieloletnie naloty, mikro i nanocząsteczkami metali, to można w bardzo precyzyjny sposób doprowadzić wybrane osoby do śmierci. Trzeba jednak założyć, że ta metoda infekowania organizmów mikro i nanocząsteczkami z powietrza i dalej przez wodę jest dość zawodna, nie jestem jednak w stanie policzyć jaki procent populacji został z powietrza naładowany tymi cząsteczkami w dostatecznym stopniu.

Można założyć, że część organizmów mogła nawet je zneutralizować, szczelnie otaczając ciała obce. Skala depopulacji nie jest liniowa. Skoro ta metoda nie daje pewności, trzeba sięgnąć po najpewniejsze narzędzie – po SZCZEPIONKI. Na koniec warto dodać, że chemtrails wywołały jeszcze inne skutki.

To oczywiste, że przy takim rozmachu działania celem nie było tylko zainfekowanie populacji mikro i nanocząsteczkami. Rozpylone w atmosferze cząstki metali odbiły światło słoneczne, skutkiem czego o co najmniej 20% spadło nasłonecznienie planety. To musiało wywołać radykalne zmiany w naszym ekosystemie, spadł poziom fotosyntezy, rośliny wchłaniają coraz mniej dwutlenku węgla i coraz więcej tego dwutlenku węgla magazynuje się w otoczeniu (rzekomy przyrost stężenia CO2).

Związki chemiczne i biologiczne używane w chemicznych aerozolach zmieniają radykalnie glebę i zabijają mikroorganizmy w glebie. Owady zapylające kwiaty – pszczoły – też są zabijane (oficjalnie jest to nazywane: zgnilec amerykański pszczół; ale to aluminium powoduje śmierć pszczół i roślin). Współczynniki PH gleby uległy drastycznej zmianie, jej odczyn jest co najmniej 10 do 20 razy bardziej zasadowy i to w ciągu ostatnich 5-6 lat. To prowadzi do kataklizmu w przyrodzie, do masowego umierania krzewów, drzew, trwa, roślin, a więc do radykalnego wzrostu poziomu CO2 przez systematycznie spadający poziom fotosyntezy.

Z powyższego wynika, że celem chemtrails nie jest wcale ratowanie Ziemi tylko systematyczne niszczenie ekosystemu i zabijanie wszelkiego życia na naszej planecie (ludzi, zwierząt, roślin).

A przestępcy (wrogowie ludzi i tej planety), którzy odpowiadają za tą działalność, nadal są bezkarni.

https://globalna.info/2020/12/10/chemtrails-co-zawieraja-rozpylane-areozole-i-co-maja-wspolnego-z-plandemia/

https://www.9dmind.pl/chemtrails-smugi-chemiczne/

======

2014 Fundacja Rockefellera – Podaj dalej – Obnażanie Matrixa (2020-09-15)

======

Wiadomość z Australii. Obudź się Australio! WAKE UP AUSTRALIA! (2020-09-01)

======

Poziom CO2 w maseczce. Pomiar certyfikowanym miernikiem. (2020-09-30)

======

Dziad Wszechwied – маленькие герои СТРАННОЙ ВОЙНЫ (2020-12-01)

Mali bohaterowie dziwnej wojny.

======

Plandemia II InDOKTORnacja (2020-09-26)
Planowana epidemia 2 – indoktrynacja

======

Prof Włodzimierz Gut – Wirusolog (2020-10-25)

======

Бабушка вирус (2020-05-08)

======

Niemiecki Lekarz o epidemii KORONA WIRUS (2020-08-06)

======

Piotr Lewandowski – Jak usunąć skutki szczepień metodą samoleczenia BSM? (2021-02-13)

======

Prof Piotr Kuna – Uniwersytet Medyczny w Łodzi (2020-10-22)

======

Ewa Pawela – Uwaga na testy PCR (2020-10-12)

W tylnej części komory nosowej człowieka znajduje się płytka siateczkowa, która zawiera nerwy węchu. Jest to bezpośredni dostęp do mózgu człowieka, z pominięciem bariery krew – mózg.

Przestępcy robią wymaz do (fałszywych) testów na COVID-19 długimi patyczkami przez kilka minut pocierając płytkę siateczkową. W ten sposób przestępcy infekują ludzi wirusami i wprowadzają nano chipy oraz Morgellons bezpośrednio do mózgu ludzi, którzy nie są świadomi tej działalności przestępczej.
Szczególnie ten przestępczy proceder dotyczy dzieci.

Morgellons zostały odkryte za pomocą mikroskopu o powiększeniu 30x na patyczkach do oszukanych testów PCR i na tak zwanych maseczkach.

Oszukany test PCR ma patent USA utworzony w 2019 roku, którego “autorem” jest Rotschild i pobiera on opłaty za używanie opatentowanego produktu. Wszystkie rządy państw na planecie (za wyjątkiem państwa Białoruś) kupują na rozkaz te fałszywe testy i podatnicy płacą duże pieniądze właścicielowi patentu.

======

Jaki jest główny cel tej pandemii COVID-19? – Ewa Pawela (2020-03-17)

======

Dr Katarzyna Ratkowska i prof. Andrzej Fal w programie “Gość Polsatu” (2021-06-30)

Wypowiedź na konferencji w Hong-Kong. Fundacja Billa Gatesa (2020-09-01)

======

Bill Gates alarmuje – nadchodzi niebezpieczna pandemia (2018-04-30)

======

Bill Gates – depopulacja i zrównoważony rozwój (2015-10-05)

======

Korona Billa Gatesa – Obnażanie MATRIX (2020-01-30)

======

Tomasz Sommer – Bill Gates COVID – tydzień komara i szczepionki. Co łączy miliardera z owadami? (2020-08-25)

======

Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy. COVID-19 (2020-08-29)

======

Francuski Lekarz powiedział prawdę (2020-08-26)

======

Dr Carrie Madej Człowiek 2.0 (2020-08-27)

======

Dr Carrie Madej – Szczepionka na Cov-19 zmieni nasze DNA i nas ludzi – w biologiczne roboty (2020-07-26)

======

Sebastian Ross – Światowe Gestapo (2020-10-07)

======

Sebastian Ross – SPALONY żółta kartka! (2020-11-21)

======

Jan Taratajcio – Jak zatrzymać pandemię w 5 sekund? (2020-11-21)

======

Jan Taratajcio – Głupota osiągnęła apogeum (2020-11-10)

======

Komentarz 😉

~wirus (2020-11-22) (19:27)

Czy przed zaaplikowaniem szczepionki przez lekarza eutanazjologa pacjent będzie informowany o możliwych powikłaniach?

