Zjawiska

Zaburzenie grawitacji – Walim, Polska (2014-02-22)

======

Pole magnetyczne – Karpacz, Polska (2015-08-30)

Anomalia grawitacyjna Gdańsk – Otomin, Polska. Butelka toczy się pod górę. (2011-04-23)

======

Omnec Onec – wyjaśnia zasady działania statków grawitacyjnych typu ufo (2016-08-12)

======

Technologie, które nie są dopuszczane od 2003 roku (2016-01-03)

Free energy. Elektryczność atmosferyczna to działa. (2019-04-10)

======

======

Energia eteryczna, która spływa w kierunku środka Ziemi ruchem przyspieszonym, tworzy grawitację.

Każda planeta, każdy układ gwiezdny, każda galaktyka, każdy wszechświat fizyczny posiada obszar spływu energii eterycznej do centrum. Przepływ energii eterycznej jest przyspieszony. Im bliżej centrum (środka) obiektu, tym większe przyspieszenie. A jak wiadomo, przyspieszenie powoduje powstanie siły proporcjonalnie do wielkości przyspieszenia. Dlatego powstaje siła, która nazywana jest siłą grawitacji.

Z przyspieszaniem energii eterycznej związana jest prędkość upływu czasu w danej czasoprzestrzeni. To są specyficzne drgania fal energii o określonej częstotliwości nośnej.

Wiadomo, że wydzielanie się ciepła fizycznego spowodowane jest hamowaniem i dużą koncentracją energii eterycznej w danym obszarze.

Chłód fizyczny to efekt przyspieszania energii eterycznej i zmniejszania się zagęszczenia energii eterycznej w danym obszarze.

Spalanie paliwa fizycznego powoduje powstanie ciepła fizycznego. Teoria spalania pokazuje, że podczas spalania paliwa – tzn łączenia się atomów węgla i wodoru z atomami tlenu, powstaje ciepło fizyczne. Jednak atomy nie łączą się tylko jednokrotnie. Atomy łączą się i rozłączają się od około 700 razy do 1200 razy w małej części sekundy. Ten efekt łączenia się i rozłączania atomów powoduje pompowanie energii eterycznej. W zależności, czy przeważa zjawisko koncentracji energii eterycznej, czy zjawisko rozproszenia energii eterycznej, dostajemy fizyczne ciepło lub zimno.

Innym dobrym przykładem wydzielania się ciepła jest sprężanie gazów, np podczas pompowania koła do roweru za pomocą pompki do pompowania powietrza. Podczas pompowania wydziela się ciepło, pompka robi się gorąca. Hamowanie i zmniejszanie się objętości obszaru zajmowanego przez energię eteryczną powoduje powstanie ciepła fizycznego.

Zjawisko odwrotne jest przy rozprężaniu gazu – następuje chłód fizyczny. Jeżeli ktoś miał okazję zobaczyć, to rozprężanie gazu z dużego ciśnienia ze zbiornika gazu powoduje nawet powstanie szronu przy punkcie wylotu gazu. Temperatura fizyczna obniża się. Potencjał sprężonego gazu zamienia się w prędkość przyspieszoną wylotu gazu. Przyspieszenie powoduje chłód fizyczny i siłę odrzutu wylatującego czynnika.

Można stosować te zasady fizyki odwrotnie. Dostarczenie ciepła powoduje powiększanie objętości gazu, a odbiór ciepła powoduje zmniejszanie się objętości gazu. Te zjawiska wykorzystano w silnikach cieplnych tłokowych w samochodach i w silnikach przepływowych typu silnik odrzutowy. W turbinach parowych i turbinach gazowych jest to samo zjawisko. Turbiny wykorzystywane są najczęściej do napędu generatorów prądu w elektrowniach, ponieważ mają one wyższą sprawność od silników tłokowych.

Na poziomie fizycznym, można wpływać na zachowania energii eterycznej za pomocą pola elektrycznego i pola magnetycznego. Pole elektryczne ma naturę statyczną (Yin), a pole magnetyczne ma naturę dynamiczną (Yang).

Na zasadach różnic potencjałów Yang i Yin oparte jest działanie świata i organizmów żywych, w tym ciał u ludzi.

Dzięki tym potencjałom mamy formę fizyczną energii eterycznej, którą nazywamy elektrycznością.