======

======

Wywiad z prof. zw. dr hab. Romanem Zielińskim

Roman Zieliński jest profesorem biologii o specjalności genetyka z prawie 40-letnim doświadczeniem w pracy naukowej i dydaktycznej. Studiował biologię, ze specjalizacją genetyka, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w latach 1971-1976.

2020-12-15

Panie Profesorze, jest Pan bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, gdzie na swoim koncie na FB uświadamia Pan ludzi, korzystając ze swojej obszernej wiedzy z dziedziny genetyki i biologii. W jednym z postów nazwał Pan Narodowy Plan Szczepień „Narodowym Planem pogoni za społeczeństwem z igłą i strzykawką”. Dlaczego?

prof. Roman Zieliński: W istocie tak to właśnie wygląda. Konsultacje tego kuriozalnego dokumentu, który bardziej przypomina biuletyn reklamowy niż opracowanie rządowo-eksperckie, trwały trzy dni. Nie sądzę też, że jakiekolwiek uwagi zostaną uwzględnione. A przecież proponowana technologia mRNA nigdy nie była stosowana u ludzi. Nie znamy skutków ubocznych, które mogą pojawić się po wielu miesiącach lub latach. Rządowi pseudoeksperci zapewniają, że produkt jest bezpieczny, ale żadnego dowodu nie dostarczają. Natomiast producent został zwolniony z odpowiedzialności za działania uboczne. Czyli wyprodukował coś, czego nie jest pewny.

Był Pan jednym z naukowców, którzy podpisali „Apel naukowców i lekarzy o powstrzymanie szczepień na SARS-CoV-2 i powrót do normalności”, pod agidą dr. hab. Korab-Karpowicza, w którym ustosunkowujecie się do Narodowego Planu Szczepień oraz wskazujecie, że szczepionki są niebezpieczne, niezbadane i niepotrzebne. Adresatem Apelu jest Prezydent RP i Rząd.
Czy adresaci w jakikolwiek sposób ustosunkowali się do Waszego apelu? Była jakaś reakcja?

prof. Roman Zieliński: Apel o który Pani pyta był drugim Apelem jaki został wystosowany do Prezydenta RP i Rządu w dniu 14.12.2020 r. i jeszcze nie doczekał się odpowiedzi. Powiem nieskromnie, że miałem swój udział w zredagowaniu obu tych Apeli. Na pierwszy pierwszy Apel do Prezydenta RP i Rządu „W sprawie szczepień na koronawirusa SARS-CoV-2”, z dnia 30.11.2020 r. odpowiedzi udzielili: Minister Zdrowia, dr nauk ekonomicznych Adam Niedzielski, Prezes Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, dr Grzegorz Cessak oraz Dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego i Państwowego Zakładu Higieny, dr hab. nauk o zdrowiu Grzegorz Juszczyk.

W obszernej odpowiedzi z dnia 16.12.2020 r na pierwszy Apel poinformowano, że szybkie uruchomienie szczepień na koronawirusa jest reakcją rządu na pilne społeczne zapotrzebowanie związane z pandemią koronawirusa, a „wszelkie działania podejmowane w celu otrzymania skutecznych szczepionek przeciwko COVID-19, podlegają rygorystycznym procedurom i gwarantują nam wszystkim najwyższe możliwe bezpieczeństwo”.

Na stronie nr 5. autorzy tej odpowiedzi wyjaśniają: „Należy podkreślić , że mRNA podawane w szczepionce replikuje się w cytoplazmie, nie dostając się do jądra komórkowego, a co za tym idzie – nie może integrować się z DNA człowieka”.

W ten sposób dowiedzieliśmy się, że ten preparat, nazywany „szczepionką”, jest produktem inżynierii genetycznej, w postaci konstruktu jakim jest zrekombinowany RNA. Jego zadaniem jest nie tylko pobudzenie naszego układu immunologicznego do wytworzenia przeciwciał na białko S koronawirusa, lecz również replikowanie się w naszym organizmie. Tak więc, obcy element genetyczny, super wirus, jakim jest konstrukt mRNA, będzie angażował aparat translacyjny naszego organizmu w celu wyprodukowania białka S, a także aparat replikacyjny, w celu namnożeniu aktywnych, wirusowych cząstek mRNA.

W ten sposób autorzy tej „nowoczesnej technologii” poszli o krok dalej niż dotychczasowi producenci GMO. Przypomnijmy, że do otrzymywania GMO wykorzystuje się konstrukt DNA z obcym genem, który wprowadza się do komórek roślin lub zwierząt. Od tego momentu konstrukt ten żyje własnym życiem, na co eksperymentator nie ma już wpływu. Konstrukt ten jednak nie namnaża się w cytoplazmie, ani też nie podlega translacji. Konstrukt ten jedynie włącza się w dowolnych miejscach w genom gospodarza, w dowolnej liczbie kopii. Skutkuje to zmianą ekspresji genów oraz ich mutacjami. Ponadto, w odpowiedzi na stres, jakim jest ten obcy konstrukt DNA, w genomie biorcy uruchamiane zostają transpozony, które również mogą zmieniać ekspresję genów i działać mutagennie. Również konstrukt mRNA ze „szczepionki” może zostać włączony do genomu, w tym przypadku ludzkiego i wywołać podobne efekty jakie występują u GMO.

W odniesieniu do „szczepionki” na koronawirusa wprowadzone cząstki mRNA będą dodatkowo podlegać replikacji i translacji. Tak więc w „szczepionce” otrzymamy inwazyjną cząstkę, podobną do złośliwego wirusa lub złośliwych komórek nowotworowych, rzekomo dla naszego dobra. Osoby, które wahają się jeszcze przed przyjęciem tej genetycznej „szczepionki” niech uświadomią sobie, że po jej przyjęciu wprowadzą do swojego organizmu pasożytniczą cząsteczkę mRNA, podobną do wiroidów wykrytych do tej pory jedynie u roślin. Wiroidy roślinne nazywane są pasożytami transkrypcji, ponieważ przejmują one aparat transkrypcyjny swojego gospodarza, doprowadzając go do choroby lub śmierci.

Producent, firma Pfizer, w ulotce pisze, że nie jest znany wpływ szczepienia na płodność. Czy to oznacza, że to szczepienie może wpływać na płodność?
RZ: Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. To nie jest szczepionka w swojej istocie. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. W ulotce producenta preparatu przeciwko C-19 jest jasno napisane, że nie badano wpływu tego produktu na płodność. Czyli nie wiemy czy mogą być skutki uboczne czy nie.

Niemieccy lekarze, wskazują na fakt, że białko wirusa, które ma być produkowane przez nasz organizm jest podobne do syncytyny – białka, które jest niezbędne w zagnieżdżeniu płodu. Podobieństwo to stwarza ryzyko, że wytworzone przeciwciała mogą również atakować syncytynę i w ten sposób wpływać na płodność. Syncytyna jest wytwarzana w tylko w krótkim okresie czasu podczas zagnieżdżania płodu. Ponieważ nie prowadzono badań w tym kierunku, takiej możliwości nie można ani potwierdzić, ani wykluczyć. Być może dlatego producent nie zaleca podawania konstruktu mRNA kobietom w ciąży, a uczestniczki badań klinicznych instruowano aby przez kolejne dwa miesiące nie zachodziły w ciążę.

Tak, ta informacja znajduje się również w ulotce producenta…

prof. Roman Zieliński: Okazuje się jednak, że problem utrzymania ciąży nie jest jedynym związanym z podobieństwem pomiędzy białkiem produkowanym przez konstrukt mRNA przeciwko C-19 a syncytyną.

Syncytyna podlega silnej ekspresji w plemnikach ludzkich. W tym samym czasie w ludzkich oocytach ekspresji podlegają receptory syncytyny 1. Wskazuje to na istotną rolę syncytyny w fuzji komórek, w tym podczas łączenia się plemnika i komórki jajowej. Tym samym syncytyna 1 jest nie tylko istotna dla zagnieżdżenia zarodka, ale również dla prawidłowego funkcjonowania plemników. Zbadanie wpływu tego konstruktu na płodność kobiet i mężczyzn powinna być obowiązkowa przed jakimkolwiek wprowadzeniem tego produktu na rynek.

Oprócz syncytyny 1 wytwarzana jest również syncytyna 2, której rola polega na osłabianiu reakcji immunologicznej matki przeciwko zagnieżdżonemu zarodkowi w błonie śluzowej macicy. Istnieje homeostaza pomiędzy syncytyną 1 i syncytyną 2, będącymi białkami związanymi z rozrodczością. Wykazano, że podczas infekcji przez wirusa grypy również wydzielana jest syncytyna. Ta delikatna homeostaza może być w znacznej mierze zakłócona. Białka S koronawirusa są homologiczne do białek syncytyny i dlatego istnieje uzasadniona obawa, że przeciwciała wytworzone na białko S wirusa będą również wiązać się z syncytyną, co może zakłócić rozwój zarodka, zahamować rozwój plemników oraz utrudnić efektywne zapłodnienie. Może też powstać reakcja autoimmunologiczna, gdyż przeciwciała mogą zostać również skierowane na białka S, które znajdą się na powierzchni komórek.

Czyli potencjalna bezpłodność może dotyczyć nie tylko kobiet, ale także mężczyzn? Jest to naprawdę przerażająca wizja, szczególnie dla młodych osób w wieku rozrodczym.
Jednak osoby starsze, nasi seniorzy, też nie mogą się czuć bezpieczni przyjmując ten preparat zwany potocznie szczepieniem na COVID. Według danych jakie przedstawia producent w ulotce, badania były prowadzone wyłącznie na osobach zdrowych w wieku do 55 lat. Tymczasem nasz rząd ogłosił, że seniorzy będą pierwszymi w kolejce do szczepień.
Jaki może być wpływ takiego szczepienia na seniorów? Co im grozi?
RZ: Medykament przeciwko C-19 nie ma ukończonych badań, nadal jest w fazie testowej. Tak naprawdę wszystko się może wydarzyć po przyjęciu go przez seniora.

Z pomocą skutecznych terapii rząd umożliwi seniorom skrócenie ich czasu na ziemskim padole, a środki zgromadzone w ramach emerytur kapitałowych zostaną ochoczo zagospodarowane na zasypanie dziury budżetowej. Należy wykazać się solidarnością pokoleniową i zmniejszyć cierpienia rządu przez ochocze nastawienie ramion do podania mRNA znanego nam wirusa.

Eksperci pracujący na zlecenie rządu twierdzą, że podanie mRNA seniorom powinno stanowić bezwzględne zalecenie ponieważ straszny wirus zniszczy ich płuca w szalonym tempie. Na dowód porównują, że podatność na śmiertelne powikłania u 25 latka wynosi 1/200, a u 85 latka 20/200. Faktycznie mamy 20-krotny wzrost podatności i nie brzmi to dobrze. Założę się, że niejedna osoba czytając to przestraszy się i ochoczo wystawi ramię.
Tymczasem jest to klasyczna manipulacja statystyką i liczbami, aby pokazać zagrożenie większe niż faktycznie jest. Jest to stary chwyt z serii pułapek myślenia, w których nasz mózg zapisuje liczby ale nie wysila się na przeliczenia i zastanowienie co te liczby oznaczają. Prawdopodobieństwo powikłań u zdrowego 25-latka wynosi 1/200, co daje 0,5%, a więc jest ono bardzo małe.

Natomiast dane odnośnie 85-latka dotyczą grupy schorowanych 85-latków, czyli mamy pierwszą manipulację: zdrowy młody człowiek kontra schorowany senior. Porównanie nieuprawnione, gdyż należałoby najpierw podać prawdopodobieństwo u zdrowego 85-latka, a dopiero potem u schorowanego. Założę się, że u tego pierwszego będzie znacznie niższe. Ale niestety, to jest typowa manipulacja, a także częsty błąd w środowisku medycznym, w którym panuje przekonanie, że każda osoba starsza jest chora. Nie jest to prawdą. Faktycznie wzrasta częstość chorób z wiekiem, ale wiele z nich jest efektem niezdrowego stylu życia i można im skutecznie zapobiegać. Co więcej, zmiana stylu życia u osoby 60+ ma kolosalny wpływ na stan zdrowia.