Urządzenia napędzane siłą eteryczną (grawitacyjną) korzystają ze zjawiska pompowania energii eterycznej przez napęd takiego pojazdu. Pojazd porusza się w polu energii eterycznej, które jest wszędzie. Napęd sterowany jest przez silne pole elektryczne i silne pole magnetyczne. Taki napęd jest wysoko wydajną pompą energii eterycznej.

Taki pojazd może wyskoczyć z lokalnej czasoprzestrzeni fizycznej i poruszać się na poziomie eterycznym, który znajduje się poza tą lokalną czasoprzestrzenią. Czas i przestrzeń zwija się do zera, pojazd opuszcza czasoprzestrzeń fizyczną.

Siła potencjału eterycznego planety decyduje o mocy ciał eterycznych każdego żywego organizmu, który ma ciało fizyczne i żyje na poziomie fizycznym. Poziom eteryczny zaczyna powyżej poziomu energii E ~ m*c^2, gdzie m – masa spoczynkowa obiektu; c – to prędkość światła w danych warunkach fizyczno – eterycznych, ponieważ prędkość światła jest zmienna.

Im planeta jest większa, tym posiada ona większy potencjał eteryczny. Np. ludzie na tej większej planecie będą żyli fizycznie dłużej, niż na małej planecie o małym potencjale eterycznym. To widać w odniesieniu do tej planety, gdzie ludzie żyją około 70 lat ziemskich. Na planetach 10 razy większych od Ziemi, ludzie żyją około 1000 lat ziemskich.

O zdrowiu i kondycji ciała fizycznego decyduje moc ciała eterycznego każdej żywej istoty. Ponieważ ciało eteryczne jest wzorcem energetycznym ciała fizycznego. Jakie jest ciało eteryczne, takie jest ciało fizyczne. Im większa moc ciała eterycznego, tym lepsze zdrowie ciała fizycznego.

Oczywiście ruch powoduje tworzenie się energii, ciało fizyczne wymaga ruchu, gimnastyki. Zastój energetyczny, brak potencjałów Yang – Yin, kończy się śmiercią.

Polaryzacja energetyczna Yang każdego noworodka ludzkiego lub zwierzęcego jest bliska 100%. Cechą charakterystyczną są specyficznie granatowe oczy. Po jakimś czasie ten kolor oczu znika.

Śmierć ciała fizycznego z powodu tzw starości wynika z polaryzacji w kierunku Yin, która w chwili śmierci wynosi blisko 100%.

Oczywisty wniosek jest taki, że jeżeli zwiększyć polaryzację z Yin na Yang, to możemy obniżyć wiek biologiczny organizmu mimo, że wiek bezwzględny od urodzenia może być duży (wiele lat).

Takie zjawisko zmiany polaryzacji z Yin na Yang jest możliwe, ale zrealizować to można tylko w odniesieniu dla ludzi dobrego serca.

Ludzie źli, którzy nie rozumieją szacunku do wolnej woli, nie są w stanie utrzymać energii życiowej i polaryzacji Yang. To nie działa. Czasowo można ich wzmocnić energetycznie, ale energia życiowa szybko ulega rozproszeniu.

To pokazuje, że świat (i jego Stwórca) premiuje dobrych ludzi. W strukturę świata są wbudowane mechanizmy, które promują ludzi szlachetnych, którzy mają szacunek do wolnej woli, szacunek do siebie i szacunek do innych.

Osoby o naturze demonicznej z powodu własnego wyboru destrukcji, otrzymują destrukcję.

To, co zasiejesz, to będziesz zbierał. To prawo świata działa.

Akcja równa się reakcja.

Jeżeli szanujesz świat, to świat uszanuje ciebie.

Jeżeli niszczysz świat, to świat zniszczy ciebie.

To są bardzo proste zasady życia i działania, których uzurpatorzy nie potrafią zrozumieć.
Uzurpatorzy cudzej wolnej woli, uzurpatorzy cudzej własności i uzurpatorzy cudzej energii życiowej jakoś przez tyle tysięcy lat istnienia świata nie potrafią zrozumieć tych prostych zasad.
Zatem sami siebie niszczą ostatecznie.
Można to potraktować jako objaw ich beznadziejnej głupoty.

======

======

Lewitacja 1

======

Lewitacja 2

======

Wirujące pola magnetyczne i nowa technologia energetyczna (2013-12-31)

Ruch jest naturalnym prawem świata.