Stare powiedzenie: Jak dbasz, tak masz…

prof. Roman Zieliński: Wracając do liczb. Pierwsza manipulacja to porównanie zdrowego z chorym. Druga manipulacja polega na podaniu liczb zamiast procentów. Otóż 20 osób na 200 w przypadku schorowanych 85 latków to 10%. Jest to nadal 20 razy więcej niż dla 25-latka, ale 10% może wciąż być akceptowalne zwłaszcza biorąc pod uwagę, że skutki uboczne podania mRNA mogą też wystąpić z taką częstością. O ile 10% przez nasz mózg zostanie odebrane jako mała liczba, to 20 osób już nie. I o to chodzi. O zmylenie mózgu i wykorzystanie szybkiej ścieżki myślenia: stereotypu lub przyzwyczajenia. Nasz mózg jest dość leniwy i gdy może iść na skróty to tak robi. Ośrodki korowe, które przeprowadziłyby analizę danych uruchamiane są później. Nim się uruchomią to układ podkorowy, stereotypowy da odpowiedź. I tę cechę naszego mózgu perfekcyjnie wykorzystują manipulatorzy. Dlatego czytając artykuł o bezwzględnej konieczności podania seniorom mRNA można mieć pewność, że nie o ich dobro chodzi, a o dobro ZUS. Dlatego wszyscy, nie tylko seniorzy powinni jak najszybciej włączyć myślenie, aby nie dać się ogłupić kolorowym reklamom propagującym przyjmowanie mRNA, sami wiecie jakiego wirusa.

No właśnie, w debacie na temat innowacyjności proponowanych nam „szczepień” na wirusa SARS-CoV-2, potocznie na C-19, padają stwierdzenia, że mRNA zawarty w „szczepionce” może wpływać na nasze ludzkie DNA. W jaki sposób? Co to właściwie oznacza dla przeciętnego człowieka?
RZ: Pani pytanie nawiązuje do zagadnienia jakim jest Centralny Dogmat Biologii Molekularnej, przedstawiony przez Watsona i Crick’a. Wymienieni naukowcy otrzymali wcześniej nagrodę Nobla za opracowanie modelu podwójnej nici DNA. W sformułowanym przez nich Dogmacie, stanowiącym podstawę biologii molekularnej, informacja genetyczna jest przekazywana zarówno od DNA, poprzez RNA do białka, jak i od RNA do DNA. Tak więc informacja ta krąży pomiędzy tymi dwoma kwasami nukleinowymi. Oznacza to, że każda cząstka RNA, jaka znajdzie się w cytoplazmie komórki może zostać przekształcona na DNA i włączona do genomu.

Tak rzeczywiście się dzieje, czego przykładem są włączane do genomu człowieka retrotranspozony, wirusowego pochodzenia, które stanowią około 60% ludzkiego genomu. W podobny sposób przemieszcza się do jądra tRNA i mRNA. W komórce występują enzymy, zwane odwrotną transkryptazą, umożliwiające przepisanie RNA na DNA. Należą do nich ludzka telomeraza oraz odwrotna transkryptaza pochodzenia wirusowego.

Proces odwrotnej transkrypcji, czyli przepisywania w komórce kwasu rybonukleinowego na deoksyrybonukleinowy, jest starym ewolucyjnie mechanizmem. Byłoby dziwne gdyby z tego procesu zostały wyłączone cząstki mRNA wprowadzone do naszych komórek wraz z tą „szczepionką”. Zagrożeń związanych z wprowadzeniem tego konstruktu mRNA w „szczepionce”jest wiele i jednym z nich jest możliwość jego włączenia się do genomu człowieka i związany z tym wpływ na zmianę ekspresji genów i ich mutacje. Potencjał wpływu transgenu na genom jest nie do przecenienia, o czym świadczą wyniki badań genetycznych nad GMO u roślin. Ich mutagenny wpływ na genom jest nawet silniejszy niż po zastosowaniu mutagenów chemicznych.

Samoreplikujące się cząsteczki RNA zawarte w „szczepionce”, oprócz bardzo prawdopodobnej ingerencji w nasz genom, o czym wcześniej mówiłem, mogą wywołać jeszcze wiele innych niekorzystnych efektów. Zacznę od tego, że ten konstrukt genetyczny musi przedostać się przez błonę komórkową, aby wniknąć do wnętrza komórki. W tym celu jest on otoczony osłonką lipidową z udziałem glikolu polietylenowego (PGE), który jest nierozpuszczalny w komórce i działa na nią toksycznie. Cząstki wirusowego RNA znajdujące się w cytoplazmie są bardzo reaktywne i mogą rekombinować z innymi wirusami, zarówno w procesie rekombinacji homologicznej jak i heterologicznej.

Może to dotyczyć również konstruktu mRNA znajdującego się w szczepionce. Ten konstrukt może być też identyfikowany jako obcy mRNA, ponieważ mRNA gospodarza jest odpowiednio znakowany. Może to skutkować reakcją autoimmunologiczną. Trwałość konstruktu mRNA mają zapewnić wstawione w tym celu zmodyfikowane nukleotydy, toksycznie oddziałujące na komórkę. RNA komórkowe uczestniczy w rozlicznych szlakach sygnałowych, a obcy konstrukt mRNA może szlaki te zakłócać. Generalnie, nasza wiedza dotycząca szlaków sygnałowych w komórce jest bardzo skromna i dlatego z wielką obawą należy patrzeć na możliwe efekty tej manipulacji genetycznej po przyjęciu „szczepionki”.

Czy to możliwe, że osoby po szczepieniu „szczepionkami” firmy Pfizer będą rozsiewać wirusa SARS-CoV-2, podobnie jak po szczepieniu przeciw odrze. Czy osoby zaszczepione mogą zarażać?

prof. Roman Zieliński: Dla porównania powiem, że szczepionka na wirusa grypy ma efektywność około 50%, to znaczy chroni ona tylko co drugą zaszczepioną osobę. Ochrona ta nie musi być jednak całkowita, to znaczy przebieg choroby może być jedynie łagodniejszy. Trzeba zwrócić uwagę, że połowiczny efekt szczepionki na grypę ma miejsce w sytuacji gdy szczepionka jest każdego roku dostosowywana do aktualnie występujących zmutowanych szczepów wirusa grypy, a na jej zawartość składa się „koktajl” tych atenuowanych szczepów.

W odniesieniu do szczepionki mRNA na SARS-CoV-2 odpowiedź immunologiczną ma wywołać jedynie pojedynczy antygen, jedno białko S, wytwarzane przez nasz organizm na wirusowej matrycy. Najnowsze badania wskazują, że taka szczepionka, np. u kotów wzmaga ich zachorowalność i śmiertelność. Podobnego zdania są naukowcy odnośnie możliwych efektów zastosowania tej szczepionki u ludzi.

Tak więc, odpowiadając na Pani pytanie, odpowiedź nasuwa się taka: osoby zaszczepione na SARS-CoV-2 nie uchronią się przed zakażeniem koronawirusem, a nawet mogą mieć poważniejsze objawy COVID-19, a co za tym idzie, będą rozsadnikiem tego wirusa.

W jaki sposób seniorzy mogą się ochronić przed zachorowaniem na koronawirusa, jeśli nie szczepieniem?
RZ: Nie mówmy tylko o seniorach, każdy z nas w ten sam sposób może uniknąć ciężkiego zachorowania. Rządzący zamykają w domach osoby 70+ ku ich zgubie. A potem dziwią się, że wzrasta liczba zgonów. Tymczasem to nie wiek, a styl życia jest głównym czynnikiem ryzyka. O tym wiedziały nasze babcie, które rzadko chorowały, ale jadły własnoręcznie zrobione produkty z zebranych we własnym ogrodzie warzyw. Dzisiaj mało kogo stać na taki luksus.

Żyjemy w małych mieszkaniach na kredyt, stłoczeni w blokach, zabiegani, niewyspani. Jesteśmy w wiecznym stresie. Od dawna wiadomo, że stres pogarsza przebieg każdej infekcji. Ile razy dopadała nas grypa, gdy skończyliśmy ważny projekt i po wielu nieprzespanych nocach sądziliśmy, że odpoczniemy, nadrobimy zaległości w treningu. A tu klapa: zostaliśmy przykuci do łóżka.

Nie inaczej jest z COVID. Nie stanowi on zbytniego zagrożenia dla organizmu zdrowego nawet jeżeli jest to osoba nieco starsza. Zagrożeniem są choroby współistniejące, które wynikają z niezdrowego trybu życia, a więc otyłość, cukrzyca, nadciśnienie. Pan dr Marek Wasiluk w obszernym artykule na Onet, właśnie otyłość uważa za jedną z przyczyn ostrego przebiegu COVID. Otyłość jest wynikiem braku ruchu i niezdrowego żywienia. Szacuje się, że 9% wszystkich rocznych zgonów w Europie jest spowodowana brakiem ruchu. Choroby wynikające z braku ruchu kosztują rocznie UE około 80 mld dolarów (wg. WHO). I tę kwotę można zaoszczędzić promując ruch i zdrowy styl życia.

Niestety, w dobie kowidianizmu zapomniano o podstawowej zasadzie, która obowiązywała od wieków. Wprowadzono zalecenia, które przeczą prastarej wiedzy i istocie człowieka jako gatunku biologicznego. Zakaz wychodzenia z domu, maseczki, przesadna sterylizacja pomieszczeń i ciała – to są zalecenia prowadzące do zwiększenia podatności na zachorowanie, a nie takie, które chronią przed nimi. Zwłaszcza dla osób starszych zalecenia te są wyrokiem śmierci. Dlatego trudno uwierzyć, że są one wydawane dla naszego dobra. Należałoby bowiem założyć, że politycy i wielu ekspertów nagle doznało zbiorowej amnezji pod wpływem niegroźnego wirusa.

Zalecenia tak bardzo przeczące dotychczasowej wiedzy o odporności człowieka na choroby bardziej przypominają działania eugeniczne niż dbałość o interes społeczny. I za te działania rządy powinny być rozliczone, gdyż naraziły one zdrowie i życie tysięcy ludzi. To właśnie obniżenie zdrowotności społeczeństwa przez tzw. środki zaradcze doprowadziły do gwałtownego wzrostu zgonów jesienią. Nie dość, że mamy poważną chorobę zwaną syndromem przewlekłej niewydolności służby medycznej, to dodatkowo mamy obniżoną odporność na skutek wielomiesięcznego noszenia inkubatorów mikroorganizmów na twarzy, siedzenia w domu i w związku z tym ograniczenia w przyjmowaniu witaminy D.

Zdrowie polega na zdolności organizmu do ochrony przed wirusami, a nie na tworzeniu sterylnego organizmu. Hodowla w warunkach sterylnych zawsze prowadzi do dużej śmiertelności, gdy organizmy hodowane w taki sposób stykają się ze środowiskiem naturalnym. Zapewne wie to każdy ogrodnik, który do produkcji kwiatów wykorzystuje kultury in vitro (sterylne). Dzisiaj rządy uczyniły z ludzi organizmy hodowane in vitro i trudno się dziwić, że takie osoby po zetknięciu ze środowiskiem nie są w stanie się przed nim bronić.

Dlatego nie dajmy się zwariować i prowadźmy zdrowy styl życia bez maseczek i z pełnią ruchu. Ja już zacząłem i z tej okazji przygotowałem 30 kg kiszonej kapusty. W razie czego zimę przeżyję suplementując się własnoręcznie wyprodukowaną „bombą witaminową”.

My również wychodząc z inicjatywą Stolik Wolności staramy się propagować wśród ludzi niezakładanie masek, przebywanie na świeżym powietrzu i oddychanie pełną piersią oraz uświadamiać ludzi w temacie szczepień, w czym wywiad z Panem zapewne odegra istotną rolę.
RZ: Dzisiaj ofiarą psychopatycznych działań padło całe społeczeństwo, któremu wmówiono, że przeziębienie to zabójczy wirus, a jedynym sposobem ochrony jest całkowita eksterminacja społeczeństwa. Jasna koncepcja: nie będzie ludzi, nie będzie wirusa. Tzw. obostrzenia to nic innego niż zarządzenia kapo z obozu pracy, których jedynym celem jest upodlenie, złamanie kręgosłupa, zniszczenie woli walki i stworzenie z człowieka „zombie”, który nie myśli i nie czuje.

Taka osoba staje się marionetką, z którą można zrobić wszystko. Nakazy noszenia maseczek utrudniających oddychanie i stanowiących wylęgarnię mikroorganizmów, zakaz spacerów, śpiewu, tańców, spotkań w połączeniu z przymuszaniem do niechcianych terapii i straszeniem szczepionkami to bezprecedensowa przemoc prowadząca de facto do uśmiercenia znacznej części populacji. Może być ona jedynie porównana z podobnymi praktykami, które miały miejsce w czasie II wojny światowej, szczególnie w stosunku do określonych grup ludności lub z działaniem sekt zniewalających ludzi.

Ta bezprecedensowa przemoc spotyka się z akceptacją większości społeczeństwa, które potulnie dostosowuje się do bezmiaru okrucieństwa serwowanego przez zdrajców. Społeczeństwo zachowuje się tak jakby doszło do zbiorowego syndromu sztokholmskiego. Nie tylko zgadza się na bezprawie narzucane przez warszawskich oprawców, ale niczym ofiary omawianego syndromu zdaje się z tymi sprawcami współdziałać prowadząc do jeszcze większych strat w ludziach.