======

Darmowa energia z magnesów – Leon Raul Hatem (2013-05-11)

======

Amazing Prism Effect (2014-02-17)

======

Bez paliwowe technologie energetyczne (2012-09-07)

Anty grawitacja – lewitacja

======

Wprowadzenie do Technologii Zunifikowanej Cewki (2012-06-27)

======

Grawitacyjny telefon komórkowy bez emisji fal elektromagnetycznych (2012-12-19)

Komunikacja bezpośrednio na poziomie energii eterycznej. Dystans fizyczny pomiędzy urządzeniami nie ma znaczenia.

Nie ma promieniowania elektromagnetycznego, które powoduje raka i inne choroby zwierząt i ludzi.

Kryminaliści międzynarodowi wiedzą o tym urządzeniu, ale celowo nie wolno wprowadzić tego do użytku przez każdego człowieka. Oni sami to stosują do swoich celów. Banki również mają komunikację eteryczną, a nie elektromagnetyczną. A zwykli ludzie mają umierać na raka i inne choroby.

======

Wy macie nie wiedzieć, że energia jest niemal darmowa (2018-08-15)

======

======

Clifford Stone & Robert Dean – The Truth about UFO (2009-12-17)

======

ufo – pojazdy spoza czasu. Znakomity wykład Marc`a Davenporta (2014-07-27)

======

Projekt Blue Book 1 – przesłuchanie szaraka – tajemnice wszechświata (2018-05-20)

======

Projekt Blue Book 2 – przesłuchanie szaraka – sens życia (2018-05-20)

======

Projekt Blue Book 3 – przesłuchanie szaraka – zniszczenie ludzkości (2018-05-20) (wg tamtej wersji zdarzeń na planecie Ziemia; światy równoległe o różnych przebiegach zdarzeń)

======

Top Secret classified Russia KGB UFO Alien Gray (2011-06-06)

======

UFO Wywiad (a raczej komentarz) (2007-09-25)

Dan Akroyd – Prawda o UFO (2005)

======

Prezydent Rosji Dmitrij Miedviediev potwierdził istnienie UFO – obcy na planecie Ziemia (2013-02-16)

======

Były minister obrony Kanady, Paul Hellyer, ujawnia informacje o UFO (2010-07-27)

======

Paul Hellyer – Kosmici współpracują z rządem USA cz. 1 (2014-07-14)

======

Paul Hellyer – Kosmici współpracują z rządem USA cz. 2 (2014-07-14)

======

Simon Parkes – Wywiad (2014-04-11)

======

======

Przybysze część 3. Podróżujący w czasie 1/4 (2015-06-03)

======

Przybysze część 3. Podróżujący w czasie 3/4 (2015-06-03)

Przybysze część 3. Podróżujący w czasie 2/4 (2015-06-03)

======

Przybysze część 3. Podróżujący w czasie 4/4 (2015-06-03)

======

======

Transformacja ciała fizycznego. Symptomy bólu. – Irina Liszczuk (2019-06-05)

======

Jan Taratajcio – Przyszłość Ziemi ©vtv (2018-08-22)

======

Archanioły w moim życiu -Jadwiga Naira (2018-09-10)©vtv

======

Krzysztof Tarasiewicz odc. 6 – Jezus (2017)

EterTV – orbs i orbsy, ufo, duchy, zwiadowcy obcych cywilizacji już są na Ziemi (2018-01-07)

======

Jan Taratajcio – Łańcuch życia ©vtv (2018-08-25)

======

Krzysztof Tarasiewicz odc. 5 (2017) – Simon Parkes

======

Krzysztof Tarasiewicz odc. 6 – Rozdzielenie planety Ziemia i Efekt Mandeli (2017)

======

======

Dziwne zjawisko w Chinach. Należy przepuszczać pieszych na przejściu dla pieszych. (2015-12-01)

======

Pierwsza teleportacja w Rosji (2012-12-22)

======

Teleportacja (2017-06-15)

======

Teleportacja w Chinach (2012-09-15)

Best Top 4 Teleportation in the world (2014-08-15)

======

Superhuman teleportation: save man caught on tape (2015-01-14)

======

Teleportacja top 5 (2018-08-15)

======

Teleportation girl possibly REAL (2015-06-12)

======