Gdzie są naukowcy, profesorowie, którzy zawsze mieli usta pełne frazesów, a teraz milczą w obliczu zagłady? Dlaczego milczą medycy, biolodzy, psycholodzy, socjolodzy? Dlaczego głosy rozsądku nie są powszechne?

W zamian mamy pseudoekspertów udowadniających każdym słowem, że sprzedali się za kilka srebrników. Dlaczego te tzw. elity zamykają oczy na jawne pogwałcenie godności osoby ludzkiej i jej prawa do życia zgodnie z własnymi przekonaniami, prawa do nietykalności własnego ciała? Żadna epidemia, nawet prawdziwa nie uprawnia do rujnowania ludziom życia, do zabraniania korzystania z dobroci Natury.

Dla przypomnienia, chorym na hiszpankę zalecano przebywanie na świeżym powietrzu. Żadna epidemia nie uprawnia do narażania ludzi na chorobę i śmierć wskutek irracjonalnych zarządzeń. W październiku już wzrosła liczba zgonów jako efekt odłożonych operacji, braku diagnostyki nowotworowej (40-50% mniej osób kierowanych jest na szybką ścieżkę), skierowaniu wszystkich działań medycznych na niezbyt groźnego wirusa.

W kolejnych miesiącach liczba zgonów dalej będzie wzrastała jako efekt wielomiesięcznych zaniedbań. Dodatkowo, w okresie jesienno-zimowym towarzyszy nam gwałtowny wzrost liczby osób cierpiących na grypę, stany grypopodobne oraz przeziębieniowe, które zostaną okrzyknięte jako te powodowane przez koronawirusa.

Na własne życzenie, wielu zamiast leczyć przeziębienie domowymi sposobami, odda się w ręce Marsjan, którzy zamkną ich za kolczastymi drutami i poddadzą eksperymentom z niesprawdzonymi terapiami. Część się podda, bo spanikuje. Inni, gdyż przeziębienie nieco dłużej potrwa, nieco silniejsze będą objawy nie wykluczając ostrych ze względu na drastyczne obniżenie odporności całego społeczeństwa.

Osoby 70+ już są poddawane powolnej eutanazji ze względu na zakaz wychodzenia z domu, który przeszedł bez echa. W końcu kogoś trzeba poświęcić, przy okazji ratując ZUS. Czy to się różni od segregacji na rampie? Genialny pomysł psychopaty.

Żadne racjonalne głosy nie przemawiają do zamaskowanych tłumów. Nie obrażając baranów, te tłumy jak „barany” idą na rzeź. To ci zamaskowani, którzy stracili odporność, ci, którzy ograniczyli spacery i aktywność fizyczną ponoszą winę za wzrosty zgonów. To oni są winni przepełnionym szpitalom, gdyż unikając spacerów i słońca znacznie obniżyli zawartość witaminy D w swoim organizmie, doprowadzając do większej podatności na choroby. Tłumy na plażach i basenach opalające się w maseczkach – to im zawdzięczamy kolejne restrykcje.

Trzeba wyraźnie powiedzieć, że pandemia to ściema. Obostrzenia dotyczące maseczek, dystansu społecznego i kwarantanny są przeciwzdrowotne. Nie ma żadnego uzasadnienia na sianie paniki i stosowanie terroru biomedycznego w odniesieniu do obecności wirusa przeziębieniowego, którego 80% z nas przechodzi bezobjawowo. Szczepionki są niepotrzebne. Wirusy są wszędzie, od zawsze. Jedyną skuteczną obroną jest budowanie własnej odporności. Szczepienia to droga donikąd. Wirusów jest wiele.

Nie zaszczepimy się na wszystkie z nich. Każde zaszczepienie, czyli próba farmakologicznej obrony nas przed nimi, jedynie nas osłabi i w zdwojony sposób wystawi na kolejne wirusy. One tylko na to czekają. Szczepienia powszechne, czyli dla wszystkich i na wszystko to marzenie przemysłu farmaceutycznego. Oni chcą abyśmy byli coraz słabsi i całkowicie uzależnieni od farmakoterapii. Oni manipulują szczepionkami, wymyślając te szkodliwe dla nas specyfiki, na rzecz których wymyślają pandemie. Skończył się 20. letni okres ochrony patentowej dla szczepionki na grypę i dlatego grypa musiała zniknąć. W jej miejsce pojawił się COVID. Następne patogeny i choroby są już w przygotowaniu.

Ja jednak liczę, że jakąś część społeczeństwa uda nam się wybudzić z tego letargu. Jak dotąd idzie nam to całkiem dobrze. Korzystamy ze wsparcia wspaniałych, odważnych ludzi, którzy są autorytetami, jak Pan i nie boją się głosić prawdy. Jest Was mniejszość, ale mam wrażenie, że ostatnio coś jakby ruszyło i coraz więcej lekarzy i naukowców mówi tym samym głosem co Pan.
Pan jest przedstawicielem środowiska naukowego. Sądzi Pan, że prawda kiedyś wyjdzie na jaw?

prof. Roman Zieliński: Jedną z pozytywnych stron działalności naukowej jest to, że prawda zawsze kiedyś ujrzy światło dzienne. Zawsze znajdzie się naukowiec, który bliżej przyjrzy się publikacji lub zechce powtórzyć opisany wcześniej eksperyment. Czasami sprawa jest oczywista, dosłownie rzuca się w oczy. Tak było z procedurą testu RT-qPCR do diagnostyki koronawirusa.

Mówiliśmy już od marca-kwietnia, czyli od samego początku, że test ten jest niewiarygodny i powinien być natychmiast wycofany. W tym co twierdziliśmy nie było żadnej nieoczywistości, gdyż o tym uczymy studentów, to abecadło biologii molekularnej. Dziwiło nas jedynie to, że żaden polski naukowiec nie przyznał nam racji, a wręcz przeciwnie, przesądzał o naszej niewiedzy.

Mogę jedynie powtórzyć, że szkoda pieniędzy na taką naukę i takich naukowców.

No właśnie, Pan wraz z żoną jesteście genetykami, biologami i od kilkudziesięciu lat zajmowaliście się badaniami roślin, zwierząt i bakterii, wykorzystując do tego testy PCR, takie same, jakimi dziś bada się nas pod kątem diagnostyki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Oglądałam uważnie Wasz wywiad w Alter Shot TV dotyczący tego tematu. Utkwiło mi w pamięci to jak łatwo można zafałszować wyniki i jak bardzo niemiarodajny jest to sposób diagnozowania wirusów (o czym sam wynalazca pisał). Czy może Pan w uproszczeniu wyjaśnić dlaczego tak się dzieje? Czy idąc na taki test, płacąc za to niemałe pieniądze dowiem się czy mam COVID-19?
RZ: Wykonanie testu PCR polega na przeprowadzeniu bardzo precyzyjnej reakcji molekularnej, w której istotną role odgrywają nawet takie elementy jak to z jakiej firmy pochodzi termocykler, w którym reakcja ta jest przeprowadzana lub firma w której zostały zakupione odczynniki chemiczne. Ponadto jest to reakcja bardzo złożona, tym bardziej gdy wyjściowym materiałem genetycznym jest RNA, a nie DNA. Taka sytuacja ma miejsce w odniesieniu do koronawirusa, którego RNA należy najpierw przekształcić na cDNA w procesie odwrotnej transkrypcji (RT), aby następnie poddać go namnożeniu za pomocą reakcji PCR. Dlatego w odniesieniu do tego wirusa przeprowadza się dwie reakcje, określane jako RT-qPCR.

RT oznacza przekształcenie wirusowego RNA na cDNA, za pomocą enzymu zwanego odwrotną transkryptazą, a „q” oznacza ilościowy pomiar namnażania się cDNA za pomocą reakcji PCR. Kolejną cechą tej reakcji jest jej ogromna czułość, polegająca na możliwości namnażania DNA przy niewielkiej już liczbie cząstek. Warunkiem niezbędnym dla prawidłowego przeprowadzenia reakcji PCR jest czystość DNA, ponieważ przy jej braku może zostać namnożony także inny materiał genetyczny. W praktyce laboratoryjnej reakcję tę optymalizuje się w przypadku analizy każdego obiektu badawczego, np. kolejnego gatunku lub w przypadku użycia kolejnego systemu markerowego. Możliwość manipulowania parametrami tej reakcji wpisana jest w jej optymalizację. Błędne odczyty można więc uzyskać nie znając do końca mechanizmu biochemicznego tej reakcji lub popełniając błędy w jej przeprowadzeniu, albo też nie dotrzymując wymogów dotyczących czystości matrycy użytej do jej powielenia w reakcji PCR.

W odniesieniu do diagnostyki koronawirusa, te wszystkie błędy często kumulują się. Mogą też być one celowo generowane, poprzez zmianę parametrów tej reakcji, w tym manipulowanie profilami termicznymi lub liczbą cykli namnażania DNA. Przy podniesieniu temperatury tego namnażania możliwość wykrycia cząstek DNA w próbie maleje ponieważ startery użyte do tego namnażania tracą możliwość przyłączenia się do matrycy. I odwrotnie, przy obniżeniu tej temperatury reakcja staje się mało specyficzna, co skutkuje zwiększoną możliwością wykrywania obcego DNA.

Istotny wpływ na specyfikę reakcji mają też same startery. Muszą one spełniać określone wymogi odnośnie ilości G+C, których zawartość powinna przekraczać 50%. W przeciwnym razie będą one niespecyficznie przyłączać się do matrycy. Problem z uzyskaniem wiarygodnych wyników w odniesieniu do diagnozowania zakażeń koronawirusem za pomocą testu RT-qPRC polega na tym, że w próbie biologicznej jaką stanowi wymaz z nosogardzieli znajduje się mieszanina kwasów nukleinowych pochodzących od różnych patogenów w niej występujących oraz znajdującego się tam również ludzkiego materiału genetycznego. Możliwość namnażania się tego obcego materiału genetycznego wynika z tego, że zawiera on sekwencje homologiczne do starterów użytych w tej reakcji.

Niespecyficzność reakcji RT-qPCR wpisana jest w testy za pomocą których usiłuje się zdiagnozować obecność koronawirusa. Świadczy o tym sposób skonstruowania starterów, które nie spełniają wymogów aby być specyficznymi, ponieważ udział występujących w nich zasad G+C jest poniżej 50%. Twórcy patentów na testy na koronawirusa, których udziałowcem jest amerykański panel CDC, zastrzegają się, że tymi testami można wykryć również inne mikroorganizmy, a wynik pozytywny testu nie oznacza zakażenia koronawirusem, a wynik negatywny nie wyklucza braku jego obecności. Wspomniany wyżej panel CDC szacuje wiarygodność swoich testów do diagnostyki koronawirusa na 35%. Obecnie istnieją również inne oszacowania tej wiarygodności, które jej poziom zaniżają do około 10%.

Powstaje więc pytanie po co w takim razie stosować te testy. Odpowiedź jest taka, że ich intencją nie jest wykrycie obecności koronawirusa w badanej próbie z wymazu z nosogardzieli, ponieważ testy te do tego się nie nadają. Ich rola jest zgoła inna. Mają one za zadanie uwiarygodnić pandemię koronawirusa. Testy te w zależności od ustawionych parametrów przeprowadzenia analizy zawsze mogą coś wykryć lub nie. Daje to możliwość manipulowania przebiegiem pandemii w zależności od zapotrzebowania politycznego. Przykłady tego mieliśmy w odniesieniu do testowania górników na Śląsku. Podobne przykłady płynęły z USA, gdzie w niektórych hrabstwach uzyskiwano 100% testów pozytywnych. Wyników testów PCR nie koreluje się z objawami chorobowymi, ani nie prowadzi się różnicującej diagnostyki, np. na zakażenia wirusem grypy. Test sobie i choroba sobie.

Jak się więc znaleźć w tym testowaniu. Po prostu należy starać się unikać tego testowania. Niewiarygodne testy PCR do diagnostyki koronawirusa mają uwiarygadniać nieistniejącą pandemię tegoż wirusa, o ile on w ogóle istnieje. Wielu naukowców przypuszcza, że SARS-CoV-2 może być wirusem złożonym komputerowo na bazie wcześniej zsekwencjonowanych wirusów SARS. Należy pamiętać, że do tej chwili nie zsekwencjonowano wirusa SARS-CoV-2, który zostałby uzyskany z hodowli komórkowej. Oznacza to brak wzorca tego wirusa (brak złotego standardu). Wirusa tego nie uzyskano również w formie krystalicznej.

Bardzo dziękuję za rozmowę i poświęcony mi czas.
Życzę Państwu zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i nadziei na to, że przyszły rok będzie przełomowy dla nas, wolnych ludzi.
RZ: Jest to wspaniałe życzenie, którym chciałbym także obdarzyć zarówno Panią jak i wszystkich ludzi dobrej woli organizujących Stoliki Wolności, a także wszystkich naszych Rodaków.

Rozmowę prowadziła
Agnieszka Kisielewska
Stolik Wolności

——

Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński
Roman Zieliński jest profesorem biologii o specjalności genetyka z prawie 40-letnim doświadczeniem w pracy naukowej i dydaktycznej. Studiował biologię, ze specjalizacją genetyka, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w latach 1971-1976.

Doktorat z genetyki (1980 r.) i habilitację z genetyki (1986 r.) uzyskał na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, tytuł profesora (1998 r.) również na UAM w Poznaniu. W 2007 r. został profesorem zwyczajnym. Tworzył od podstaw Katedrę Genetyki na Uniwersytecie Szczecińskim, która była jedną z pierwszych jednostek wprowadzających analizę PCR do badań genetycznych (1995 r.).

Stworzył Katedrę Genetyki na nowopowstałym Wydziale Biologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, gdzie pracował do 2014 r.

W ciągu 16 lat pracy na UWM działania Prof. Romana Zielińskiego doprowadziły do powstania jednostki zajmującej się genetyką molekularną i rozpoznawalnej na poziomie międzynarodowym. Potwierdzeniem wysokiej pozycji jednostki oraz dorobku Prof. Romana Zielińskiego było pozyskanie 9 międzynarodowych projektów badawczych, w tym koordynowanego przez Profesora, prestiżowego projektu w ramach 6 Programu Ramowego UE (Contract MTKD-CT-2004-509834) oraz sieci badawczej COST (FA0603).

Rangę kierowanej przez Prof. Zielińskiego jednostki podkreślały także liczne prośby o odbycie stażu z zakresu metod molekularnych w kierowanej przez niego Katedrze Genetyki. W latach 2004-2007 w Katedrze Genetyki przebywało 14 stażystów z różnych państw europejskich oraz kilkunastu stażystów z ośrodków w Polsce. W sumie Katedra Genetyki kierowana przez Prof. R. Zielińskiego współpracowała z 41 partnerami zagranicznymi uczestniczyła jako koordynator lub partner w 19 międzynarodowych konsorcjach badawczych.

Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński ma duże doświadczenie dydaktyczne. Organizował i prowadził zajęcia z genetyki, diagnostyki medycznej, genetyki człowieka, cytogenetyki, biologii komórki, biologii medycznej, cytofizjologii, biologii molekularnej, genetyki molekularnej, ewolucji molekularnej, genetyki populacyjnej, mutagenezy, regulacji prawnych w biotechnologii. W trakcie pracy na UWM w Olsztynie prowadził zajęcia na trzech kierunkach studiów: Biologia, Biotechnologia oraz Pielęgniarstwo. Profesor R. Zieliński był promotorem 36 prac licencjackich, 49 prac magisterskich, 9 prac doktorskich, w tym pracy z zakresu nauk medycznych, obronionej na Akademii Medycznej w Lublinie.

Prof. R. Zieliński opublikował 110 artykułów naukowych w recenzowanych czasopismach międzynarodowych, 45 doniesień konferencyjnych, w tym 30 na konferencjach międzynarodowych, sporządził liczne raporty do Komisji Europejskiej i ekspertyzy dla jednostek prywatnych i państwowych, w tym dla Stoczni Szczecińskiej, jednostek policji, parków narodowych, szpitali. Prace Prof. R. Zielińskiego były cytowane 363 razy, a indeks H = 10.

——

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/prof-dr-roman-zielinskiw-szczepionce-otrzymamy-inwazyjna-czastke-podobna-do-zlosliwego-wirusa-lub-zlosliwych-komorek-nowotworowych-2020-12

https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/#bio

======

~Jawa (2020-12-06) (14:13)

Wyrok Sądu uznał PCR test za niewiarygodny. W obliczu szaleństw z PCR testem i wyrządzanych przez ten test szkód, sąd w Lizbonie przeprowadził rozpoznanie skuteczności PCR testu i wydał wyrok w tej sprawie, co następuje. „Opierając się na obecnie dostępnych dowodach naukowych wynika, że PCT test sam w sobie nie jest w stanie określić, czy wynik dodatni rzeczywiście odpowiada zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 z kilku powodów, z których dwa są najważniejsze: Wiarygodność testu zależy od liczby zastosowanych cykli; wiarygodność testu zależy od obecnego obciążenia wirusem. Sąd uzasadnia również, że: „Liczba cykli sprawia, że PCR testy są mniej lub bardziej wiarygodne. Problem w tym, że w kontekście dowodów naukowych wiarygodność PCR testów jest więcej niż wątpliwa. W wyroku sąd na podstawie przeprowadzonych studiów wynika: „To, co wynika z tych studiów, wiarygodność przeprowadzonych testów PCR zależy od samego początku od progu cykli amplifikacji, z którymi się one wiążą, więc do 25 cykli wiarygodność testu wynosi około 70 % ; w przypadku wykonania 30 cykli stopień wiarygodności spada do 20%; jeśli osiągnięto 35 cykli, stopień niezawodności wynosi 3%. ” „Oznacza to, że jeśli wynik testu PCR jest pozytywny, przy progu cyklu 35 lub wyższym (jak ma to miejsce w większości laboratoriów w USA i Europie), prawdopodobieństwo zakażenia jest mniejsze niż 3%. Prawdopodobieństwo, że dana osoba otrzyma fałszywie pozytywny wynik, wynosi 97% lub więcej ”. Noblista, Kary Mullis, o swoim wynalazku PCR-teście powiedział: – Jeśli robisz to dobrze – możesz znaleźć prawie wszystko w każdym i nadać temu znaczenie poprzez ekspotencjalne powielanie tego co się chce… Nadanie takiemu działaniu sensu może być postrzegane jako nadużycie… Wziąć niewielką ilość czegoś, uczynić to mierzalnym, a następnie pokazać to w ten sposób, jakby to było ważne… Test nie mówi, czy jesteś chory, czy to, co zostało “znalezione”, naprawdę jest szkodliwe dla ciebie.

Tzw. szczepionka na C-19 to substancja aktywna genetycznie, która modyfikuje genetykę człowieka oraz powoduje agresję i autoagresję systemu immunologicznego. Substancja znakująca człowieka zawarta w tej “szczepionce”, która potwierdza jej obecność, nazwana została: Lucyferaza.

======